Junior Metro Regional Championships - Hampton (Event Date: 26/01/2014)

Final Results

Generated on 19/02/2019 1:13 pm


Under 10 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Cavanagh, Cade (M)        
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Wieringa, Boyd (M)        
  > Williams, James (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Chambers, Matthew (M)        
  > Davies, Eddie (M)        
  > Finnegan, Dan (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
3 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 4    
  > Caldecott, Tom (M)        
  > Dann, Billy (M)        
  > Montgomery, Harper (M)        
  > Waldhorn, Cooper (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Cameron, Angus (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Roder, William (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
6 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 1    
  > Cassidy, Edward (M)        
  > Hofmann, Marlo (M)        
  > McLennan, Spencer (M)        
  > Noble, Oscar (M)        
  > Shelley, Dominic (M)        
7 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Golding, Toby (M)        
  > Lew, Nicholas (M)        
  > Oakley Kerr, Will (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        
8 Mentone LSC Team B Mentone LSC 0    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Duckett, Luke (M)        
  > Mathews, Nicholas (M)        
  > Vulcan, Owen (M)        
9 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 0    
  > Brindle, Angus (M)        
  > McCurdy, Jack (M)        
  > Pluciennik, Tomasz (M)        
  > Reeves, Tom (M)        


Under 10 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Vulcan, Owen (M)        
  > Wieringa, Boyd (M)        
  > Williams, James (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Chambers, Matthew (M)        
  > Davies, Eddie (M)        
  > Lew, Nicholas (M)        
  > Oakley Kerr, Will (M)        
3 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 4    
  > Caldecott, Tom (M)        
  > Dann, Billy (M)        
  > Montgomery, Harper (M)        
  > Waldhorn, Cooper (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Cameron, Angus (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
5 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 2    
  > Cassidy, Edward (M)        
  > Hofmann, Marlo (M)        
  > McLennan, Spencer (M)        
  > Noble, Oscar (M)        
  > Shelley, Dominic (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Brindle, Angus (M)        
  > Harding, Jake (M)        
  > Holdaway, Connor (M)        
  > Pluciennik, Tomasz (M)        


Under 10 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Chambers, Matthew (M)        
  > Davies, Eddie (M)        
  > Finnegan, Dan (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Vulcan, Owen (M)        
  > Williams, James (M)        
3 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 4    
  > Hofmann, Marlo (M)        
  > McLennan, Spencer (M)        
  > Noble, Oscar (M)        
  > Shelley, Dominic (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Golding, Toby (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Cameron, Angus (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > May, Jack (M)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Cavanagh, Cade (M)        
  > Duckett, Luke (M)        
  > Mathews, Nicholas (M)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Johnson, Liam (M)        
  > Kerr, Joshua (M)        
  > Petersen, Freddy (M)        
8 Hampton LSC Team B Hampton LSC 0    
  > Roder, William (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
9 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 0    
  > Dann, Billy (M)        
  > Montgomery, Harper (M)        
  > Waldhorn, Cooper (M)        


Under 10 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Vulcan, Owen (M)        
  > Wieringa, Boyd (M)        
  > Williams, James (M)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Cameron, Angus (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Finnegan, Dan (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
  > Oakley Kerr, Will (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        
4 Hampton LSC Team B Hampton LSC 3    
  > Roder, William (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
5 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 2    
  > Brennan, Ciaran (M)        
  > Johnson, Liam (M)        
  > Kerr, Joshua (M)        
  > Petersen, Freddy (M)        


Under 10 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Vulcan, Owen (M)        
  > Wieringa, Boyd (M)        
  > Williams, James (M)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Cameron, Angus (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
3 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 4    
  > Caldecott, Tom (M)        
  > Dann, Billy (M)        
  > Montgomery, Harper (M)        
  > Waldhorn, Cooper (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Chambers, Matthew (M)        
  > Davies, Eddie (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        
5 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 2    
  > Cassidy, Edward (M)        
  > Hofmann, Marlo (M)        
  > McLennan, Spencer (M)        
  > Noble, Oscar (M)        
  > Shelley, Dominic (M)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Roder, William (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Broad, Oscar (M)        
  > Johnson, Liam (M)        
  > Kerr, Joshua (M)        
  > Petersen, Freddy (M)        
8 Mentone LSC Team B Mentone LSC 0    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Cavanagh, Cade (M)        
  > Duckett, Luke (M)        
  > Mathews, Nicholas (M)        
9 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Harding, Jake (M)        
  > Holdaway, Connor (M)        
  > McLean, Ben (M)        
  > Mulcahy, Nathan (M)        


Under 10 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Caris, Angel (F)        
  > Chetverikova, Juliet (F)        
  > Macindoe, Sophie (F)        
  > Taitoko, Lucia (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
  > Seckinger-Crow, Alyssa (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Kappa, Charli (F)        
  > Waata, Star (F)        
  > White, Tahlia (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Caris, Poppy (F)        
  > Helliwell, Ava Grace (F)        
  > Johansson, Lauren (F)        
  > O'Brien, Milla (F)        
  > Ward, Poppy (F)        
  > Ward, Lily (F)        
5 Mentone LSC Team C Mentone LSC 2    
  > Clucas, Lily (F)        
  > Jenkins, Megan (F)        
  > Murphy, Jordyn (F)        
  > Waters, Harriet (F)        
6 Altona LSC Team A Altona LSC 1    
  > Baber, Hayley (F)        
  > Eddleston, Sharla (F)        
  > Henry, Alice (F)        
  > Rubino, Deanna (F)        
7 Half Moon Bay SLSC Team D Half Moon Bay SLSC 0    
  > Bleser, Brooke (F)        
8 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Baker, Bella (F)        
  > Cramp, Ellie (F)        
  > Milligan, Clare (F)        
  > Tregellis, Abbey (F)        
  > Winnell, Mya (F)        
9 Mentone LSC Team A Mentone LSC 0    
  > Conlan, Sophie (F)        
  > Joughin, Chloe (F)        
  > Kerr, Molly (F)        
  > Stewart, Jessica (F)        


Under 10 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Dawson, Marley (F)        
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Clucas, Lily (F)        
  > Conlan, Sophie (F)        
  > Kerr, Molly (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Amelia (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
  > Scerri, Mia (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Smith, Lara (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Caris, Angel (F)        
  > Johansson, Lauren (F)        
  > O'Brien, Milla (F)        
  > Taitoko, Lucia (F)        
  > Ward, Poppy (F)        
5 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 2    
  > Baker, Bella (F)        
  > Cramp, Ellie (F)        
  > Milligan, Clare (F)        
  > Tregellis, Abbey (F)        
  > Winnell, Mya (F)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Jenkins, Megan (F)        
  > Kappa, Charli (F)        
  > Murphy, Jordyn (F)        
  > Waata, Star (F)        
7 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Fechner, Bridgette (F)        
  > Minns, Mikaela (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
  > Seckinger-Crow, Alyssa (F)        
8 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 0    
  > Gallagher, Emma (F)        
  > Michaca, Lucy (F)        
  > Robinson, Ava (F)        
  > Wertheimer, Lily (F)        
9 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 0    
  > Bebington, Nina (F)        
  > Bebington, Josie (F)        
  > Stansby, Evie (F)        
  > Tedstone, Alice (F)        
  > Wyatt, Abbie (F)        


Under 10 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Caris, Poppy (F)        
  > Caris, Angel (F)        
  > Chetverikova, Juliet (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Kerr, Molly (F)        
  > Waters, Harriet (F)        
  > White, Tahlia (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
4 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 3    
  > Milligan, Clare (F)        
  > Tregellis, Abbey (F)        
  > Winnell, Mya (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Helliwell, Ava Grace (F)        
  > Macindoe, Sophie (F)        
  > Ward, Lily (F)        
6 Mentone LSC Team C Mentone LSC 1    
  > Clucas, Lily (F)        
  > Jenkins, Megan (F)        
  > Kappa, Charli (F)        
7 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 0    
  > Johansson, Lauren (F)        
8 Altona LSC Team A Altona LSC 0    
  > Baber, Hayley (F)        
  > Henry, Alice (F)        
  > Rubino, Deanna (F)        
9 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Dawson, Marley (F)        
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Seckinger-Crow, Alyssa (F)        


Under 10 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
  > Seckinger-Crow, Alyssa (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Clucas, Lily (F)        
  > Kerr, Molly (F)        
  > Stewart, Jessica (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Caris, Poppy (F)        
  > Caris, Angel (F)        
  > Ward, Poppy (F)        
  > Ward, Lily (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Dawson, Marley (F)        
  > Fechner, Bridgette (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > Minns, Mikaela (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Amelia (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
  > Scerri, Mia (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Smith, Lara (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
6 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 1    
  > Cramp, Ellie (F)        
  > Milligan, Clare (F)        
  > Tregellis, Abbey (F)        
  > Winnell, Mya (F)        


Under 10 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Clucas, Lily (F)        
  > Conlan, Sophie (F)        
  > Kerr, Molly (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Dawson, Marley (F)        
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
3 Mentone LSC Team C Mentone LSC 4    
  > Jenkins, Megan (F)        
  > Joughin, Chloe (F)        
  > Stewart, Jessica (F)        
  > White, Tahlia (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Johansson, Lauren (F)        
  > O'Brien, Milla (F)        
  > Taitoko, Lucia (F)        
  > Ward, Poppy (F)        
  > Ward, Lily (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Caris, Poppy (F)        
  > Chetverikova, Juliet (F)        
  > Helliwell, Ava Grace (F)        
  > Macindoe, Sophie (F)        
6 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 1    
  > Baker, Bella (F)        
  > Cramp, Ellie (F)        
  > Milligan, Clare (F)        
  > Tregellis, Abbey (F)        
  > Winnell, Mya (F)        
7 Mentone LSC Team B Mentone LSC 0    
  > Kappa, Charli (F)        
  > Murphy, Jordyn (F)        
  > Roberts, Emily (F)        
  > Waata, Star (F)        
8 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Fuelling, Abigail (F)        
  > McCurdy, Zoe (F)        
  > Reeves, Laura (F)        
  > Stranger, Alexandra (F)        
9 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Fechner, Bridgette (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Minns, Mikaela (F)        
  > Seckinger-Crow, Alyssa (F)        


Under 11 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6    
  > Aylward, Martin (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Mozina, Maximilian (M)        
  > Ritchie, Oliver (M)        
2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
  > Kelly, Isaac (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
  > Sargeant, Lochie (M)        
  > Webster, Jack (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Barker, Russell (M)        
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Muller, William (M)        
  > Sullivan, Kyle (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Bleser, Miles (M)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Eerhard, Will (M)        
  > McComb, Declan (M)        
  > McComb, Alecsander (M)        
  > Nash, Max (M)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Cameron, Angus (M)        
  > Chadwick, James (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Roder, William (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Brennan, Malachy (M)        
  > Cronin, Max (M)        
  > Lewis, Mitchell (M)        
  > Peckett, Jet (M)        
8 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 0    
  > Down, Angus (M)        
  > Kininmonth, Fergus (M)        
  > Logan, Edward (M)        
  > Rains, Cameron (M)        
9 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Edgoose, Will (M)        
  > Freeman, Robert (M)        
  > Linden, Oscar (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 11 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 6    
  > Down, Angus (M)        
  > Kininmonth, Fergus (M)        
  > Logan, Edward (M)        
  > Rains, Cameron (M)        
2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
  > Kelly, Isaac (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
  > Sargeant, Lochie (M)        
  > Webster, Jack (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Barker, Russell (M)        
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Muller, William (M)        
  > Sullivan, Kyle (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Eerhard, Will (M)        
  > McComb, Declan (M)        
  > McComb, Alecsander (M)        
  > Nash, Max (M)        
5 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 2    
  > Brennan, Malachy (M)        
  > Cronin, Max (M)        
  > Lewis, Mitchell (M)        
  > Peckett, Jet (M)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
  > Edgoose, Will (M)        
  > Freeman, Robert (M)        
  > Linden, Oscar (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 11 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Black Rock LSC 6    
2 Webster, Jack (M) Mordialloc LSC 5    
3 Fishley, John (M) Altona LSC 4    
4 Bolton, Harrison (M) Chelsea Longbeach SLSC 3    
5 Frisby, Nicholas (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Eerhard, Will (M) Mentone LSC 1    
7 Kelly, Isaac (M) Mordialloc LSC 0    
8 Patterson, Josh (M) Altona LSC 0    
9 Brennan, Malachy (M) Chelsea Longbeach SLSC 0    


Under 11 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 6    
  > Kelly, Isaac (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
  > Sargeant, Lochie (M)        
  > Webster, Jack (M)        
2 Altona LSC Team A Altona LSC 5    
  > Curran, James (M)        
  > Fishley, John (M)        
  > Patterson, Josh (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Eerhard, Will (M)        
  > McComb, Declan (M)        
  > Nash, Max (M)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3    
  > Aylward, Martin (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Mozina, Maximilian (M)        
  > Ritchie, Oliver (M)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Muller, William (M)        
  > Sullivan, Kyle (M)        
6 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 1    
  > Bleser, Miles (M)        
7 Hampton LSC Team A Hampton LSC 0    
  > Cameron, Angus (M)        
  > Chadwick, James (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Roder, William (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
8 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Freeman, Robert (M)        
  > Linden, Oscar (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        
9 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Brennan, Malachy (M)        
  > Cronin, Max (M)        
  > Lewis, Mitchell (M)        


Under 11 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Eerhard, Will (M)        
  > McComb, Declan (M)        
  > McComb, Alecsander (M)        
  > Nash, Max (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Barker, Russell (M)        
  > Freeman, Robert (M)        
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Sullivan, Kyle (M)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Kelly, Isaac (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
  > Sargeant, Lochie (M)        
  > Webster, Jack (M)        
4 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 3    
  > Bolton, Harrison (M)        
  > Brennan, Malachy (M)        
  > Cronin, Max (M)        
  > Lewis, Mitchell (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Bleser, Miles (M)        
6 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 1    
  > Aylward, Martin (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Mozina, Maximilian (M)        
  > Ritchie, Oliver (M)        


Under 11 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 6    
  > Down, Angus (M)        
  > Kininmonth, Fergus (M)        
  > Logan, Edward (M)        
  > Rains, Cameron (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Barker, Russell (M)        
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Muller, William (M)        
  > Sullivan, Kyle (M)        
3 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 4    
  > Aylward, Martin (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > Mozina, Maximilian (M)        
  > Ritchie, Oliver (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Eerhard, Will (M)        
  > Lewis, Thomas (M)        
  > McComb, Declan (M)        
  > McComb, Alecsander (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Nash, Max (M)        
  > O'Connor, Patrick (M)        
  > Shepherd, Oliver (M)        
  > Skehan, Nic (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Kelly, Isaac (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
  > Sargeant, Lochie (M)        
  > Webster, Jack (M)        
7 Hampton LSC Team A Hampton LSC 0    
  > Cameron, Angus (M)        
  > Chadwick, James (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Henry, Luke (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Roder, William (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
  > Tuffley, William (M)        
  > Tuffley, Jack (M)        
  > Welberry, Darby (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
  > Ziesing, Zachary (M)        
8 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 0    
  > Bleser, Miles (M)        
9 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Edgoose, Will (M)        
  > Freeman, Robert (M)        
  > Linden, Oscar (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 11 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Francis, Ebony (F)        
  > Hinds, Bella (F)        
  > Macindoe, Chloe (F)        
  > Nicol, Mollie (F)        
2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > Jefferies, Charli (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Mulcahy, Alyssa (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Goodman, Olivia (F)        
  > Hill, Sacha (F)        
  > Morris, Natasha (F)        
  > Smith, Reidel (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
  > Wearne, Ella (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Cope, Emily (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > Hutton, Chloe (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
7 Hampton LSC Team C Hampton LSC 0    
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
8 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 0    
  > Austin, Sophie (F)        
  > Eacott, Ashlee (F)        
  > Orb, Jordynne (F)        
  > Wale, Jenna (F)        
9 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Borkowski, Eliza (F)        
  > Davidson, Charlotte (F)        
  > Davutovic, Chloe (F)        
  > Gilmore, Sarah (F)        


Under 11 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Egan, Madison (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Austin, Sophie (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Orb, Jordynne (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Danaher, Isabella (F)        
  > Fechner, Grace (F)        
  > McMahon, Hannah (F)        
  > Newey, Macayla (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Cope, Emily (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
6 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 1    
  > Borkowski, Eliza (F)        
  > Davidson, Charlotte (F)        
  > Davutovic, Chloe (F)        
  > Gilmore, Sarah (F)        


Under 11 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 6    
2 Francis, Ebony (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Belleville, Millie (F) Mentone LSC 4    
4 Hill, Sacha (F) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Smith, Reidel (F) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Evans, Amelia (F) Black Rock LSC 1    
7 Nicol, Mollie (F) Half Moon Bay SLSC 0    
8 Vaughan, Lucy (F) Mentone LSC 0    
9 Kratz, Sirena (F) Half Moon Bay SLSC 0    


Under 11 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Caris, Angel (F)        
2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
  > Eacott, Ashlee (F)        
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > Mulcahy, Alyssa (F)        
  > Orb, Jordynne (F)        
  > Reeves, Elly (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Caris, Poppy (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Hamstead, Ella (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Egan, Madison (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
  > Wearne, Ella (F)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
7 Hampton LSC Team B Hampton LSC 0    
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
8 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 0    
  > Jefferies, Charli (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
  > Wale, Jenna (F)        
9 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Fechner, Grace (F)        
  > McMahon, Hannah (F)        
  > Newey, Macayla (F)        


Under 11 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Hill, Sacha (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Egan, Madison (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
  > Wearne, Ella (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Danaher, Isabella (F)        
  > Newey, Macayla (F)        
  > Patsolaridis, Nikala (F)        
  > Smith, Emily (F)        
5 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 2    
  > Graham, Siena (F)        
  > Graham, Daisy (F)        
  > McPhee, Molly (F)        
  > Robinson, Sarah (F)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Eacott, Ashlee (F)        
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > Gray, Ella (F)        
  > Jefferies, Charli (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Reeves, Elly (F)        
  > Wale, Jenna (F)        


Under 11 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Garbelotto, Charlotte (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Jackson, Rose (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Sheppard, Alannah (F)        
  > Wakelin, Charley (F)        
2 Hampton LSC Team B Hampton LSC 5    
  > Cope, Emily (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Caris, Angel (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Hamstead, Ella (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
5 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 2    
  > Graham, Siena (F)        
  > Graham, Daisy (F)        
  > McPhee, Molly (F)        
  > Robinson, Sarah (F)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
  > Fechner, Grace (F)        
  > McMahon, Hannah (F)        
  > Patsolaridis, Nikala (F)        
  > Smith, Emily (F)        
7 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > Gray, Ella (F)        
  > Jefferies, Charli (F)        
  > Orb, Jordynne (F)        
8 Hampton LSC Team C Hampton LSC 0    
  > Hutton, Chloe (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
9 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 0    
  > Austin, Sophie (F)        
  > Eacott, Ashlee (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        


Under 12 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
  > Ward, Max (M)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Chadwick, James (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
3 Hampton LSC Team B Hampton LSC 4    
  > Frederico, Dominic (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Dale, Thomas (M)        
  > O'Sullivan, Myles (M)        
  > Roberts, Riley (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Duckett, Zac (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > Waters, Cameron (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Groves, Joshua (M)        
  > Kelly, Seth (M)        
  > Plaisted, Luke (M)        
  > Roach, Cooper (M)        
  > White, Zac (M)        
7 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Forster, Beau (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
8 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 0    
  > Aylward, Clark (M)        
  > Hende, Alec (M)        
  > Shelley, Luke (M)        
  > Slade, Will (M)        
9 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 0    
  > Balazs, Bence (M)        
  > Lewis, David (M)        
  > Reindel, Max (M)        
  > Uberti, Shilo (M)        
  > Uberti, Michael (M)        


Under 12 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
2 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 5    
  > Aylward, Clark (M)        
  > Hende, Alec (M)        
  > Shelley, Luke (M)        
  > Slade, Will (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Chadwick, James (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Duckett, Zac (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
5 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 2    
  > Balazs, Bence (M)        
  > Lewis, David (M)        
  > Reindel, Max (M)        
  > Uberti, Shilo (M)        
  > Uberti, Michael (M)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > O'Sullivan, Myles (M)        
  > Paranihi, Denzil (M)        
  > Roberts, Riley (M)        
  > Webster, Charlie (M)        


Under 12 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 6    
  > Aylward, Clark (M)        
  > Hende, Alec (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
4 Mordialloc LSC Team C Mordialloc LSC 3    
  > Lewis, Michael (M)        
  > Roach, Cooper (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
6 Black Rock LSC Team B Black Rock LSC 1    
  > Shelley, Luke (M)        
  > Slade, Will (M)        


Under 12 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Dixon, Texas (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Ziesing, Finnigan (M) Hampton LSC 5    
3 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 4    
4 Dale, Thomas (M) Mentone LSC 3    
5 Simondson, Carl (M) Mentone LSC 2    
6 Finnegan, Gabe (M) Half Moon Bay SLSC 1    
7 Waters, Cameron (M) Mentone LSC 0    
8 Martin, Flynn (M) Mentone LSC 0    
9 Kelly, Seth (M) Mordialloc LSC 0    


Under 12 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Chadwick, James (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Duckett, Zac (M)        
  > Waters, Cameron (M)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Plaisted, Luke (M)        
  > Roach, Cooper (M)        
  > White, Zac (M)        
6 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 1    
  > Aylward, Clark (M)        
  > Hende, Alec (M)        
  > Shelley, Luke (M)        
  > Slade, Will (M)        
7 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Forster, Beau (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
  > Ward, Max (M)        
8 Mentone LSC Team C Mentone LSC 0    
  > O'Sullivan, Myles (M)        
  > Paranihi, Denzil (M)        
  > Webster, Charlie (M)        
9 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 0    
  > Balazs, Bence (M)        
  > Lewis, David (M)        
  > Uberti, Shilo (M)        
  > Uberti, Michael (M)        


Under 12 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Chadwick, James (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Hayes, Liam (M)        
  > Waters, Cameron (M)        
5 Mentone LSC Team C Mentone LSC 2    
  > Duckett, Zac (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        


Under 12 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
  > Waters, Cameron (M)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Chadwick, James (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, William (M)        
  > Hill, Noah (M)        
  > Osborn, Daniel (M)        
  > Wong, Curtis (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Forster, Beau (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Groves, Joshua (M)        
  > Kelly, Seth (M)        
  > Plaisted, Luke (M)        
  > Roach, Cooper (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Duckett, Zac (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Paranihi, Denzil (M)        
  > Roberts, Riley (M)        
6 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 1    
  > Balazs, Bence (M)        
  > Lewis, David (M)        
  > Reindel, Max (M)        
  > Uberti, Shilo (M)        
  > Uberti, Michael (M)        


Under 12 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
  > Harvie, Ashleigh (F)        
  > Hensen-Thompson, Jessica (F)        
  > Schmidt, Hannah (F)        
2 Altona LSC Team A Altona LSC 5    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
  > Santullo, Courtney (F)        
3 Mentone LSC Team C Mentone LSC 4    
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Cavanagh, Tarni (F)        
  > Pfeiffer, Paige (F)        
  > Schultz, Chelsea (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Cope, Emily (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
6 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 1    
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
8 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 0    
  > Coker-Smith, Bella (F)        
9 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Cairncross, Ashley (F)        
  > Cullen, Stephanie (F)        
  > Pluciennik, Ewa (F)        
  > Ralph, Elise (F)        


Under 12 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
  > Gorringe, Lilyana (F)        
  > Harvie, Ashleigh (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Cope, Emily (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Barrow, Felicity (F)        
  > O'Sullivan, Amelia (F)        
  > Schmidt, Hannah (F)        
  > Schneider, Lily (F)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3    
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Cairncross, Ashley (F)        
  > Cullen, Stephanie (F)        
  > Pluciennik, Ewa (F)        
  > Ralph, Elise (F)        


Under 12 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team E Mentone LSC 6    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
  > Harvie, Ashleigh (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
3 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 4    
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
4 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 3    
  > Austin, Sophie (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
6 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 1    
  > Larrieu, Jade (F)        
  > Taylor, Kaitlyn (F)        


Under 12 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Hensen-Thompson, Jessica (F) Mentone LSC 6    
2 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 5    
3 Schmidt, Hannah (F) Mentone LSC 4    
4 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 3    
5 Cavanagh, Tarni (F) Mentone LSC 2    
6 Barrow, Felicity (F) Mentone LSC 1    
7 Coulson, Chelsea (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
8 Logan, Meghann (F) South Melbourne LSC 0    
9 Seckinger-Crow, Freya (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    


Under 12 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Hensen-Thompson, Jessica (F)        
  > Rees, Josie (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Gorringe, Lilyana (F)        
  > Schmidt, Hannah (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Cope, Emily (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
4 Mentone LSC Team C Mentone LSC 3    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
  > O'Sullivan, Amelia (F)        
  > Pfeiffer, Paige (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
6 Altona LSC Team A Altona LSC 1    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
7 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 0    
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Evans, Amelia (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
8 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 0    
  > Macdonald, Ines (F)        
  > Trainor, Annie (F)        
9 Mentone LSC Team D Mentone LSC 0    
  > Aufmanis, Tatiana (F)        
  > Cavanagh, Tarni (F)        
  > Schneider, Lily (F)        


Under 12 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Schmidt, Hannah (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Hensen-Thompson, Jessica (F)        
3 Altona LSC Team A Altona LSC 4    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Macdonald, Ines (F)        
  > Trainor, Annie (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Cope, Emily (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
6 Mentone LSC Team C Mentone LSC 1    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
  > Gorringe, Lilyana (F)        


Under 12 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Hensen-Thompson, Jessica (F)        
  > Schmidt, Hannah (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Cope, Emily (F)        
  > De Nittis, Loretta (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Pratt, Lauren (F)        
  > Scerri, Bianca (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Webster, Lucy (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Cavanagh, Tarni (F)        
  > Gorringe, Lilyana (F)        
  > O'Sullivan, Amelia (F)        
  > Rees, Josie (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Macdonald, Ines (F)        
  > Trainor, Annie (F)        
5 Altona LSC Team A Altona LSC 2    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Henry, Veronica (F)        
  > Huell, Caitlin (F)        
  > Santullo, Courtney (F)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        


Under 13 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Schultz, Damon (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
  > Talbot, Che (M)        
  > Williams, Jack (M)        
4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Gordon, Matthew (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Plaisted, Sam (M)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Butler-Bowdon, Conrad (M)        
  > Franklin, Nicholas (M)        
  > Snelling, William (M)        
  > Sullivan, Jai (M)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Anson, Scott (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Frederico, Dominic (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        


Under 13 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
  > Talbot, Che (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Schultz, Damon (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
  > Williams, Jack (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Anson, Scott (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Frederico, Dominic (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Gordon, Matthew (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Plaisted, Sam (M)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
  > Buchholz, Max (M)        
  > Butler-Bowdon, Conrad (M)        
  > Franklin, Nicholas (M)        
  > Sullivan, Jai (M)        


Under 13 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Schultz, Damon (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
2 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 5    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Gordon, Matthew (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Williams, Jack (M)        
6 Mentone LSC Team C Mentone LSC 1    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Scott, Kyle (M)        


Under 13 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Williams, Jack (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Vaughan, Max (M) Mentone LSC 5    
3 Talbot, Che (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Chetverikov, Lane (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 2    
6 Lewis, Oscar (M) Half Moon Bay SLSC 1    
7 Bladen, Cameron (M) Mordialloc LSC 0    
8 Green, Brendan (M) Mordialloc LSC 0    
9 Georgiou, Alexander (M) Mentone LSC 0    


Under 13 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 6    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Williams, Jack (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 3    
  > Michaelides, Ethan (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
  > Talbot, Che (M)        
5 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 2    
  > Gordon, Matthew (M)        
  > Plaisted, Sam (M)        
  > Smith, Liam (M)        
6 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
7 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0    
  > Butler-Bowdon, Conrad (M)        
  > Franklin, Nicholas (M)        
  > Sullivan, Jai (M)        
8 Mentone LSC Team B Mentone LSC 0    
  > Schultz, Damon (M)        
  > Scott, Kyle (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
9 Hampton LSC Team A Hampton LSC 0    
  > Anson, Scott (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Frederico, Dominic (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        


Under 13 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Gordon, Matthew (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Williams, Jack (M)        
5 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 2    
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Plaisted, Sam (M)        
6 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 1    
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        


Under 13 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
  > Talbot, Che (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Butler-Bowdon, Conrad (M)        
  > Franklin, Nicholas (M)        
  > Frisby, Thomas (M)        
  > Sullivan, Jai (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Hewitt, Max (M)        
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        
  > Williams, Jack (M)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Gordon, Matthew (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Plaisted, Sam (M)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Anson, Scott (M)        
  > Conroy, Declan (M)        
  > Conroy, Charles (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Frederico, Dominic (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        


Under 13 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Foss, Kyra (F)        
  > Hands, Jasmin (F)        
  > Hinds, Caitlin (F)        
  > Leard, Isabella (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Mikac, Isabella (F)        
  > Templin, Emilie (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Coulson, Chelsea (F)        
  > Freeman, Ingrid (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Dare, Emily (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
  > Watson, Rachel (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        
7 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 0    
  > Dann, Emily (F)        
  > Logan, Meghann (F)        
  > Rains, Nicole (F)        
  > Vanzo, Alana (F)        
8 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Oakley Kerr, Meg (F)        
  > Phillips, Grace (F)        
  > Popovski, Isabella (F)        
  > Reark, Bronte (F)        


Under 13 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Templin, Emilie (F)        
  > Watson, Rachel (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Coulson, Chelsea (F)        
  > Freeman, Ingrid (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Hands, Jasmin (F)        
  > Hinds, Caitlin (F)        
  > Leard, Isabella (F)        
  > Phillips, Grace (F)        
5 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 2    
  > Dann, Emily (F)        
  > Logan, Meghann (F)        
  > Plunkett, Indianna (F)        
  > Vanzo, Alana (F)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Desanto, Ella (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        


Under 13 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Gibson, Jessica (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Templin, Emilie (F)        
  > Watson, Rachel (F)        
5 Altona LSC Team A Altona LSC 2    
  > Baber, Katelyn (F)        
  > Patterson, Jaime (F)        
  > Rubino, Carla (F)        


Under 13 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Foss, Kyra (F) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Wearne, Phoebe (F) Mentone LSC 5    
3 Minns, Tiarah (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Kerr, Tiffany (F) Mentone LSC 3    
5 Popovski, Isabella (F) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Freeman, Ingrid (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
7 Patterson, Jaime (F) Altona LSC 0    
8 Reed, Erin (F) Hampton LSC 0    
9 Ewart-Mctigue, Jessica (F) Mentone LSC 0    


Under 13 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Gibson, Jessica (F)        
  > Templin, Emilie (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Freeman, Ingrid (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Foss, Kyra (F)        
  > Hands, Jasmin (F)        
  > Hinds, Caitlin (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Reed, Erin (F)        
6 Mentone LSC Team C Mentone LSC 1    
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
  > Watson, Rachel (F)        
7 Mentone LSC Team B Mentone LSC 0    
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Mikac, Isabella (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        
8 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Leard, Isabella (F)        
  > Oakley Kerr, Meg (F)        
  > Phillips, Grace (F)        
9 Altona LSC Team A Altona LSC 0    
  > Baber, Katelyn (F)        
  > Patterson, Jaime (F)        
  > Rubino, Carla (F)        


Under 13 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Foss, Kyra (F)        
  > Reark, Bronte (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Coulson, Chelsea (F)        
  > Freeman, Ingrid (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Kerr, Tiffany (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        


Under 13 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Coulson, Chelsea (F)        
  > Freeman, Ingrid (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Morrison, Nina (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Foss, Kyra (F)        
  > Oakley Kerr, Meg (F)        
  > Popovski, Isabella (F)        
  > Reark, Bronte (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Gibson, Jessica (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Duffin, Yasmin (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Pratt, Ellen (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
5 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 2    
  > Dann, Emily (F)        
  > Logan, Meghann (F)        
  > Plunkett, Indianna (F)        
  > Rains, Nicole (F)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Mikac, Isabella (F)        
  > Templin, Emilie (F)        
  > Watson, Rachel (F)        


Under 14 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Norton, Ben (M)        
  > Rich, Lachlan (M)        
  > Walker, Luke (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Kanda, Jai (M)        
  > Morris, William (M)        
  > Salmon, Joshua (M)        
  > Smith, Brendon (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Breedon, Christopher (M)        
  > Dalton, Flynn (M)        
  > Frisby, Thomas (M)        
  > Sullivan, Jai (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Anson, Scott (M)        
  > Beaton, Callan (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Duffin, Quayd (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Miller, Harrison (M)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Daniels, Lawson (M)        
  > Hamstead, Isaac (M)        
  > Pfeiffer, Blake (M)        
  > Purcell, Liam (M)        
6 Altona LSC Team A Altona LSC 1    
  > Cordina, Joshua (M)        
  > Davidson, Saxon (M)        
  > Rubino, Michael (M)        
  > Santullo, Zachary (M)        


Under 14 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 6    
  > Cordina, Joshua (M)        
  > Davidson, Saxon (M)        
  > Rubino, Michael (M)        
  > Santullo, Zachary (M)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Anson, Scott (M)        
  > Beaton, Callan (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Duffin, Quayd (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Miller, Harrison (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Norton, Ben (M)        
  > Rich, Lachlan (M)        
  > Walker, Luke (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Daniels, Lawson (M)        
  > Hamstead, Isaac (M)        
  > Pfeiffer, Blake (M)        
  > Purcell, Liam (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Kanda, Jai (M)        
  > Morris, William (M)        
  > Salmon, Joshua (M)        
  > Smith, Brendon (M)        


Under 14 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Breedon, Christopher (M)        
  > Dalton, Flynn (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Norton, Ben (M)        
  > Rich, Lachlan (M)        
3 Altona LSC Team A Altona LSC 4    
  > Cordina, Joshua (M)        
  > Davidson, Saxon (M)        
4 Altona LSC Team B Altona LSC 3    
  > Rubino, Michael (M)        
  > Santullo, Zachary (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Walker, Luke (M)        


Under 14 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Jones, Oscar (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Rich, Lachlan (M) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Breedon, Christopher (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Smith, Brendon (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Walker, Luke (M) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Duffin, Quayd (M) Hampton LSC 1    
7 Pfeiffer, Blake (M) Mentone LSC 0    
8 Purcell, Liam (M) Mentone LSC 0    
9 Rubino, Michael (M) Altona LSC 0    


Under 14 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Kanda, Jai (M)        
  > Norton, Ben (M)        
  > Walker, Luke (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Daniels, Lawson (M)        
  > Pfeiffer, Blake (M)        
  > Purcell, Liam (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Morris, William (M)        
  > Rich, Lachlan (M)        
  > Salmon, Joshua (M)        
  > Smith, Brendon (M)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Breedon, Christopher (M)        
  > Dalton, Flynn (M)        
  > Frisby, Thomas (M)        
5 Altona LSC Team A Altona LSC 2    
  > Curran, Thomas (M)        
  > Rubino, Michael (M)        
  > Santullo, Zachary (M)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Anson, Scott (M)        
  > Beaton, Callan (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Duffin, Quayd (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Miller, Harrison (M)        
7 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 0    
  > Cherubino, Joshua (M)        


Under 14 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Kanda, Jai (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Norton, Ben (M)        
  > Walker, Luke (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Breedon, Christopher (M)        
  > Dalton, Flynn (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Pfeiffer, Blake (M)        
  > Purcell, Liam (M)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Anson, Scott (M)        
  > Beaton, Callan (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Duffin, Quayd (M)        
  > Griffin, Christian (M)        


Under 14 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Jones, Oscar (M)        
  > Norton, Ben (M)        
  > Rich, Lachlan (M)        
  > Walker, Luke (M)        
2 Altona LSC Team A Altona LSC 5    
  > Cordina, Joshua (M)        
  > Curran, Thomas (M)        
  > Rubino, Michael (M)        
  > Santullo, Zachary (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Daniels, Lawson (M)        
  > Hamstead, Isaac (M)        
  > Pfeiffer, Blake (M)        
  > Purcell, Liam (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Anson, Scott (M)        
  > Beaton, Callan (M)        
  > Coote, Benjamin (M)        
  > Daraganov, Evgeni (M)        
  > Duffin, Quayd (M)        
  > Griffin, Christian (M)        
  > Miller, Harrison (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Kanda, Jai (M)        
  > Morris, William (M)        
  > Salmon, Joshua (M)        
  > Smith, Brendon (M)        


Under 14 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Egan, Cassie (F)        
  > Kerr, Natasha (F)        
  > Mathews, Sarah (F)        
  > Russo, Hayley (F)        
2 Mentone LSC Team C Mentone LSC 5    
  > Gibson, Samantha (F)        
  > Henricks, Kimberley (F)        
  > Stonehouse, Laura (F)        
  > Webster, Emily (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Belleville, Natasha (F)        
  > Bruce, Jordyn (F)        
  > Harvie, Micaela (F)        
  > Hayes, Rebecca (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Frederico, Emmie (F)        
  > Fullagar, Alida (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Baxter, Caitlin (F)        
  > Davies, Izzy (F)        
  > Hill, Hannah (F)        
  > Leard, Aimee (F)        
6 Hampton LSC Team B Hampton LSC 1    
  > Costello, Sienna (F)        
  > Mawkes, Taylor (F)        
  > Webster, Sarah (F)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Hughes, Jade (F)        
  > Madeley, Alexandra (F)        
  > Maltby, Jessica (F)        
  > Taylor, Amie (F)        


Under 14 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Frederico, Emmie (F)        
  > Fullagar, Alida (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Harvie, Micaela (F)        
  > Hayes, Rebecca (F)        
  > Mathews, Sarah (F)        
  > Russo, Hayley (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Bruce, Jordyn (F)        
  > Henricks, Kimberley (F)        
  > Kerr, Natasha (F)        
  > Stonehouse, Laura (F)        
4 Hampton LSC Team B Hampton LSC 3    
  > Costello, Sienna (F)        
  > Mawkes, Taylor (F)        
  > Webster, Sarah (F)        
5 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 2    
  > Hughes, Jade (F)        
  > Madeley, Alexandra (F)        
  > Maltby, Jessica (F)        
  > Taylor, Amie (F)        


Under 14 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Hayes, Rebecca (F)        
  > Russo, Hayley (F)        
3 Mentone LSC Team E Mentone LSC 4    
  > Kerr, Natasha (F)        
  > Webster, Emily (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Harvie, Micaela (F)        
  > Henricks, Kimberley (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Frederico, Emmie (F)        
  > Fullagar, Alida (F)        


Under 14 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Belleville, Natasha (F) Mentone LSC 6    
2 Hill, Hannah (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Bruce, Jordyn (F) Mentone LSC 4    
4 Eastman, Annabelle (F) Hampton LSC 3    
5 Mathews, Sarah (F) Mentone LSC 2    
6 Gibson, Samantha (F) Mentone LSC 1    
7 Webster, Emily (F) Mentone LSC 0    
8 Kerr, Natasha (F) Mentone LSC 0    
9 Egan, Cassie (F) Mentone LSC 0    


Under 14 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Belleville, Natasha (F)        
  > Bruce, Jordyn (F)        
  > Mathews, Sarah (F)        
2 Hampton LSC Team B Hampton LSC 5    
  > Costello, Sienna (F)        
  > Fullagar, Alida (F)        
  > Mawkes, Taylor (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Harvie, Micaela (F)        
  > Henricks, Kimberley (F)        
  > Kerr, Natasha (F)        
4 Mentone LSC Team C Mentone LSC 3    
  > Gibson, Samantha (F)        
  > Stonehouse, Laura (F)        
  > Webster, Emily (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Baxter, Caitlin (F)        
  > Davies, Izzy (F)        
  > Hill, Hannah (F)        
  > Leard, Aimee (F)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Frederico, Emmie (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
7 Mentone LSC Team D Mentone LSC 0    
  > Egan, Cassie (F)        
  > Hayes, Rebecca (F)        
  > Russo, Hayley (F)        
8 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Hughes, Jade (F)        
  > Madeley, Alexandra (F)        
  > Taylor, Amie (F)        
9 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Boxall, Keanii (F)        


Under 14 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Belleville, Natasha (F)        
  > Bruce, Jordyn (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Henricks, Kimberley (F)        
  > Mathews, Sarah (F)        
3 Mentone LSC Team C Mentone LSC 4    
  > Egan, Cassie (F)        
  > Gibson, Samantha (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Baxter, Caitlin (F)        
  > Davies, Izzy (F)        


Under 14 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Belleville, Natasha (F)        
  > Bruce, Jordyn (F)        
  > Egan, Cassie (F)        
  > Mathews, Sarah (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Gibson, Samantha (F)        
  > Henricks, Kimberley (F)        
  > Kerr, Natasha (F)        
  > Webster, Emily (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Baxter, Caitlin (F)        
  > Davies, Izzy (F)        
  > Hill, Hannah (F)        
  > Leard, Aimee (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Conroy, Phoebe (F)        
  > Dare, Emily (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Eastman, Annabelle (F)        
  > Frederico, Emmie (F)        
  > Fullagar, Alida (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Ingerson, Jessie (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Wells, Chloe (F)        


Under 8 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Chambers, Christopher (M)        
  > Helliwell, Fraser (M)        
  > Lewis, Lachlan (M)        
  > Taitoko, Dane (M)        
  > Wells, Xavier (M)        
2 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 5    
  > Goodman Mansell, Callum (M)        
  > Lewis, Matthew (M)        
  > O`Connor, Jonah (M)        
  > Potter, Thomas (M)        
  > Uberti, Gabriel (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Hunter, Lachlan (M)        
  > Tuffley, Harrison (M)        
  > Wakelin, Tom (M)        
  > Welberry, Jonty (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Caris, Luke (M)        


Under 8 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Uberti, Gabriel (M) Bonbeach LSC 6    
2 Hofmann, Lennox (M) Black Rock LSC 5    
3 Taitoko, Dane (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Sargeant, Will (M) Mordialloc LSC 3    


Under 8 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Caris, Luke (M)        
  > Chambers, Christopher (M)        
  > Helliwell, Fraser (M)        
  > Lewis, Lachlan (M)        
  > Taitoko, Dane (M)        
  > Wells, Xavier (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Ibbetson, Edan (M)        
  > Linden, Elijah (M)        
  > Logan, Cooper (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 4    
  > Cusack, Lachlan (M)        


Under 8 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Finnegan, Jessica (F)        
  > Francis, Amelia (F)        
  > Hinds, Amelie (F)        
  > Paranavitana, Shani (F)        
2 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 5    
  > Davutovic, Halani (F)        
  > Kerr, Charlotte (F)        
  > Petersen, Charlotte (F)        
  > Tregellis, Katie (F)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Holdaway, Claire (F)        
  > Holt, Paige (F)        
  > McKie, Olivia (F)        
  > Smith, Tara (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Danaher, Holly (F)        
  > Martyn, Alexia (F)        
  > McMahon, Ellie (F)        
  > Sullivan, Sinead (F)        


Under 8 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 McKie, Olivia (F) Mordialloc LSC 6    
2 O'Brien, Fern (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Stansby, Lulu (F) Black Rock LSC 4    
4 Petersen, Charlotte (F) Chelsea Longbeach SLSC 3    


Under 8 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 6    
  > Davutovic, Halani (F)        
  > Kerr, Charlotte (F)        
  > Petersen, Charlotte (F)        
  > Tregellis, Katie (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Danaher, Holly (F)        
  > Martyn, Alexia (F)        
  > McMahon, Ellie (F)        
  > Sullivan, Sinead (F)        
3 Chelsea Longbeach SLSC Team B Chelsea Longbeach SLSC 4    
  > Cardow, Riley (F)        
  > Davidson, Michaela (F)        
  > Lewis, Taylah (F)        
  > Maltby, Bianca (F)        


Under 9 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Frisby, James (M)        
  > Newey, Luke (M)        
  > Smith, Jake (M)        
  > Snelling, Xavier (M)        
2 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 5    
  > Eley, Noah (M)        
  > Gould, Joshua (M)        
  > Long, Harrison (M)        
  > MacFarlane, Alexander (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Hunter, Lachlan (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Tuffley, Mitchell (M)        
  > Tuffley, Harrison (M)        
  > Wakelin, Tom (M)        
  > Welberry, Jonty (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Davey, James (M)        
  > Eerhard, Charlie (M)        
  > McCarthy, Sol (M)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Cairncross, Mitchell (M)        
  > Groves, Luke (M)        
  > Orb, Tristan (M)        
  > Plaisted, Joshua (M)        
6 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 1    
  > Marshall, Spencer (M)        
  > Oakley Kerr, Will (M)        
  > Salisbury, Henry (M)        


Under 9 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Frisby, James (M)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Smith, Jake (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Davey, James (M)        
  > Gorringe, Ethan (M)        
3 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 4    
  > Hende, Marc (M)        
  > Long, Harrison (M)        
  > MacFarlane, Alexander (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Hunter, Lachlan (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Tuffley, Mitchell (M)        
  > Tuffley, Harrison (M)        
  > Wakelin, Tom (M)        
  > Welberry, Jonty (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Eerhard, Charlie (M)        
  > Mathews, Joshua (M)        
  > Vaughan, Zac (M)        
6 Black Rock LSC Team B Black Rock LSC 1    
  > Eley, Noah (M)        
  > Gould, Joshua (M)        
  > Shaw, William (M)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Brennan, Ciaran (M)        
  > Wilson, Noah (M)        
  > Winnell, Tate (M)        
8 Mentone LSC Team C Mentone LSC 0    
  > Cananzi, Heath (M)        
  > Lane, Tommy (M)        
  > McCarthy, Sol (M)        
9 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Eacott, Josh (M)        
  > Groves, Luke (M)        
  > Plaisted, Joshua (M)        


Under 9 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Frisby, James (M)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Newey, Luke (M)        
  > Smith, Jake (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Davey, James (M)        
  > Gorringe, Ethan (M)        
  > Vaughan, Zac (M)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 4    
  > Cananzi, Heath (M)        
  > Eerhard, Charlie (M)        
  > Mathews, Joshua (M)        
  > McCarthy, Sol (M)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3    
  > Long, Harrison (M)        
  > MacFarlane, Alexander (M)        
  > Rudas, Oliver (M)        
  > Shaw, William (M)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Hunter, Lachlan (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Tuffley, Mitchell (M)        
  > Tuffley, Harrison (M)        
  > Wakelin, Tom (M)        
  > Welberry, Jonty (M)        


Under 9 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Bolmat, Nicholas (M)        
  > Davis, Fyndon (M)        
  > Duffin, Luca (M)        
  > Hunter, Lachlan (M)        
  > May, Jack (M)        
  > Tuffley, Mitchell (M)        
  > Tuffley, Harrison (M)        
  > Wakelin, Tom (M)        
  > Welberry, Jonty (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Frisby, James (M)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Newey, Luke (M)        
  > Snelling, Xavier (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Bruce, Charlie (M)        
  > Gorringe, Ethan (M)        
  > Mathews, Joshua (M)        
  > Vaughan, Zac (M)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3    
  > Eley, Noah (M)        
  > Gould, Joshua (M)        
  > Rudas, Oliver (M)        
  > Warmuz, Zack (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Davey, James (M)        
  > Eerhard, Charlie (M)        
  > Lane, Tommy (M)        
  > McCarthy, Sol (M)        
6 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 1    
  > Down, Harrison (M)        
  > Graham, Beau (M)        
  > Montgomery, Louie (M)        
  > Tronnberg, Maxim (M)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Bolton, Oliver (M)        
  > Brennan, Ciaran (M)        
  > Broad, Liam (M)        
  > Wilson, Noah (M)        
  > Winnell, Tate (M)        
8 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Eacott, Josh (M)        
  > Groves, Luke (M)        
  > Orb, Tristan (M)        
  > Plaisted, Joshua (M)        
9 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 0    
  > Marshall, Spencer (M)        
  > Oakley Kerr, Will (M)        
  > Salisbury, Henry (M)        


Under 9 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 6    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
  > Smith, Lara (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Bleser, Brooke (F)        
  > Ellis, Sabrina (F)        
  > Macdonald, Mitta (F)        
  > Zahra, Monique (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Grubb, Georgie (F)        
  > Meyer, Michaela (F)        
  > Neville, Holly (F)        
  > Worthy, Margot (F)        
4 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 3    
  > Borkowski, Charlotte (F)        
  > Cardow, Trinity (F)        
  > Cronin, Chloe (F)        
  > Roberts, Tia (F)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Irwin, Abby (F)        
  > McCurdy, Zoe (F)        
  > Wale, Holly (F)        
  > Webster, Meg (F)        
6 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Crofts, Lilly (F)        
  > Hamstead, Lily (F)        
  > McCann, Amelie (F)        
  > Moore, Maddison (F)        


Under 9 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Bleser, Brooke (F)        
  > Ellis, Sabrina (F)        
  > Zahra, Monique (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Hamstead, Lily (F)        
  > Meyer, Michaela (F)        
  > Worthy, Margot (F)        
4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Irwin, Abby (F)        
  > Wale, Holly (F)        
  > Webster, Meg (F)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Crofts, Lilly (F)        
  > Grubb, Georgie (F)        
  > McCann, Amelie (F)        
6 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 1    
  > Becker, Alannah (F)        
  > Macdonald, Mitta (F)        
  > Nicol, Pippa (F)        
7 Mentone LSC Team C Mentone LSC 0    
  > Klages, Ella (F)        
  > Moore, Maddison (F)        
  > Neville, Holly (F)        
8 Hampton LSC Team B Hampton LSC 0    
  > Johnson, Amelia (F)        
  > Scerri, Mia (F)        
  > Smith, Lara (F)        
9 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Borkowski, Charlotte (F)        
  > Cardow, Trinity (F)        
  > Cronin, Chloe (F)        
  > Roberts, Tia (F)        


Under 9 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Becker, Alannah (F)        
  > Bleser, Brooke (F)        
  > Diez, Isabelle (F)        
  > Nicol, Pippa (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Hamstead, Lily (F)        
  > McCann, Amelie (F)        
  > Meyer, Michaela (F)        
  > Neville, Holly (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
  > Scerri, Mia (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Ellis, Sabrina (F)        
  > Gray, Amy (F)        
  > Macdonald, Mitta (F)        
  > Zahra, Monique (F)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Crofts, Lilly (F)        
  > Grubb, Georgie (F)        
  > Moore, Maddison (F)        
  > Worthy, Margot (F)        


Under 9 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Diez, Isabelle (F)        
  > Ellis, Sabrina (F)        
  > Macdonald, Mitta (F)        
  > Nicol, Pippa (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Coote, Tessa (F)        
  > Osler, Mia (F)        
  > Pratt, Sophie (F)        
  > Scerri, Mia (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Crofts, Lilly (F)        
  > Meyer, Michaela (F)        
  > Neville, Holly (F)        
  > Worthy, Margot (F)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > Grubb, Georgie (F)        
  > Hamstead, Lily (F)        
  > McCann, Amelie (F)        
  > Moore, Maddison (F)        
5 Hampton LSC Team B Hampton LSC 2    
  > Johnson, Amelia (F)        
  > Smith, Lara (F)        
6 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 1    
  > Boothby, Holly (F)        
  > Collins, Phoebe (F)        
  > Gleeson, Lucy (F)        
  > Griffith-Hayes, Ruby (F)        
  > Littler, Ruth (F)        
7 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 0    
  > Borkowski, Charlotte (F)        
  > Cardow, Trinity (F)        
  > Cronin, Chloe (F)        
  > Roberts, Tia (F)        
8 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 0    
  > Becker, Alannah (F)        
  > Bleser, Brooke (F)        
  > Gray, Amy (F)        
  > Zahra, Monique (F)        
9 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 0    
  > Irwin, Abby (F)        
  > McCurdy, Zoe (F)        
  > Wale, Holly (F)        
  > Webster, Meg (F)