State Senior Carnival # 3 - Seaspray (Event Date: 22/01/2017)

All Results

Generated on 23/11/2017 12:05 am


Open Mens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Moriarty, Aidan (M) Waratah Beach SLSC 6    
Grand Final   2 Morgenthaler, Ky (M) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Pike, Campbell (M) Waratah Beach SLSC 4    
Grand Final   4 Ham, Jayden (M) Torquay SLSC 3    
Grand Final   5 Fleming, Ari (M) Seaspray SLSC 2    
Grand Final   6 Wight, Alister (M) Torquay SLSC 1    


Open Mens Beach Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 6    
    > Christofi, Stephen (M)        
    > Ham, Jayden (M)        
    > Wight, Alister (M)        
Grand Final   2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
    > Fabian, Tim (M)        
    > Munro, Joseph (M)        
    > Sampson, James (M)        


Open Mens Double Ski
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Goulding, Russ (M)        
    > Heatley, Joshua (M)        
Grand Final   2 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 5    
    > Cummins, Bradley (M)        
    > Singleton, Glenn (M)        
Grand Final   3 Seaspray SLSC Team C Seaspray SLSC 4    
    > Wegener, Joel (M)        
Grand Final   4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
    > Fox, Cary (M)        
Grand Final   5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
    > Fleming, Matthew (M)        
    > Lazzaro, Neil (M)        
Grand Final   6 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 1    
    > Lopez, Daniel (M)        


Open Mens Iron Man
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Doherty, Joshua (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Cummins, Bradley (M) Fairhaven SLSC 5    
Grand Final   3 Patrick, Paul (M) Fairhaven SLSC 4    
Grand Final   4 Cole, Rhys (M) Point Leo SLSC 3    


Open Mens Single Ski
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Fox, Russel (M) Half Moon Bay SLSC 6    
Grand Final   2 Goulding, Russ (M) Half Moon Bay SLSC 5    
Grand Final   3 Singleton, Glenn (M) Fairhaven SLSC 4    
Grand Final   4 Altman, Timothy (M) Fairhaven SLSC 3    
Grand Final   5 Ryan, Shane (M) Half Moon Bay SLSC 2    
Grand Final   6 Anderton, Bryce (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Open Mens Single Ski Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Goulding, Russ (M)        
    > Heatley, Joshua (M)        
Grand Final   2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
    > Anderton, Bryce (M)        
    > Fox, Cary (M)        
    > Seddon, Stephen (M)        
Grand Final   3 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 4    
    > Altman, Timothy (M)        
    > Cummins, Bradley (M)        
    > Singleton, Glenn (M)        
Grand Final   4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
    > Cole, Rhys (M)        
    > Ford, Nicholas (M)        
    > Robinson, Lachlan (M)        
Grand Final   5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
    > Fleming, Matthew (M)        
    > Lazzaro, Neil (M)        
Grand Final   6 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 1    
    > Greenwood, Benjamin (M)        
    > Jones, Joshua (M)        
    > Young, Richard (M)        


Open Mens Surf Board
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Robinson, Lachlan (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Butler, Oliver (M) Wye River SLSC 5    
Grand Final   4 Hart, John (M) Warrnambool SLSC 3    
Grand Final   5 Cole, Rhys (M) Point Leo SLSC 2    
Grand Final   6 Seddon, Stephen (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Open Mens Surf Board Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
    > Cole, Rhys (M)        
Grand Final   2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
    > Hill, Angus (M)        
    > Rock, Anthony (M)        
    > Seddon, Stephen (M)        
Grand Final   3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
    > Anderton, Bryce (M)        
Grand Final   4 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 3    
    > Fleming, Ari (M)        
    > Lazzaro, Neil (M)        
    > Wisely, Beau (M)        
Grand Final   5 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 2    
    > Cummins, Bradley (M)        
    > Patrick, Paul (M)        
Grand Final   6 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 1    
    > Jones, Joshua (M)        


Open Mens Surf Race
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Howgate, Adam (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Doherty, Joshua (M) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Tierney, Haydn (M) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Richardson, Samuel (M) Point Leo SLSC 3    
Grand Final   5 Fox, Russel (M) Half Moon Bay SLSC 2    
Grand Final   6 Anderton, Bryce (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Open Mens Taplin Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Goulding, Russ (M)        
    > Heatley, Joshua (M)        
    > Seddon, Stephen (M)        
Grand Final   2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
    > Doherty, Joshua (M)        
    > Howgate, Adam (M)        
    > Robinson, Lachlan (M)        
Grand Final   3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
    > Anderton, Bryce (M)        
    > Creed, Ben (M)        
    > Fox, Cary (M)        
    > Hill, Angus (M)        
    > Lopez, Daniel (M)        
    > Rock, Anthony (M)        
Grand Final   4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
    > Cole, Rhys (M)        
    > Ford, Nicholas (M)        
    > Tierney, Haydn (M)        
Grand Final   5 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 2    
    > Altman, Timothy (M)        
    > Cummins, Bradley (M)        
    > Fennell, James (M)        
    > Patrick, Paul (M)        
    > Singleton, Glenn (M)        


Open Mixed Double Ski
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
    > Ford, Isabella (F)        
    > Robinson, Lachlan (M)        
Grand Final   2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
    > Heatley, Joshua (M)        
Grand Final   3 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 4    
    > Fleming, Matthew (M)        
    > Fleming, Amy (F)        
Grand Final   4 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 3    
    > Ronchi, Ernest (M)        
    > Ronchi, Ella (F)        
Grand Final   5 Fairhaven SLSC Team B Fairhaven SLSC 2    
    > Altman, Timothy (M)        
    > Patrick, Rebecca (F)        
Grand Final   6 Seaspray SLSC Team C Seaspray SLSC 1    
    > Howson, Stephanie (F)        


Open Womens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Carty, Emily (F) Mordialloc LSC 6    
Grand Final   2 Dutt, Chelsea (F) Mordialloc LSC 5    
Grand Final   3 Carter, Georgia (F) Mordialloc LSC 4    
Grand Final   4 Ross, Greta (F) Point Leo SLSC 3    
Grand Final   5 O'Toole, Neve (F) Mordialloc LSC 2    
Grand Final   6 Carter, Molly (F) Mornington LSC 1    


Open Womens Beach Run (2km)
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Dutt, Chelsea (F) Mordialloc LSC 6    
Grand Final   2 Patrick, Rebecca (F) Fairhaven SLSC 5    


Open Womens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Dutt, Chelsea (F) Mordialloc LSC 6    
Grand Final   2 May, Olivia (F) Hampton LSC 5    
Grand Final   3 Carter, Georgia (F) Mordialloc LSC 4    
Grand Final   4 Harvie, Micaela (F) Anglesea SLSC 5    
Grand Final   5 Carty, Emily (F) Mordialloc LSC 2    
Grand Final   6 McCoach, Amy (F) Waratah Beach SLSC 1    


Open Womens Double Ski
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Bray, Sarah (F)        
    > Rowe, Alexandra (F)        
Grand Final   2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
    > Ford, Isabella (F)        
    > Wilkins, Evie (F)        
Grand Final   3 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 4    
    > Fleming, Amy (F)        
    > Ronchi, Ella (F)        


Open Womens Single Ski
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Ross, Greta (F) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Gibbins, Elisha (F) Half Moon Bay SLSC 5    
Grand Final   3 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   5 Clancy, Annabelle (F) Half Moon Bay SLSC 2    
Grand Final   6 Hardman, Chloe (F) Fairhaven SLSC 1    


Open Womens Single Ski Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Bray, Sarah (F)        
    > Hill, Hannah (F)        
    > Rowe, Alexandra (F)        
Grand Final   2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
    > Clancy, Annabelle (F)        
    > Gibbins, Elisha (F)        
    > Rich, Ashleigh (F)        


Open Womens Surf Board
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Newson, Briana (F) Half Moon Bay SLSC 6    
Grand Final   2 Robinson, Caitlin (F) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Wight, Briely (F) Torquay SLSC 4    
Grand Final   4 Gibson, Madeleine (F) Mordialloc LSC 3    
Grand Final   6 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 1    


Open Womens Surf Board Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Newson, Briana (F)        
    > Rowe, Alexandra (F)        
Grand Final   2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
    > McAuley, Chiara (F)        
    > McDonald, Tilly (F)        
    > McKenzie, Keely (F)        
Grand Final   3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
    > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
    > Robinson, Caitlin (F)        
    > Ross, Greta (F)        
Grand Final   4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
    > Cassell-Ashton, Kate (F)        
    > Gibson, Madeleine (F)        
    > Walkington, Nathalie (F)        


Open Womens Surf Race
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Newson, Briana (F) Half Moon Bay SLSC 6    
Grand Final   2 Robinson, Caitlin (F) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Gibson, Madeleine (F) Mordialloc LSC 3    
Grand Final   5 Wight, Briely (F) Torquay SLSC 2    
Grand Final   6 Hill, Hannah (F) Half Moon Bay SLSC 1    


Open Womens Taplin Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
    > Bray, Sarah (F)        
    > Newson, Briana (F)        
    > Rowe, Alexandra (F)        
Grand Final   2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
    > Cassell-Ashton, Kate (F)        
    > Gibson, Madeleine (F)        
    > Walkington, Nathalie (F)        
Grand Final   3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
    > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
    > Robinson, Caitlin (F)        
    > Ross, Greta (F)        
Grand Final   4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
    > Cargill, Zali (F)        
    > Doherty, Ellie (F)        
    > Ross, Amelia (F)        


Under 15 Mens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Riley, Boston (M) Mornington LSC 6    
Grand Final   2 Griffioen, Tyler (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Hug, Angus (M) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   4 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 McDonald, Kai (M) Seaspray SLSC 2    
Grand Final   6 Wisely, James (M) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Mens Beach Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 6    
    > Griffioen, Tyler (M)        
    > Hug, Angus (M)        
    > Robbins, James (M)        
    > Wisely, James (M)        


Under 15 Mens Beach Run (2km)
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Fleming, Thomas (M) Seaspray SLSC 6    
Grand Final   2 McDonald, Kai (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   4 Wisely, James (M) Seaspray SLSC 3    


Under 15 Mens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Riley, Boston (M) Mornington LSC 6    
Grand Final   2 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Hug, Angus (M) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   4 Fleming, Thomas (M) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 McDonald, Kai (M) Seaspray SLSC 2    


Under 15 Mens Iron Man
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Ball, Sam (M) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Richardson, Jacob (M) Point Leo SLSC 3    
Grand Final   5 Robbins, James (M) Seaspray SLSC 2    


Under 15 Mens Surf Board
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Ball, Sam (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Riley, Boston (M) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Griffioen, Tyler (M) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   6 Hug, Angus (M) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Mens Surf Race
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Ball, Sam (M) Point Leo SLSC 5    
Grand Final   3 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Fleming, Thomas (M) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 Richardson, Jacob (M) Point Leo SLSC 2    
Grand Final   6 Robbins, James (M) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Womens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 6    
Grand Final   2 Garifalakis, Chloe (F) Mentone LSC 5    
Grand Final   3 Boulton, Elyse (F) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   4 McLindin, Ella (F) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 Currie, Alyssa (F) Seaspray SLSC 2    
Grand Final   6 Brown, Bridget (F) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Womens Beach Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 6    
    > Boulton, Elyse (F)        
    > Brown, Bridget (F)        
    > Currie, Alyssa (F)        
    > McLindin, Ella (F)        
Grand Final   2 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 5    
    > Craft, Kirsten (F)        
    > Jackson, Jessica (F)        
    > Van Ekeren, Keeley (F)        
Grand Final   3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
    > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
    > McFarlane, Xiara (F)        
    > Munro, Anna (F)        


Under 15 Womens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 6    
Grand Final   2 Garifalakis, Chloe (F) Mentone LSC 5    
Grand Final   3 Jackson, Jessica (F) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   4 Stephenson, Alexandra (F) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 Brown, Bridget (F) Seaspray SLSC 2    


Under 15 Womens Surf Board
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Munro, Anna (F) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 McFarlane, Xiara (F) Mornington LSC 4    
Grand Final   4 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 3    
Grand Final   5 Brown, Bridget (F) Seaspray SLSC 2    


Under 15 Womens Surf Race
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 McFarlane, Xiara (F) Mornington LSC 4    
Grand Final   4 Lockhart-Meaney, Cassidy (F) Mornington LSC 3    
Grand Final   5 Stephenson, Alexandra (F) Seaspray SLSC 2    


Under 17 Mens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Lockhart-Meaney, Brenn (M) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 Fleming, Ari (M) Seaspray SLSC 4    
Grand Final   6 Sampson, James (M) Mornington LSC 1    


Under 17 Mens Beach Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
    > Fabian, Tim (M)        
    > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
    > Sampson, James (M)        
Grand Final   2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 5    
    > Fleming, Ari (M)        
    > Wegener, Joel (M)        


Under 17 Mens Beach Run (2km)
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Paton, James (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Wegener, Joel (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Wisely, Beau (M) Seaspray SLSC 4    


Under 17 Mens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Morgenthaler, Ky (M) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Fleming, Ari (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Hamstead, Isaac (M) Anglesea SLSC 4    
Grand Final   5 Sampson, James (M) Mornington LSC 2    
Grand Final   6 Fabian, Tim (M) Mornington LSC 1    


Under 17 Mens Surf Board
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Hamstead, Isaac (M) Anglesea SLSC 6    
Grand Final   2 McLindin, Jack (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Sampson, James (M) Mornington LSC 4    
Grand Final   4 Lockhart-Meaney, Brenn (M) Mornington LSC 3    


Under 17 Womens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   2 Carter, Molly (F) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 Harvie, Micaela (F) Anglesea SLSC 4    
Grand Final   4 Hagan, Lucy (F) Hampton LSC 3    
Grand Final   5 Wight, Briely (F) Torquay SLSC 2    
Grand Final   6 McDonald, Tilly (F) Mornington LSC 1    


Under 17 Womens Beach Relay
Round Heat Place Team / Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
    > Carter, Molly (F)        
    > Ferguson, Camille (F)        
    > Lynch, Kayla (F)        
Grand Final   2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 3    
    > Ronchi, Ella (F)        
    > Waugh, Alyssa (F)        
Grand Final   3 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 3    
    > Binotto, Samantha (F)        
    > Short, Gemma (F)        
Grand Final   4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
    > Hagan, Lucy (F)        
    > May, Olivia (F)        


Under 17 Womens Beach Run (2km)
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Waugh, Alyssa (F) Seaspray SLSC 6    
Grand Final   2 Ronchi, Ella (F) Seaspray SLSC 5    


Under 17 Womens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 May, Olivia (F) Hampton LSC 6    
Grand Final   2 Harvie, Micaela (F) Anglesea SLSC 5    
Grand Final   3 Lynch, Kayla (F) Mornington LSC 4    
Grand Final   4 Waugh, Alyssa (F) Seaspray SLSC 3    
Grand Final   5 Hagan, Lucy (F) Hampton LSC 2    
Grand Final   6 O'Toole, Neve (F) Mordialloc LSC 1    


Under 19 Mens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Hill, Angus (M) Half Moon Bay SLSC 6    
Grand Final   2 Wisely, Joshua (M) Seaspray SLSC 5    
Grand Final   3 Cole, Rhys (M) Point Leo SLSC 4    
Grand Final   4 Pike, Campbell (M) Waratah Beach SLSC 3    


Under 19 Mens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Pike, Campbell (M) Waratah Beach SLSC 6    
Grand Final   2 Munro, Joseph (M) Mornington LSC 5    
Grand Final   3 Wight, Alister (M) Torquay SLSC 4    


Under 19 Womens Beach Flags
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Ross, Greta (F) Point Leo SLSC 6    
Grand Final   2 Carter, Georgia (F) Mordialloc LSC 5    


Under 19 Womens Beach Run (2km)
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 McCoach, Amy (F) Waratah Beach SLSC 6    


Under 19 Womens Beach Sprint
Round Heat Place Name Club Points Time Comments
Grand Final   1 Carter, Georgia (F) Mordialloc LSC 6    
Grand Final   2 McCoach, Amy (F) Waratah Beach SLSC 5