Junior Peninsula Regional Championships - Pt Leo (Event Date: 01/02/2014)

Final Results

Generated on 19/02/2019 1:18 pm


Under 10 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Bartlett, William (M)        
  > Enders, Charlie (M)        
  > Harrison, Marlon (M)        
  > Senior Skinner, Tim (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Jones, Harrison (M)        
  > McDonald, Jack (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Williams, Owen (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Hoskins, Oscar (M)        
  > McKenzie, Euan (M)        
  > Reynolds, Ben (M)        
  > Romari, Jasper (M)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
  > Pfister, Oliver (M)        
  > Romanin, Sebastian (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Irvine, Angus (M)        
  > Johnstone, Ned (M)        
  > MacGregor, Fergus (M)        
  > Quinn, Rupert (M)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > MacKinnon, Fletcher (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Piper, Harrison (M)        
  > Snow, Toby (M)        
7 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 0    
  > Austin, Cameron (M)        
  > Ball, Jack (M)        
  > Frampton, Luke (M)        
  > Morton, James (M)        


Under 10 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team B Mornington LSC 6    
  > MacKinnon, Fletcher (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Piper, Harrison (M)        
  > Snow, Toby (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Bartlett, William (M)        
  > Enders, Charlie (M)        
  > Hurley, Jack (M)        
  > Reynolds, Ben (M)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Huggett, Oliver (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
  > Romanin, Sebastian (M)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Jones, Harrison (M)        
  > McDonald, Jack (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Williams, Owen (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Ball, Jack (M)        
  > Harrison, Marlon (M)        
  > Hoskins, Oscar (M)        
  > Romari, Jasper (M)        


Under 10 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Enders, Charlie (M)        
  > Harrison, Marlon (M)        
  > Hoskins, Oscar (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Pfister, Oliver (M)        
  > Romanin, Sebastian (M)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Evans, River (M)        
  > Irvine, Angus (M)        
  > Johnstone, Ned (M)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Jones, Harrison (M)        
  > McDonald, Jack (M)        
  > Williams, Owen (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Austin, Cameron (M)        
  > Bartlett, William (M)        
  > Senior Skinner, Tim (M)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Piper, Harrison (M)        
7 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 0    
  > Harbour, Xander (M)        
  > Johnston, William (M)        
  > MacGregor, Fergus (M)        


Under 10 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Harrison, Marlon (M)        
  > Hoskins, Oscar (M)        
  > Reynolds, Ben (M)        
  > Senior Skinner, Tim (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Jones, Harrison (M)        
  > McDonald, Jack (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Piper, Harrison (M)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Huggett, Oliver (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
  > Romanin, Sebastian (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Enders, Charlie (M)        
  > McKenzie, Euan (M)        
  > Romari, Jasper (M)        
  > Scoffern, Tulle (M)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Austin, Cameron (M)        
  > Frampton, Luke (M)        
  > Morton, James (M)        
  > Vernon, Nicholas (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Evans, River (M)        
  > Harbour, Xander (M)        
  > Johnston, William (M)        
  > Quinn, Rupert (M)        


Under 10 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Enders, Charlie (M)        
  > McKenzie, Euan (M)        
  > Reynolds, Ben (M)        
  > Romari, Jasper (M)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Ball, Jack (M)        
  > Bartlett, William (M)        
  > Harrison, Marlon (M)        
  > Hoskins, Oscar (M)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Huggett, Oliver (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
  > Romanin, Sebastian (M)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > MacKinnon, Fletcher (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Piper, Harrison (M)        
  > Snow, Toby (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Fox, Tyler (M)        
  > Irvine, Angus (M)        
  > Johnston, William (M)        
  > MacGregor, Fergus (M)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Austin, Cameron (M)        
  > Frampton, Luke (M)        
  > Scoffern, Tulle (M)        
  > Senior Skinner, Tim (M)        
7 Mornington LSC Team A Mornington LSC 0    
  > Jones, Harrison (M)        
  > McDonald, Jack (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Williams, Owen (M)        


Under 10 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Linssen, Miranda (F)        
  > Pullar, Taleah (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Coady, Lulu (F)        
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Ryan, Ella (F)        
  > Turner, Grace (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Grant, Amber (F)        
  > Holland, Chloe (F)        
  > Mooney, Simone (F)        
  > Morehead, Roxy (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Kogler, Amelia (F)        
  > Lillywhite, Charlotte (F)        
  > Shepherd, Isabella (F)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Batten, Charli (F)        
  > Kennedy, Emily (F)        
  > McAuley, Lauren (F)        
  > Rawlins, Libby (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Hellier-Lovick, Eliza (F)        
  > Huggett, Emily (F)        
  > Magee, Rebekah (F)        
  > Milton, Jasmine (F)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Croft, Alexandra (F)        
  > Curtis, Emily (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        


Under 10 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Coady, Lulu (F)        
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Kogler, Amelia (F)        
  > Shepherd, Isabella (F)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Hayman, Claudia (F)        
  > Kerr, Georgie (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        
  > Stoupas, Mimi (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Linssen, Miranda (F)        
  > Pullar, Taleah (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Lillywhite, Charlotte (F)        
  > Ryan, Ella (F)        
  > Turner, Grace (F)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Grant, Amber (F)        
  > Holland, Chloe (F)        
  > Mooney, Simone (F)        
  > Morehead, Roxy (F)        
  > Walls, Hannah (F)        


Under 10 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 6    
  > Grant, Amber (F)        
  > Mooney, Simone (F)        
  > Morehead, Roxy (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Kogler, Amelia (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Pullar, Taleah (F)        
4 Portsea SLSC Team B Portsea SLSC 3    
  > Curtis, Emily (F)        
  > Hayman, Claudia (F)        
5 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 2    
  > Hellier-Lovick, Eliza (F)        
  > Huggett, Emily (F)        
  > Magee, Rebekah (F)        
6 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 1    
  > Croft, Alexandra (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        
  > Stoupas, Mimi (F)        
7 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 0    
  > Morrissy, Lucinda (F)        
  > Ryan, Ella (F)        
  > Turner, Grace (F)        


Under 10 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Linssen, Miranda (F)        
  > Pullar, Taleah (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Kogler, Amelia (F)        
  > Morrissy, Lucinda (F)        
  > Turner, Grace (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Hellier-Lovick, Eliza (F)        
  > Huggett, Emily (F)        
  > Magee, Rebekah (F)        
  > Nottingham, Sarah (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Batten, Charli (F)        
  > Kennedy, Emily (F)        
  > McAuley, Lauren (F)        
  > Rawlins, Libby (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Coady, Lulu (F)        
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Richardson, Jessica (F)        
  > Ryan, Ella (F)        
6 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 1    
  > Croft, Alexandra (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        
  > Stoupas, Mimi (F)        


Under 10 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Ryan, Ella (F)        
  > Turner, Grace (F)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Grant, Amber (F)        
  > Holland, Chloe (F)        
  > Mooney, Simone (F)        
  > Morehead, Roxy (F)        
  > Walls, Hannah (F)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Batten, Charli (F)        
  > Kennedy, Emily (F)        
  > McAuley, Lauren (F)        
  > Rawlins, Libby (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Kogler, Amelia (F)        
  > Lillywhite, Charlotte (F)        
  > Morrissy, Lucinda (F)        
  > Richardson, Jessica (F)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Linssen, Miranda (F)        
  > Pullar, Taleah (F)        
6 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 1    
  > Hayman, Claudia (F)        
  > Kerr, Georgie (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        
  > Stoupas, Mimi (F)        
7 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 0    
  > Hellier-Lovick, Eliza (F)        
  > Huggett, Emily (F)        
  > Magee, Rebekah (F)        
  > Nottingham, Sarah (F)        


Under 11 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
  > McEvoy, Ben (M)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Anderson, Mac (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Baillieu, William (M)        
  > King, Scotlan (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Findlay, Edward (M)        
  > Karayan, Jack (M)        
  > Mealey, Jevvan (M)        
  > Rechner Thomas, Max (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Healy, Jack (M)        
  > Kadwell, Ethan (M)        
  > Pease, Rylan (M)        
  > Stephan, Joshua (M)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Hofer, Tobias (M)        
  > Hopgood, Taj (M)        
  > Lines-Perrier, Charlie (M)        
  > Spears, Bradley (M)        


Under 11 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Baillieu, William (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Mealey, Jevvan (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Hofer, Tobias (M)        
  > Hopgood, Taj (M)        
  > Lines-Perrier, Charlie (M)        
  > Spears, Bradley (M)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
  > McEvoy, Ben (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Alexander, Angus (M)        
  > Clarke, Nathaniel (M)        
  > King, Scotlan (M)        
  > Rechner Thomas, Max (M)        
5 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 2    
  > Chable, Flynn (M)        
  > Lim, Cameron (M)        
  > McDonald, Oliver (M)        
  > Regan, Thomas (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Healy, Jack (M)        
  > Kadwell, Ethan (M)        
  > Pease, Rylan (M)        
  > Stephan, Joshua (M)        


Under 11 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Knapp, Iestyn (M) Mornington LSC 6    
2 Bowden, William (M) Mornington LSC 5    
3 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 4    
4 Hopgood, Taj (M) Mount Martha LSC 3    
5 Baillieu, William (M) Point Leo SLSC 2    
6 Rechner Thomas, Max (M) Point Leo SLSC 1    
7 Laussen, William (M) Point Leo SLSC 0    


Under 11 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Baillieu, William (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Mealey, Jevvan (M)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Hofer, Tobias (M)        
  > Hopgood, Taj (M)        
  > Spears, Bradley (M)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Chable, Flynn (M)        
  > Regan, Thomas (M)        
  > Scalzo, Oliver (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Findlay, Edward (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
  > Rechner Thomas, Max (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Kadwell, Ethan (M)        
  > Pease, Rylan (M)        
  > Stephan, Joshua (M)        
7 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 0    
  > Allan, Jack (M)        
  > Clarke, Nathaniel (M)        
  > Karayan, Jack (M)        


Under 11 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Baillieu, William (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
  > Rechner Thomas, Max (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Allan, Jack (M)        
  > Findlay, Edward (M)        
  > Karayan, Jack (M)        
  > King, Scotlan (M)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Chable, Flynn (M)        
  > Prosser, Alexander (M)        
  > Regan, Thomas (M)        
  > Scalzo, Oliver (M)        


Under 11 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Baillieu, William (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Mealey, Jevvan (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Clarke, Nathaniel (M)        
  > Findlay, Edward (M)        
  > Karayan, Jack (M)        
  > Rechner Thomas, Max (M)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
  > McEvoy, Ben (M)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Chable, Flynn (M)        
  > Prosser, Alexander (M)        
  > Regan, Thomas (M)        
  > Scalzo, Oliver (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Healy, Jack (M)        
  > Kadwell, Ethan (M)        
  > Pease, Rylan (M)        
  > Stephan, Joshua (M)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Hofer, Tobias (M)        
  > Hopgood, Taj (M)        
  > Lines-Perrier, Charlie (M)        
  > Spears, Bradley (M)        


Under 11 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Wallace, Molly (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Gray, Hollee (F)        
  > Lafleur, Ashley (F)        
  > Searle, Lucy (F)        
  > Warner, Bella (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Cook, Tully (F)        
  > Goldsmith, Alyse (F)        
  > Griffin, Holly (F)        
  > Musgrave, Amelia (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Foran, Emily (F)        
  > McKenzie, Paige (F)        
  > Oxley, Emma (F)        
  > Smith, Zoe (F)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Clark, Madison (F)        
  > McPherson, Ruby (F)        
  > Shepherd, Meg (F)        
  > Swift, Ava (F)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Carr, Vanessa (F)        
  > Coles, Zarabelle (F)        
  > Handley, Grace (F)        
  > Saunders, Anna (F)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Cox, Claudia (F)        
  > Hayman, Claudia (F)        
  > Lea, Liberty (F)        
  > Mahon, Stephanie (F)        
8 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 0    
  > Bradshaw, Maja (F)        
  > Morehead, Tanaya (F)        
  > Tait, Lily (F)        
  > Trim, Summer (F)        


Under 11 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Gray, Hollee (F)        
  > Lafleur, Ashley (F)        
  > Searle, Lucy (F)        
  > Warner, Bella (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Wallace, Molly (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Clark, Madison (F)        
  > McPherson, Ruby (F)        
  > Shepherd, Meg (F)        
  > Swift, Ava (F)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cook, Tully (F)        
  > Goldsmith, Alyse (F)        
  > Griffin, Holly (F)        
  > Musgrave, Amelia (F)        
5 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 2    
  > Cox, Claudia (F)        
  > Lea, Liberty (F)        
  > Mahon, Stephanie (F)        
  > Stoll, Sascha (F)        


Under 11 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 6    
2 Byrne, Keely (F) Mornington LSC 5    
3 Gray, Hollee (F) Point Leo SLSC 4    
4 Griffin, Holly (F) Mount Martha LSC 3    
5 Carr, Vanessa (F) Point Leo SLSC 2    
6 Warner, Bella (F) Point Leo SLSC 1    
7 Mahon, Stephanie (F) Portsea SLSC 0    


Under 11 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Wallace, Molly (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Gray, Hollee (F)        
  > Searle, Lucy (F)        
  > Warner, Bella (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Clark, Madison (F)        
  > McPherson, Ruby (F)        
  > Shepherd, Meg (F)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cook, Tully (F)        
  > Griffin, Holly (F)        
  > Musgrave, Amelia (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Carr, Vanessa (F)        
  > Handley, Grace (F)        
  > Saunders, Anna (F)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Morehead, Tanaya (F)        
  > Swift, Ava (F)        
  > Tait, Lily (F)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Cox, Claudia (F)        
  > Lea, Liberty (F)        
  > Mahon, Stephanie (F)        


Under 11 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Wallace, Molly (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Carr, Vanessa (F)        
  > Gray, Hollee (F)        
  > Searle, Lucy (F)        
  > Warner, Bella (F)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Cox, Claudia (F)        
  > Croft, Alexandra (F)        
  > Lea, Liberty (F)        
  > Mahon, Stephanie (F)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Bradshaw, Maja (F)        
  > Morehead, Tanaya (F)        
  > Tait, Lily (F)        
  > Trim, Summer (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Coles, Zarabelle (F)        
  > Handley, Grace (F)        
  > Lafleur, Ashley (F)        
  > Saunders, Anna (F)        


Under 11 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Wallace, Molly (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Gray, Hollee (F)        
  > Lafleur, Ashley (F)        
  > Searle, Lucy (F)        
  > Warner, Bella (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Cook, Tully (F)        
  > Goldsmith, Alyse (F)        
  > Griffin, Holly (F)        
  > Musgrave, Amelia (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Foran, Emily (F)        
  > McKenzie, Paige (F)        
  > Oxley, Emma (F)        
  > Smith, Zoe (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Carr, Vanessa (F)        
  > Coles, Zarabelle (F)        
  > Handley, Grace (F)        
  > Saunders, Anna (F)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Clark, Madison (F)        
  > McPherson, Ruby (F)        
  > Shepherd, Meg (F)        
  > Swift, Ava (F)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Cox, Claudia (F)        
  > Kerr, Georgie (F)        
  > Lea, Liberty (F)        
  > Mahon, Stephanie (F)        


Under 12 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Ball, Sam (M)        
  > Crowe, Tom (M)        
  > Doherty, Jesse (M)        
  > Hellmann, Kasper (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Cole, Declan (M)        
  > Crosling, Noah (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        
  > Sanders, Craig (M)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Dunne, Thomas (M)        
  > Lim, Matthew (M)        
  > Lim, Cameron (M)        
  > Stoupas, Spencer (M)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Britten, Brodie (M)        
  > Matheson-Coles, Eden (M)        
  > Quinn, Callum (M)        
  > Riley, Boston (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Bartlett, Thomas (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
  > Richardson, Jacob (M)        
  > Thornton, Liam (M)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Martin, Joshua (M)        
  > Peddle, Oscar (M)        
  > Pert, Dylan (M)        
  > Taylor, Zac (M)        
7 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 0    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
  > Magee, George (M)        
  > Walker, Joseph (M)        


Under 12 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Ball, Sam (M)        
  > Berenger, Henry (M)        
  > Hellmann, Kasper (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Cole, Declan (M)        
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
  > Sanders, Craig (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Bartlett, Thomas (M)        
  > Clark, Edward (M)        
  > Crosby, Jayden (M)        
  > Thornton, Liam (M)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Dunne, Thomas (M)        
  > Lim, Matthew (M)        
  > Lim, Cameron (M)        
  > Stoupas, Spencer (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Britten, Brodie (M)        
  > Galanopoulos, Jaycom (M)        
  > Matheson-Coles, Eden (M)        
  > Riley, Boston (M)        
6 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 1    
  > Crosling, Noah (M)        
  > Magee, George (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        
  > Walker, Joseph (M)        


Under 12 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 6    
  > Cole, Declan (M)        
  > Sanders, Craig (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Martin, Joshua (M)        
  > Taylor, Zac (M)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Peddle, Oscar (M)        
  > Pert, Dylan (M)        
4 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 3    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
5 Mount Martha LSC Team C Mount Martha LSC 2    
  > Crosling, Noah (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        


Under 12 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Cole, Declan (M) Mount Martha LSC 6    
2 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 5    
3 Romanin, Oliver (M) Mount Martha LSC 4    
4 Paynter, Ben (M) Portsea SLSC 3    
5 Dunne, Thomas (M) Portsea SLSC 2    
6 Hipwell, Darby (M) Point Leo SLSC 1    
7 Richardson, Jacob (M) Point Leo SLSC 0    


Under 12 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Jesse (M)        
  > Hellmann, Kasper (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Cole, Declan (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Britten, Brodie (M)        
  > Matheson-Coles, Eden (M)        
  > Riley, Boston (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Clark, Edward (M)        
  > Richardson, Jacob (M)        
  > Thornton, Liam (M)        
5 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 2    
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
  > Magee, George (M)        
  > Sanders, Craig (M)        
6 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 1    
  > Dunne, Thomas (M)        
  > Lim, Matthew (M)        
  > Stoupas, Spencer (M)        
7 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 0    
  > Ball, Sam (M)        
  > Bartlett, Thomas (M)        
  > Crosby, Jayden (M)        


Under 12 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 6    
  > Cole, Declan (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        
2 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 5    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
3 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 4    
  > Crowe, Tom (M)        
  > Thornton, Liam (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Doherty, Jesse (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Hellmann, Kasper (M)        
  > Richardson, Jacob (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team C Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Hevey, James (M)        
  > Quinn, Callum (M)        


Under 12 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Crowe, Tom (M)        
  > Doherty, Jesse (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
  > Richardson, Jacob (M)        
2 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 5    
  > Cole, Declan (M)        
  > Magee, George (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        
  > Sanders, Craig (M)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Dunne, Thomas (M)        
  > Lim, Matthew (M)        
  > Lim, Cameron (M)        
  > Stoupas, Spencer (M)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Britten, Brodie (M)        
  > Hevey, James (M)        
  > Hunting, Joseph (M)        
  > Quinn, Callum (M)        
  > Riley, Boston (M)        
  > Walls, Isaac (M)        
5 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 2    
  > Avian, Gianluca (M)        
  > Crosling, Noah (M)        
  > Hellier-Lovick, Timothy (M)        
  > Walker, Joseph (M)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Bartlett, Thomas (M)        
  > Berenger, Henry (M)        
  > Hellmann, Kasper (M)        
  > Thornton, Liam (M)        


Under 12 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Joycey, Felicity (F)        
  > Power, Abbey (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Macaulay, Alexandra (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Doupe, Erin (F)        
  > Howard, Skyla (F)        
  > Muir, Matilda Pearl (F)        
  > Swann, Yasmin (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > Munro, Anna (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
5 Point Leo SLSC Team D Point Leo SLSC 2    
  > Bloom, Jessica (F)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Barnes, Ingrid (F)        
  > Condon, Emily (F)        
  > Francis, India (F)        
  > Stubbings, Atlanta (F)        
7 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 0    
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
  > Laity, Eliza (F)        
  > Vernon, Brooke (F)        


Under 12 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Macaulay, Alexandra (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
  > Stubbings, Atlanta (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Joycey, Felicity (F)        
  > Power, Abbey (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Barnes, Ingrid (F)        
  > Condon, Emily (F)        
  > Vernon, Brooke (F)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Doupe, Erin (F)        
  > Howard, Skyla (F)        
  > Smith, Josephine (F)        
  > Swann, Yasmin (F)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Francis, India (F)        
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
  > Laity, Eliza (F)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > Munro, Anna (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        


Under 12 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team E Mornington LSC 6    
  > McFarlane, Xiara (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Russell, Mietta (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
3 Mornington LSC Team D Mornington LSC 4    
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        
4 Mornington LSC Team C Mornington LSC 3    
  > Munro, Anna (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
5 Point Leo SLSC Team E Point Leo SLSC 2    
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        


Under 12 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 6    
2 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 5    
3 Lockhart-Meaney, Cassidy (F) Mornington LSC 4    
4 Van Raay, Lily (F) Mornington LSC 3    
5 McFarlane, Xiara (F) Mornington LSC 2    
6 Robertson, Eloise (F) Mornington LSC 1    
7 Condon, Emily (F) Point Leo SLSC 0    


Under 12 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Joycey, Felicity (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Barnes, Ingrid (F)        
  > Condon, Emily (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Munro, Anna (F)        
  > Power, Abbey (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Doupe, Erin (F)        
  > Howard, Skyla (F)        
  > Swann, Yasmin (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Vernon, Brooke (F)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Laity, Eliza (F)        
  > Macaulay, Alexandra (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
7 Mornington LSC Team C Mornington LSC 0    
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        


Under 12 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team E Mornington LSC 6    
  > McFarlane, Xiara (F)        
2 Mornington LSC Team C Mornington LSC 5    
  > Munro, Anna (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Joycey, Felicity (F)        
  > Power, Abbey (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Barnes, Ingrid (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
5 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 2    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Condon, Emily (F)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        
7 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 0    
  > Howard, Skyla (F)        
  > Smith, Josephine (F)        


Under 12 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Joycey, Felicity (F)        
  > Power, Abbey (F)        
  > Robertson, Eloise (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Condon, Emily (F)        
  > Laity, Eliza (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > Munro, Anna (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Howard, Skyla (F)        
  > Johnstone, Flynn (F)        
  > Muir, Matilda Pearl (F)        
  > Smith, Josephine (F)        
  > Swann, Yasmin (F)        
  > Walls, Alexandra (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Francis, India (F)        
  > Stubbings, Atlanta (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
  > Vernon, Brooke (F)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Barnes, Ingrid (F)        
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
  > Macaulay, Alexandra (F)        


Under 13 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Hipwell, Connor (M)        
  > Mealey, Blake (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
  > Warner, Sam (M)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Gastin, Cameron (M)        
  > Hunting, Jacob (M)        
  > MacGregor, Rory (M)        
  > Shepherd, Jack (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Condon, Daniel (M)        
  > Johnston, William (M)        
  > Mourney, Max (M)        
  > Ward-Ambler, Nick (M)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cole, Bayley (M)        
  > Holmes, Matheu (M)        
  > King, Frazer (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Berry, Kyle (M)        
  > Taylor, Kye (M)        
  > Williams, Lachlan (M)        
6 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 1    
  > Catt, Harry (M)        
  > Dunne, Connor (M)        
  > Ianuali, Luke (M)        
  > Paynter, Harry (M)        
7 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 0    
  > Biermann, Ollie (M)        
  > Corbett, Bailey (M)        
  > Gaynor, Damon (M)        
  > Tait, Harry (M)        


Under 13 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 6    
  > Cole, Bayley (M)        
  > Heraghty, Flynn (M)        
  > Holmes, Matheu (M)        
  > King, Frazer (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Hipwell, Connor (M)        
  > Mealey, Blake (M)        
  > Mourney, Max (M)        
  > Shepherd, Miles (M)        
3 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 4    
  > Golotta, Benjamin (M)        
  > Hilli, Max (M)        
  > Krasnof-Hnatjuk, Jerry (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Condon, Daniel (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
  > Shepherd, Archie (M)        
  > Ward-Ambler, Nick (M)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Reay, Thomas (M)        
  > Taylor, Kye (M)        
  > Williams, Lachlan (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Corbett, Bailey (M)        
  > Hunting, Jacob (M)        
  > Shepherd, Jack (M)        
  > Tait, Harry (M)        


Under 13 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 6    
  > Cole, Bayley (M)        
  > King, Frazer (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Ross, Hudson (M)        
  > Ward-Ambler, Nick (M)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Reay, Thomas (M)        
  > Taylor, Kye (M)        
4 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 3    
  > Holmes, Matheu (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Williams, Lachlan (M)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Hipwell, Connor (M)        
  > Mourney, Max (M)        


Under 13 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Ross, Hudson (M) Point Leo SLSC 6    
2 Hunting, Jacob (M) Sorrento SLSC (VIC) 5    
3 Warner, Sam (M) Point Leo SLSC 4    
4 Johnston, William (M) Point Leo SLSC 3    
5 Williams, Lachlan (M) Mornington LSC 2    
6 Dunne, Connor (M) Portsea SLSC 1    
7 Ianuali, Luke (M) Portsea SLSC 0    


Under 13 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 6    
  > Corbett, Bailey (M)        
  > Gastin, Cameron (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Reay, Thomas (M)        
  > Taylor, Kye (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Johnston, William (M)        
  > Mourney, Max (M)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cole, Bayley (M)        
  > Holmes, Matheu (M)        
5 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 2    
  > Heraghty, Flynn (M)        
  > King, Frazer (M)        
6 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 1    
  > Hipwell, Connor (M)        
  > Ross, Hudson (M)        


Under 13 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Johnston, William (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
  > Ward-Ambler, Nick (M)        
  > Warner, Sam (M)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Gastin, Cameron (M)        
  > Hunting, Jacob (M)        
  > MacGregor, Rory (M)        
  > Tait, Harry (M)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Cole, Bayley (M)        
  > Heraghty, Flynn (M)        
  > Holmes, Matheu (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Catt, Harry (M)        
  > Dunne, Connor (M)        
  > Ianuali, Luke (M)        
  > Paynter, Harry (M)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Davis, Spencer (M)        
  > Williams, Lachlan (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Biermann, Ollie (M)        
  > Corbett, Bailey (M)        
  > Gaynor, Damon (M)        
  > Shepherd, Jack (M)        


Under 13 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Ebeyer, Laura (F)        
  > Howe, Madison (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Jenkins, Elizabeth (F)        
  > Reid, Hailey (F)        
  > Ross, Amelia (F)        
  > Shannon, Isabella (F)        
3 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 4    
  > Allsopp, Abby (F)        
  > Doherty, Ellie (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Roberts, Bridget (F)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McDonald, Tilly (F)        
  > McFarlane, Zahli (F)        
  > Tiktin, Asha (F)        
5 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 2    
  > Burrows, Elise (F)        
  > Carter, Molly (F)        
  > Griffin, Poppy (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Conroy, Laila (F)        
  > McKenzie, Keely (F)        
  > Reay, Annabel (F)        
  > Smith, Rebecca (F)        
7 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 0    
  > Galvin, Abby (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
  > Spears, Alyssa (F)        
  > Taylor, Georgia (F)        


Under 13 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 6    
  > Burrows, Elise (F)        
  > Carter, Molly (F)        
  > Griffin, Poppy (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Doherty, Ellie (F)        
  > Jenkins, Elizabeth (F)        
  > Roberts, Bridget (F)        
  > Ruckwood, Billee (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Conroy, Laila (F)        
  > McDonald, Tilly (F)        
  > McFarlane, Zahli (F)        
  > Tiktin, Asha (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Ebeyer, Laura (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Reid, Hailey (F)        
5 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 2    
  > Cox, Annabel (F)        
  > Curtis, Isabella (F)        
  > Hart, Dominique (F)        
  > Prosser, Elizabeth (F)        


Under 13 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mount Martha LSC Team C Mount Martha LSC 6    
  > Burrows, Elise (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McDonald, Tilly (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Carter, Molly (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > McFarlane, Zahli (F)        
  > Tiktin, Asha (F)        
5 Mount Martha LSC Team D Mount Martha LSC 2    
  > Spears, Alyssa (F)        
  > Taylor, Georgia (F)        


Under 13 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Harrison, Piper (F) Point Leo SLSC 6    
2 Jenkins, Elizabeth (F) Point Leo SLSC 5    
3 Knapp, Seren (F) Mornington LSC 4    
4 Griffin, Poppy (F) Mount Martha LSC 3    
5 Tabain, Gabriella (F) Point Leo SLSC 2    
6 McFarlane, Zahli (F) Mornington LSC 1    
7 McAuley, Chiara (F) Mornington LSC 0    


Under 13 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Ellie (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Jenkins, Elizabeth (F)        
  > Reid, Hailey (F)        
  > Shannon, Isabella (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McDonald, Tilly (F)        
  > McFarlane, Zahli (F)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Carter, Molly (F)        
  > Griffin, Poppy (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Allsopp, Abby (F)        
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Ross, Amelia (F)        
6 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 1    
  > Burrows, Elise (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
  > Spears, Alyssa (F)        
7 Mornington LSC Team B Mornington LSC 0    
  > Knapp, Seren (F)        
  > Reay, Annabel (F)        
  > Smith, Rebecca (F)        


Under 13 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Ellie (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McDonald, Tilly (F)        
4 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 3    
  > Jenkins, Elizabeth (F)        
  > Reid, Hailey (F)        
5 Point Leo SLSC Team D Point Leo SLSC 2    
  > Ross, Amelia (F)        
  > Shannon, Isabella (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Carter, Molly (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        


Under 13 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Ellie (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Jenkins, Elizabeth (F)        
  > Ruckwood, Billee (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McFarlane, Zahli (F)        
  > McKenzie, Keely (F)        
  > Tiktin, Asha (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Carter, Molly (F)        
  > Griffin, Poppy (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
  > Spears, Alyssa (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Howe, Madison (F)        
  > Reid, Hailey (F)        
  > Shannon, Isabella (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)        
5 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 2    
  > Cox, Annabel (F)        
  > Curtis, Isabella (F)        
  > Hart, Dominique (F)        
  > Prosser, Elizabeth (F)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Beckham, Alexis (F)        
  > Knapp, Seren (F)        


Under 14 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Conroy, Liam (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Cummins, Sean (M)        
  > Roser, Finn (M)        
  > Rowson, Nicholas (M)        
  > Wills, Joel (M)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Cester, Jack (M)        
  > Morgenthaler, Ky (M)        
  > Paton, James (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Francis, Sebastian (M)        
  > Hicks, Edward (M)        
  > McKenzie, Alasdair (M)        
  > Morton, Matthew (M)        


Under 14 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 6    
  > Bradshaw, Sebastian (M)        
  > Cummins, Sean (M)        
  > Roser, Finn (M)        
  > Rowson, Nicholas (M)        
  > Wills, Joel (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Cester, Jack (M)        
  > Hicks, Edward (M)        
  > McKenzie, Alasdair (M)        
  > Paton, James (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Francis, Sebastian (M)        
  > Morgenthaler, Ky (M)        
  > Morton, Matthew (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Bentley, Finn (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        


Under 14 Boys Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Conroy, Liam (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Cester, Jack (M)        
  > Paton, James (M)        
3 Mornington LSC Team B Mornington LSC 4    
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Francis, Sebastian (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Morgenthaler, Ky (M)        
  > Morton, Matthew (M)        
6 Mornington LSC Team C Mornington LSC 1    
  > Bentley, Finn (M)        
  > Sampson, James (M)        


Under 14 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Lockhart-Meaney, Brenn (M) Mornington LSC 6    
2 Cummins, Sean (M) Sorrento SLSC (VIC) 5    
3 Sampson, James (M) Mornington LSC 4    
4 Paton, James (M) Point Leo SLSC 3    
5 Welsh, Callum (M) Point Leo SLSC 2    
6 Rowson, Nicholas (M) Sorrento SLSC (VIC) 1    
7 McKenzie, Alasdair (M) Point Leo SLSC 0    


Under 14 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 6    
  > Cummins, Sean (M)        
  > Rowson, Nicholas (M)        
  > Wills, Joel (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Conroy, Liam (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Cester, Jack (M)        
  > Francis, Sebastian (M)        
  > Paton, James (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > McKenzie, Alasdair (M)        
  > Morton, Matthew (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Bradshaw, Sebastian (M)        
  > Quinn, Oliver (M)        
  > Roser, Finn (M)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Bentley, Finn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        
  > Sampson, James (M)        


Under 14 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Morton, Matthew (M)        
  > Paton, James (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Conroy, Liam (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Francis, Sebastian (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Cummins, Sean (M)        
  > Wills, Joel (M)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Bradshaw, Sebastian (M)        
  > Rowson, Nicholas (M)        


Under 14 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Francis, Sebastian (M)        
  > McKenzie, Alasdair (M)        
  > Morton, Matthew (M)        
  > Welsh, Callum (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Conroy, Liam (M)        
  > Jacobson, Khyal (M)        
  > Lockhart-Meaney, Brenn (M)        
  > Pinkett, Oliver (M)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Cummins, Sean (M)        
  > Roser, Finn (M)        
  > Rowson, Nicholas (M)        
  > Wills, Joel (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Cester, Jack (M)        
  > Hicks, Edward (M)        
  > Morgenthaler, Ky (M)        
  > Paton, James (M)        


Under 14 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Cargill, Zali (F)        
  > Laussen, Ella (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
  > White, Macy (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Carr, Emily (F)        
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Ross, Paige (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Allen, Jordyn (F)        
  > Croad, Suede (F)        
  > Irvine, Madeline (F)        
  > Stephan, Siobhan (F)        
4 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 3    
  > Davies, Layne (F)        
  > Hall, Tamsin (F)        
  > Hart, Dominique (F)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Barnes, Bridget (F)        
  > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
  > Walsh, Emily (F)        
  > Woods, Bodhi (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Gerstlauer, Tahlia (F)        
  > Graves, Beth (F)        
  > Kerr, Jodie (F)        
  > Taylor, Katie (F)        


Under 14 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Laussen, Ella (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
  > White, Macy (F)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Cox, Annabel (F)        
  > Davies, Layne (F)        
  > Hall, Tamsin (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Allen, Jordyn (F)        
  > Croad, Suede (F)        
  > Lambie, Louise (F)        
  > Stephan, Siobhan (F)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Gerstlauer, Tahlia (F)        
  > Golotta, Charly (F)        
  > Kerr, Jodie (F)        
  > Nottingham, Emily (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Barnes, Bridget (F)        
  > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
  > Laity, Jessica (F)        
  > Ross, Paige (F)        
  > Walsh, Emily (F)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Cargill, Zali (F)        
  > Carr, Emily (F)        
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        
  > Woods, Bodhi (F)        


Under 14 Girls Belt & Reel
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
2 Mount Martha LSC Team C Mount Martha LSC 5    
  > Gerstlauer, Tahlia (F)        
  > Golotta, Charly (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Graves, Beth (F)        
  > Kerr, Jodie (F)        
4 Point Leo SLSC Team F Point Leo SLSC 3    
  > Ross, Paige (F)        
  > Woods, Bodhi (F)        
5 Mount Martha LSC Team B Mount Martha LSC 2    
  > Nottingham, Emily (F)        
  > Taylor, Katie (F)        
6 Point Leo SLSC Team E Point Leo SLSC 1    
  > Carr, Emily (F)        
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        


Under 14 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Robinson, Caitlin (F) Point Leo SLSC 6    
2 Carr, Emily (F) Point Leo SLSC 5    
3 Fisher, Mahalia (F) Mornington LSC 4    
4 Beaumont, Samantha (F) Mornington LSC 3    
5 Cargill, Zali (F) Point Leo SLSC 2    
6 Cassell-Ashton, Georgia (F) Point Leo SLSC 1    
7 Davies, Layne (F) Portsea SLSC 0    


Under 14 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Cargill, Zali (F)        
  > Carr, Emily (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Barnes, Bridget (F)        
  > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        
  > Ross, Paige (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Allen, Jordyn (F)        
  > Croad, Suede (F)        
  > Irvine, Madeline (F)        
4 Point Leo SLSC Team D Point Leo SLSC 3    
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Walsh, Emily (F)        
  > Woods, Bodhi (F)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Laity, Jessica (F)        
  > Laussen, Ella (F)        
  > White, Macy (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Gerstlauer, Tahlia (F)        
  > Golotta, Charly (F)        
  > Graves, Beth (F)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Davies, Layne (F)        
  > Hall, Tamsin (F)        


Under 14 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Cargill, Zali (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
2 Point Leo SLSC Team E Point Leo SLSC 5    
  > Carr, Emily (F)        
  > Laussen, Ella (F)        
3 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 4    
  > Barnes, Bridget (F)        
  > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Ross, Paige (F)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Beaumont, Samantha (F)        
  > Fisher, Mahalia (F)        
6 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 1    
  > Allen, Jordyn (F)        
  > Croad, Suede (F)        


Under 14 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Barnes, Bridget (F)        
  > Carr, Emily (F)        
  > Robinson, Caitlin (F)        
  > Ross, Paige (F)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Davies, Layne (F)        
  > Hall, Tamsin (F)        
  > Hart, Dominique (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Croad, Suede (F)        
  > Irvine, Madeline (F)        
  > Lambie, Louise (F)        
  > Stephan, Siobhan (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Cassell-Ashton, Charli (F)        
  > Harrop, Mairead (F)        
  > Walsh, Emily (F)        
  > White, Macy (F)        
  > Woods, Bodhi (F)        
5 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 2    
  > Cargill, Zali (F)        
  > Cassell-Ashton, Georgia (F)        
  > Laity, Jessica (F)        
  > Laussen, Ella (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Golotta, Charly (F)        
  > Graves, Beth (F)        
  > Nottingham, Emily (F)        
  > Taylor, Katie (F)        


Under 8 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Antennucci-Clark, Xavier (M) Mornington LSC 6    
2 Fox, Cody (M) Sorrento SLSC (VIC) 5    
3 Whitfort, Samuel (M) Mornington LSC 4    
4 Mooney, William (M) Sorrento SLSC (VIC) 3    
5 Laussen, Henry (M) Point Leo SLSC 2    
6 Martin, Jacob (M) Mornington LSC 1    


Under 8 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Degg, Austin (M)        
  > Martin, Jacob (M)        
  > Pollock, Justin (M)        
  > Whitfort, Samuel (M)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Fox, Cody (M)        
  > Hester, Gabriel (M)        
  > Holland, Peter (M)        
  > Mooney, William (M)        
  > Scarlett, Sidney (M)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > McDonald, Xavier (M)        
  > Paynter, Charlie (M)        
  > Regan, Miles (M)        
  > Stoupas, Nicholas (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Ablett, Luke (M)        
  > Boland, Tayne (M)        
  > Laussen, Henry (M)        
  > Parrish, Lucas (M)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Antreou, Xavier (M)        
  > Hall, Thomas (M)        
  > Lacy, Emmett (M)        
  > Snow, Jack (M)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Langdon, Charlie (M)        
  > Lillywhite, Tom (M)        
  > Woods, Sonny (M)        


Under 8 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 6    
  > Hayman, Matilda (F)        
  > Kerr, Katie (F)        
  > O'Callaghan, Neve (F)        
  > Richardson, Cleo (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Bennett, Anouk (F)        
  > Cester, Hannah (F)        
  > Macaulay, Charlotte (F)        
  > Morton, Amelia (F)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Britten, Kyla (F)        
  > Garcia, Miette (F)        
  > Hansford, Charlie (F)        
  > Lehrke, Ella (F)        
  > Stepic, Estella (F)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > MacKinnon, Lou (F)        
  > Piper, Indigo (F)        
  > Power, Chloe (F)        
  > Walters, Alexandra (F)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Bowden, Emily (F)        
  > French, Ava (F)        
  > Notman, Ava (F)        
  > Pinnock, Sienna (F)        


Under 8 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Bennett, Anouk (F) Point Leo SLSC 6    
2 Piper, Indigo (F) Mornington LSC 5    
3 Richardson, Cleo (F) Portsea SLSC 4    
4 Hayman, Matilda (F) Portsea SLSC 3    
5 Stepic, Estella (F) Sorrento SLSC (VIC) 2    
6 Walters, Alexandra (F) Mornington LSC 1    


Under 8 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 6    
  > Britten, Kyla (F)        
  > English, lilah (F)        
  > Hansford, Charlie (F)        
  > Lehrke, Ella (F)        
  > Stepic, Estella (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > MacKinnon, Lou (F)        
  > Piper, Indigo (F)        
  > Power, Chloe (F)        
  > Walters, Alexandra (F)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Hayman, Matilda (F)        
  > Kerr, Katie (F)        
  > Richardson, Cleo (F)        
  > Woolfe, Lillian (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Bowden, Emily (F)        
  > French, Ava (F)        
  > Notman, Ava (F)        
  > Pinnock, Sienna (F)        


Under 9 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Byrne, Luke (M)        
  > Johnson, Zac (M)        
  > Oxley, William (M)        
  > Sims, Joel (M)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Larke, Harvey (M)        
  > Purcell, Xavier (M)        
  > Watkins, Finn (M)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Dixon, Orlando (M)        
  > Findlay, Campbell (M)        
  > Lowman, Jack (M)        
  > Neville-Smith, Richie (M)        


Under 9 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Byrne, Luke (M)        
  > Rawlins, Sidney (M)        
  > Wallace, Harrison (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Enders, Miles (M)        
  > Handley, Fox (M)        
  > Reynolds, Luke (M)        
3 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 4    
  > Barrett, Hunter (M)        
  > Biermann, Toby (M)        
  > Houghton, Luke (M)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Johnson, Zac (M)        
  > Lockhart-Meaney, Joel (M)        
  > Van Raay, Harry (M)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Dixon, Orlando (M)        
  > Stigter, Emile (M)        
  > Tabain, Casper (M)        
6 Mornington LSC Team C Mornington LSC 1    
  > McFarlane, Bohdan (M)        
  > Oxley, William (M)        
  > Sims, Joel (M)        
7 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 0    
  > Larke, Harvey (M)        
  > Purcell, Xavier (M)        


Under 9 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Byrne, Luke (M)        
  > Johnson, Zac (M)        
  > Van Raay, Harry (M)        
  > Wallace, Harrison (M)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Enders, Miles (M)        
  > Handley, Fox (M)        
  > Reynolds, Luke (M)        
  > Stigter, Emile (M)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Allen, William (M)        
  > Larke, Harvey (M)        
  > Purcell, Xavier (M)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Dixon, Orlando (M)        
  > Kluckow, Thomas (M)        
  > Lionnet, Corey (M)        
  > Tabain, Casper (M)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Barrett, Taj (M)        
  > Barrett, Hunter (M)        
  > Biermann, Toby (M)        
  > Gastin, Bryce (M)        
  > Houghton, Luke (M)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Lockhart-Meaney, Joel (M)        
  > Oxley, William (M)        
  > Rawlins, Sidney (M)        
  > Sims, Joel (M)        


Under 9 Boys Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Enders, Miles (M)        
  > Handley, Fox (M)        
  > Kluckow, Thomas (M)        
  > Reynolds, Luke (M)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 5    
  > Larke, Harvey (M)        
  > Purcell, Xavier (M)        
  > Watkins, Finn (M)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Byrne, Luke (M)        
  > Johnson, Zac (M)        
  > Oxley, William (M)        
  > Sims, Joel (M)        
4 Portsea SLSC Team B Portsea SLSC 3    
  > Allen, William (M)        
  > O'Callaghan, Cormac (M)        
  > Paynter, Charlie (M)        
  > Regan, Miles (M)        
5 Mornington LSC Team B Mornington LSC 2    
  > Lockhart-Meaney, Joel (M)        
  > Rawlins, Sidney (M)        
  > Van Raay, Harry (M)        
  > Wallace, Harrison (M)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Findlay, Campbell (M)        
  > Lionnet, Corey (M)        
  > Neville-Smith, Richie (M)        
  > Stigter, Emile (M)        
7 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 0    
  > Barrett, Taj (M)        
  > Barrett, Hunter (M)        
  > Biermann, Toby (M)        
  > Houghton, Luke (M)        


Under 9 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 6    
  > Coventry, Camilla (F)        
  > Grainger, Holly (F)        
  > Lim, Jessica (F)        
  > Richardson, Milla (F)        
2 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 5    
  > Gallagher, Mia (F)        
  > Lafleur, Brianne (F)        
  > Stubbings, Indianna (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Bowden, Sarah (F)        
  > Christensen, Ava (F)        
  > Jones, Olivia (F)        
  > Smith, Abby (F)        
4 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 3    
  > Finn, Brookelyn (F)        
  > Howard, Alexa (F)        
  > Lever, Chloe (F)        
  > Riley, Franki (F)        


Under 9 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Christensen, Ava (F)        
  > Jones, Olivia (F)        
  > Smith, Abby (F)        
2 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 5    
  > Finn, Brookelyn (F)        
  > Lever, Chloe (F)        
  > Riley, Franki (F)        
3 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 4    
  > Grainger, Holly (F)        
  > Mahon, Charlotte (F)        
  > Richardson, Milla (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Northcote, Giselle (F)        
  > Scoffern, Skye (F)        
  > Shannon, Emmylou (F)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team B Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Blackwell, Georgia (F)        
  > Crozier, Yasmin (F)        
  > Howard, Alexa (F)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Bessell, Emilie (F)        
  > Laity, Olivia (F)        
  > Warner, Zoe (F)        
7 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 0    
  > Hodgkins, Eva (F)        
  > Main, Eliza (F)        
  > Stubbings, Indianna (F)        


Under 9 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bowden, Sarah (F)        
  > Jones, Olivia (F)        
  > Makris, Siena (F)        
  > Smith, Abby (F)        
2 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 5    
  > Gallagher, Mia (F)        
  > Lafleur, Brianne (F)        
  > Stubbings, Indianna (F)        
3 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 4    
  > Bessell, Emilie (F)        
  > Hodgkins, Eva (F)        
  > Main, Eliza (F)        
  > Warner, Zoe (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Laity, Olivia (F)        
  > Northcote, Giselle (F)        
  > Scoffern, Skye (F)        
  > Shannon, Emmylou (F)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Crozier, Yasmin (F)        
  > Finn, Brookelyn (F)        
  > Goode-Smith, Holly (F)        
  > Lever, Chloe (F)        
  > Riley, Franki (F)        


Under 9 Girls Wade Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 6    
  > Coventry, Camilla (F)        
  > Grainger, Holly (F)        
  > Mahon, Charlotte (F)        
  > Richardson, Milla (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Laity, Olivia (F)        
  > Northcote, Giselle (F)        
  > Scoffern, Skye (F)        
  > Shannon, Emmylou (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Bowden, Sarah (F)        
  > Christensen, Ava (F)        
  > Jones, Olivia (F)        
  > Smith, Abby (F)        
4 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 3    
  > Bessell, Emilie (F)        
  > Hodgkins, Eva (F)        
  > Main, Eliza (F)        
  > Warner, Zoe (F)        
5 Sorrento SLSC (VIC) Team A Sorrento SLSC (VIC) 2    
  > Finn, Brookelyn (F)        
  > Howard, Alexa (F)        
  > Lever, Chloe (F)        
  > Riley, Franki (F)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Gallagher, Mia (F)        
  > Lafleur, Brianne (F)        
  > Stubbings, Indianna (F)        
7 Mornington LSC Team B Mornington LSC 0    
  > Bowden, Emily (F)        
  > Christensen, Emelia (F)        
  > French, Ava (F)        
  > Makris, Siena (F)