2013 Junior Pool Carnival #2 - Geelong College (Event Date: 23/06/2013)

Final Results

Generated on 19/02/2019 2:31 pm


Under 10 Boys Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 6 0:00:17.3400  
2 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 5 0:00:17.6200  
3 Dripps, Freddie (M) Jan Juc SLSC 4 0:00:17.6900  
4 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Black Rock LSC 3 0:00:18.4100  
5 Krause, Hugh (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:00:18.8500  
6 Paterson, Lachlan (M) Ocean Grove SLSC 1 0:00:19.9000  


Under 10 Boys Medley (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Black Rock LSC 6 0:01:01.5000  
2 Patterson, Josh (M) Altona LSC 5 0:01:02.6600  
3 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 4 0:01:07.3400  
4 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 3 0:01:09.4000  
5 Krause, Hugh (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:01:11.6600  
6 Dripps, Freddie (M) Jan Juc SLSC 1 0:01:15.9100  


Under 10 Boys Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 6 0:00:42.2800  
2 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 5 0:00:43.8500  
3 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Black Rock LSC 4 0:00:44.2800  
4 Krause, Hugh (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:47.1900  
5 Dripps, Freddie (M) Jan Juc SLSC 2 0:00:48.1200  
6 Patterson, Josh (M) Altona LSC 1 0:00:48.8700  


Under 10 Boys Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 6 0:00:44.1900  
2 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 5 0:00:50.3700  
3 Krause, Hugh (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:51.0300  
4 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Black Rock LSC 3    
5 Dripps, Freddie (M) Jan Juc SLSC 2 0:00:54.1300  
6 Patterson, Josh (M) Altona LSC 1 0:01:01.4100  


Under 10 Girls Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:16.6800  
2 Graham, Daisy (F) South Melbourne LSC 5 0:00:18.9700  
3 Harrison-Shore, Madeleine (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:19.0300  
4 Higgins, Isobel (F) Jan Juc SLSC 3 0:00:19.1900  
5 Fechner, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:00:19.2200  
6 Bowyer, Anna (F) Black Rock LSC 1 0:00:19.3400  


Under 10 Girls Medley (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Suckling, Emily (F) Jan Juc SLSC 6 0:01:01.5900  
2 McKie, Stephanie (F) Mordialloc LSC 5 0:01:05.2800  
3 Graham, Daisy (F) South Melbourne LSC 4 0:01:05.4700  
4 Bowyer, Anna (F) Black Rock LSC 3 0:01:06.4400  
5 Harrison-Shore, Madeleine (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:01:06.5900  
6 Corrigan, Daisy (F) Elwood LSC 1 0:01:07.9100  


Under 10 Girls Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:43.0000  
2 Harrison-Shore, Madeleine (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:00:43.4000  
3 Fechner, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:45.6200  
4 Graham, Daisy (F) South Melbourne LSC 3 0:00:45.7800  
5 Wallis, Amy (F) Black Rock LSC 2 0:00:45.8200  
6 Higgins, Isobel (F) Jan Juc SLSC 1 0:00:45.9700  


Under 10 Girls Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:47.4700  
2 Wallis, Amy (F) Black Rock LSC 5 0:00:49.2500  
3 Newey, Macayla (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:53.4000  
4 Fechner, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:54.1200  
5 McKie, Stephanie (F) Mordialloc LSC 2 0:00:55.4000  
6 Harrison-Shore, Madeleine (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1 0:00:55.7200  


Under 10 Mixed Freestyle Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 6 0:01:18.6500  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Goedemoed, Kruze (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:01:18.6500  
  > Fechner, Grace (F)        
  > Harrison-Shore, Madeleine (F)        
  > Krause, Hugh (M)        
  > Newey, Macayla (F)        
3 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 4 0:01:21.3700  
  > Den Dryver, Harry (M)        
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Wylie, Jazz (F)        
4 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 3 0:01:26.9400  
  > Graham, Daisy (F)        
  > McPhee, Molly (F)        
  > Robinson, Sarah (F)        
5 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 2 0:01:27.4700  
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Wallis, Amy (F)        
6 Altona LSC Team A Altona LSC 1 0:01:29.0700  
  > Baber, Hayley (F)        
  > Curran, James (M)        
  > Henry, Alice (F)        
  > Nabie, Cristian (M)        
  > Patterson, Josh (M)        


Under 10 Mixed Kickboard Rescue Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6 0:02:28.5600  
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Stansby, Evie (F)        
2 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 5 0:02:30.5700  
  > Den Dryver, Harry (M)        
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Wylie, Jazz (F)        
3 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 4 0:02:33.1200  
  > Graham, Daisy (F)        
  > McPhee, Molly (F)        
  > Robinson, Sarah (F)        
4 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 3 0:02:35.9400  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Goedemoed, Kruze (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:02:41.9700  
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Fechner, Grace (F)        
  > Krause, Hugh (M)        
  > Newey, Macayla (F)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1 0:02:42.4000  
  > Danaher, Isabella (F)        
  > Harrison-Shore, Madeleine (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 10 Mixed Medley Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6 0:01:50.3100  
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Wallis, Amy (F)        
2 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 5 0:01:51.0900  
  > Den Dryver, Harry (M)        
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Wylie, Jazz (F)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4 0:01:51.2200  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Goedemoed, Kruze (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:01:55.8500  
  > Danaher, Isabella (F)        
  > Fechner, Grace (F)        
  > Harrison-Shore, Madeleine (F)        
  > Krause, Hugh (M)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:01:56.3400  
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Newey, Macayla (F)        
  > Robbins, Ella (F)        
  > Satchell, Samuel (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1 0:02:06.9100  
  > Eacott, Ashlee (F)        
  > Gray, Ella (F)        
  > Jefferies, Charli (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        


Under 11 Boys Medley (100m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Kinsey, Flynn (M) Ocean Grove SLSC 6 0:02:03.7800  
2 Hende, Alec (M) Black Rock LSC 5 0:02:04.5600  
3 Goedemoed, Floyd (M) Ocean Grove SLSC 4 0:02:11.6500  
4 Wylie, Mac (M) Jan Juc SLSC 3 0:02:14.1500  
5 Sorensen, Will (M) Jan Juc SLSC 2 0:02:17.7200  


Under 11 Boys Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Kinsey, Flynn (M) Ocean Grove SLSC 6 0:00:41.2500  
2 Hende, Alec (M) Black Rock LSC 5 0:00:43.5000  
3 Doolan, Ben (M) Hampton LSC 4    
4 Goedemoed, Floyd (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Smith, Liam (M) Mordialloc LSC 2    
6 Wylie, Mac (M) Jan Juc SLSC 1    


Under 11 Boys Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Hende, Alec (M) Black Rock LSC 6 0:00:46.8400  
2 Kinsey, Flynn (M) Ocean Grove SLSC 5 0:00:48.7100  
3 Sorensen, Will (M) Jan Juc SLSC 4 0:00:54.3700  
4 Smith, Liam (M) Mordialloc LSC 3 0:00:55.8500  
5 Doolan, Ben (M) Hampton LSC 2 0:00:56.0300  
6 Wylie, Mac (M) Jan Juc SLSC 1 0:00:56.8800  


Under 11 Girls Medley (100m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 6 0:01:44.1600  
2 Elsworth, Charlotte (F) Jan Juc SLSC 5 0:01:48.7900  
3 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 4 0:01:57.7800  
4 Henry, Veronica (F) Altona LSC 3 0:01:59.2200  
5 Bohan, Ashlee (F) Ocean Grove SLSC 2 0:01:59.8200  
6 Cameron, Isabella (F) Hampton LSC 1 0:02:06.4600  


Under 11 Girls Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 6 0:00:37.5000  
2 Elsworth, Charlotte (F) Jan Juc SLSC 5 0:00:41.0000  
3 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 4 0:00:45.2500  
4 Henry, Veronica (F) Altona LSC 3 0:00:45.3100  
5 Bohan, Ashlee (F) Ocean Grove SLSC 2 0:00:45.7200  
6 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 1 0:00:45.8800  


Under 11 Girls Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 6 0:00:43.7500  
2 Elsworth, Charlotte (F) Jan Juc SLSC 5 0:00:46.1900  
3 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 4 0:00:47.2200  
4 Bohan, Ashlee (F) Ocean Grove SLSC 3 0:00:48.0300  
5 Henry, Veronica (F) Altona LSC 2 0:00:50.8500  
6 Cameron, Isabella (F) Hampton LSC 1 0:00:54.7800  


Under 11 Mixed Kickboard Rescue Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 6 0:02:12.9000  
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
  > Patterson, Josh (M)        
2 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 5 0:02:15.5300  
  > Hende, Alec (M)        
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4 0:02:34.1900  
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
4 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 3 0:02:36.8100  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Hannan, Timothy (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        
5 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 2 0:02:41.7500  
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Higgins, Isobel (F)        
  > Wylie, Mac (M)        


Under 11 Mixed Medley Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6 0:01:43.6200  
  > Hende, Alec (M)        
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
2 Altona LSC Team A Altona LSC 5 0:01:44.6200  
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
  > Patterson, Josh (M)        
3 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 4 0:01:55.7500  
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Sorensen, Will (M)        
  > Wylie, Mac (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3 0:01:55.7800  
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
5 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 2 0:01:57.0600  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Hannan, Timothy (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        


Under 11 Mixed Obstacle Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 6 0:01:22.1900  
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
  > Patterson, Josh (M)        
2 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 5 0:01:24.6600  
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Wylie, Mac (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4 0:01:28.0300  
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Hannan, Timothy (M)        
  > Walsh, Tyler (M)        
  > Wilson, Taylah (F)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3 0:01:28.4400  
  > Hende, Alec (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2 0:01:31.4400  
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1 0:01:41.1500  
  > McKie, Stephanie (F)        


Under 8 Boys Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 McCarroll, Ayden (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:00:20.1500  
2 MacFarlane, Alexander (M) Black Rock LSC 5 0:00:20.3700  
3 Smith, Jake (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:21.0300  
4 Ibbetson, Edan (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:23.8500  
5 Robbins, Harry (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:00:26.0900  
6 Newey, Luke (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1 0:00:27.6200  


Under 8 Boys Tube Tow (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 McCarroll, Ayden (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:00:22.4100  
2 Smith, Jake (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:00:23.5000  
3 Ibbetson, Edan (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:00:25.0300  
4 MacFarlane, Alexander (M) Black Rock LSC 3 0:00:25.3800  
5 Newey, Luke (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:00:30.0900  
6 Scammell, Adam (M) Jan Juc SLSC 1 0:00:31.0300  


Under 8 Girls Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Fechner, Bridgette (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:00:20.7200  
2 Beckwith, Lauren (F) Altona LSC 5 0:00:22.6300  
2 Knight, Keely (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:00:22.6300  
4 Robinson, Ava (F) South Melbourne LSC 3 0:00:23.5300  
5 Stansby, Lulu (F) Black Rock LSC 2 0:00:25.3300  
6 Whittingham, Lani (F) Altona LSC 1 0:00:25.4600  


Under 8 Girls Tube Tow (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Fechner, Bridgette (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:00:24.2100  
2 Robinson, Ava (F) South Melbourne LSC 5 0:00:25.9100  
3 Beckwith, Lauren (F) Altona LSC 4 0:00:26.2200  
4 Knight, Keely (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:26.6500  
5 Cadman, Summer (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2 0:00:27.0000  
6 Whittingham, Lani (F) Altona LSC 1 0:00:28.5600  


Under 8 Mixed Freestyle Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:01:38.3300  
  > Cadman, Summer (F)        
  > Danaher, Holly (F)        
  > Robbins, Harry (M)        
  > Smith, Jake (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:01:43.0100  
  > Fechner, Bridgette (F)        
  > Ibbetson, Edan (M)        
  > Knight, Keely (F)        
  > Newey, Luke (M)        
3 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 4 0:01:49.0300  
  > Hende, Marc (M)        
  > MacFarlane, Alexander (M)        
  > Stansby, Lulu (F)        
  > Tedstone, Alice (F)        


Under 8 Mixed Kickboard Rescue Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6 0:02:53.7500  
  > Hende, Marc (M)        
  > MacFarlane, Alexander (M)        
  > Stansby, Lulu (F)        
  > Wyatt, Abbie (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:02:54.3500  
  > Fechner, Bridgette (F)        
  > Knight, Keely (F)        
  > Newey, Luke (M)        
  > Smith, Jake (M)        


Under 9 Boys Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Goedemoed, Kruze (M) Ocean Grove SLSC 6 0:00:19.3100  
2 Curran, James (M) Altona LSC 5 0:00:20.3100  
3 Den Dryver, Harry (M) Jan Juc SLSC 4 0:00:24.1300  
4 Dripps, Samuel (M) Jan Juc SLSC 3 0:00:25.1200  


Under 9 Boys Medley (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Curran, James (M) Altona LSC 6 0:01:16.4700  
2 Goedemoed, Kruze (M) Ocean Grove SLSC 5 0:01:28.3700  
3 Dripps, Samuel (M) Jan Juc SLSC 4 0:01:31.1600  
4 Den Dryver, Harry (M) Jan Juc SLSC 3 0:01:38.9400  


Under 9 Boys Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Curran, James (M) Altona LSC 6 0:00:50.3100  
2 Goedemoed, Kruze (M) Ocean Grove SLSC 5 0:00:50.4700  
3 Den Dryver, Harry (M) Jan Juc SLSC 4 0:00:56.8100  
4 Dripps, Samuel (M) Jan Juc SLSC 3 0:01:01.6900  


Under 9 Boys Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Curran, James (M) Altona LSC 6 0:01:00.1000  
2 Den Dryver, Harry (M) Jan Juc SLSC 5 0:01:00.7200  
3 Goedemoed, Kruze (M) Ocean Grove SLSC 4 0:01:04.6300  
4 Dripps, Samuel (M) Jan Juc SLSC 3 0:01:06.5300  


Under 9 Girls Freestyle Race (25m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Taylor, Andie (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:19.9600  
2 Allan, Zayli (F) Jan Juc SLSC 5 0:00:20.0600  
4 McCarroll, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:20.4400  
5 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 2 0:00:21.0900  
6 Robbins, Ella (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1 0:00:21.3400  


Under 9 Girls Medley (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Taylor, Andie (F) Jan Juc SLSC 6 0:01:00.4400  
2 Robbins, Ella (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:01:08.2000  
3 McCarroll, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4 0:01:08.4700  
4 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 3 0:01:09.0600  
5 Allan, Zayli (F) Jan Juc SLSC 2 0:01:12.9300  
6 Donnelly, Alessandra (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1 0:01:13.6000  


Under 9 Girls Obstacle Race (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Allan, Zayli (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:48.6900  
1 McCarroll, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:00:48.6900  
3 Taylor, Andie (F) Jan Juc SLSC 4 0:00:50.4700  
4 Robbins, Ella (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:00:51.2200  
5 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 2 0:00:51.3100  
6 Wylie, Jazz (F) Jan Juc SLSC 1 0:00:53.6900  


Under 9 Girls Tube Tow and clip up (50m)
Place Name Club Points Time Comments
1 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 6 0:00:58.0000  
2 Cadman, Olivia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:00:58.0900  
3 Allan, Zayli (F) Jan Juc SLSC 4 0:00:58.9300  
4 McCarroll, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3 0:01:00.1200  
5 Taylor, Andie (F) Jan Juc SLSC 2 0:01:00.3700  
6 Baber, Hayley (F) Altona LSC 1 0:01:01.4000  


Under 9 Mixed Freestyle Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6 0:01:25.4400  
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Robbins, Ella (F)        
2 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 5 0:01:28.3100  
  > Den Dryver, Harry (M)        
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Norris, Georgina (F)        
  > Wylie, Jazz (F)        
3 Altona LSC Team A Altona LSC 4 0:01:32.3500  
  > Baber, Hayley (F)        
  > Beckwith, Lauren (F)        
  > Curran, James (M)        
  > Henry, Alice (F)        


Under 9 Mixed Kickboard Rescue Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 6 0:02:47.9100  
  > Den Dryver, Harry (M)        
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Taylor, Andie (F)        
  > Wylie, Jazz (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:02:49.4700  
  > Drake, Charlotte (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Robbins, Ella (F)        
3 Altona LSC Team A Altona LSC 4 0:02:54.3500  
  > Baber, Hayley (F)        
  > Beckwith, Lauren (F)        
  > Curran, James (M)        
  > Henry, Alice (F)        
4 Jan Juc SLSC Team B Jan Juc SLSC 3 0:02:58.7200  
  > Allan, Zayli (F)        


Under 9 Mixed Medley Relay (4x25m)
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 6 0:02:09.7100  
  > Dripps, Samuel (M)        
  > Happ, Jasmine (F)        
  > Taylor, Andie (F)        
  > Wylie, Jazz (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5 0:02:11.0700  
  > Cadman, Olivia (F)        
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
3 Altona LSC Team A Altona LSC 4 0:02:14.4000  
  > Baber, Hayley (F)        
  > Beckwith, Lauren (F)        
  > Curran, James (M)        
  > Henry, Alice (F)        
4 Jan Juc SLSC Team B Jan Juc SLSC 3 0:02:17.0900  
  > Allan, Zayli (F)        
  > Mensch, Piper (F)        
  > Norris, Georgina (F)