Junior State Carnival #2 - Cosy Corner (Event Date: 02/01/2015)

Final Results

Generated on 25/10/2021 3:03 am


Under 12 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Bishop, Logan (M)        
  > Hadaway, Sebastian (M)        
  > Landrigan, Tom (M)        
  > Vabec, Nathan (M)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Duffy, Ethan (M)        
  > Madigan, Ned (M)        
  > McKenna, William (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Devlin, Rhys (M)        
  > Hannan, Timothy (M)        
  > Occhipinti, Samuel (M)        
  > Topolcsanyi, Ashley (M)        
4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Brennan, Malachy (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
5 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 2    
  > Baillieu, William (M)        
  > Findlay, Edward (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
6 Point Lonsdale SLSC Team A Point Lonsdale SLSC 1    
  > Agg, Ryan (M)        
  > Ballinger, Joshua (M)        
  > Preston, William (M)        
  > Williams, Hugo (M)        


Under 12 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Bucknill, Oscar (M)        
  > Hadaway, Sebastian (M)        
  > Landrigan, Tom (M)        
  > Vabec, Nathan (M)        
2 Point Lonsdale SLSC Team A Point Lonsdale SLSC 5    
  > Agg, Ryan (M)        
  > Ballinger, Joshua (M)        
  > Bromell, Hugo (M)        
  > Preston, William (M)        
3 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 4    
  > Bratuskins, Cameron (M)        
  > Macvean, Oliver (M)        
  > Pereira, William (M)        
  > Poulter, Hamish (M)        
  > Solly, Owen (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Bourke, Lachlan (M)        
  > Eerhard, Will (M)        
  > Howe, Milo (M)        
  > Lewis, Thomas (M)        


Under 12 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Mauderer, Max (M) Anglesea SLSC 6    
2 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 5    
3 Quinlan, Fletcher (M) Torquay SLSC 4    
4 Knapp, Iestyn (M) Mornington LSC 3    
5 Laussen, William (M) Point Leo SLSC 2    
6 Clifford, Noah (M) Torquay SLSC 1    


Under 12 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 6    
  > McKenna, William (M)        
  > Murphy, Reuben (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bowden, William (M)        
  > Knapp, Iestyn (M)        
3 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 4    
  > Bratuskins, Cameron (M)        
  > Ryan, Tige (M)        
  > Solly, Owen (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Allan, Jack (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
5 Grange SLSC Team A Grange SLSC 2    
  > White, Levi (M)        
6 Jan Juc SLSC red Jan Juc SLSC 1    
  > Scammell, Jason (M)        
  > Thompson, Darcy (M)        


Under 12 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 6    
  > Batties, Ashleigh (F)        
  > Buckley, Tess (F)        
  > Carty, Amelia (X)        
  > Davey, Meg (F)        
  > Ham, Montana (F)        
  > Harper, Isabella (F)        
  > Hooley, Isabel (F)        
  > Kellock, Grace (F)        
  > Kellock, Bea (F)        
  > Leith, Tayah (F)        
  > Locke, Remy (F)        
  > Montebello, Lucy (F)        
  > Otter, Nicole (F)        
  > Pierssene, Ariane (F)        
  > Schaap, Poppy (F)        
  > Schram, Zarli (F)        
  > Tassiopoulos, Emily (F)        
  > Thomas, Camilla (F)        
2 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 5    
  > Atkinson, Angelique (F)        
  > Carne, Sophie (F)        
  > Hegarty, Ashby (F)        
  > Proctor Parkin, Hannah (F)        
3 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 4    
  > Green, Molly (F)        
  > Higgins, Isobel (F)        
  > Kirk, Fionn (F)        
  > Klaassen, Puck (F)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cook, Tully (F)        
  > Magee, Rebekah (F)        
  > Musgrave, Amelia (F)        
  > Tarrant, Eva (F)        


Under 12 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Francis, Ebony (F)        
  > Smith, Reidel (F)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Green, Molly (F)        
  > Suckling, Emily (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Egan, Madison (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Linssen, Jemima (F)        
5 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 2    
  > Crawford, Erica (F)        
  > McNaughton, Lexie (F)        


Under 12 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Smith, Zoe (F)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Green, Molly (F)        
  > Klaassen, Puck (F)        
  > Richards, Georgie (F)        
  > Suckling, Emily (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Egan, Madison (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
  > Vaughan, Lucy (F)        
4 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 3    
  > Atkinson, Angelique (F)        
  > Kenny, Elise (F)        
  > Koch, Harriet (F)        
  > Proctor Parkin, Hannah (F)        
5 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 2    
  > Bousie, Maeve (F)        
  > Charlesworth, Sara (F)        
  > Jenke, Isabella (F)        
  > O'Connell, Zoe (F)        
6 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1    
  > Batties, Ashleigh (F)        
  > Buckley, Tess (F)        
  > Carty, Amelia (X)        
  > Davey, Meg (F)        
  > Ham, Montana (F)        
  > Harper, Isabella (F)        
  > Hooley, Isabel (F)        
  > Kellock, Grace (F)        
  > Kellock, Bea (F)        
  > Leith, Tayah (F)        
  > Locke, Remy (F)        
  > Montebello, Lucy (F)        
  > Otter, Nicole (F)        
  > Pierssene, Ariane (F)        
  > Schaap, Poppy (F)        
  > Schram, Zarli (F)        
  > Tassiopoulos, Emily (F)        
  > Thomas, Camilla (F)        


Under 13 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Bowden, William (M)        
  > Davidson, Sam (M)        
  > Hay, Thomas (M)        
  > Oglethorpe, Charlie (M)        
2 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 5    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Clifford, Noah (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Hobbs, Jaron (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > Quinlan, Fletcher (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Spargo, Angus (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Van Til, Henry (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
  > Ward, Max (M)        
4 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 3    
  > Chisholm, Sean (M)        
  > Higgins, Lachlan (M)        
  > Howden, Max (M)        
  > Hume, Tom (M)        
  > Hume, SAMUEL (M)        
  > Kay, Baxter (M)        
  > Neo, Lachlan (M)        
  > Taylor, William (M)        
  > Weller, Nicholas (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Paranihi, Denzil (M)        
  > Reed, Tarli (M)        
  > Roberts, Riley (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
6 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 1    
  > Clarke, Daniel (M)        
  > Costa, Tom (M)        
  > Downes, Cooper (M)        
  > Sorensen, Will (M)        


Under 13 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Davidson, Sam (M)        
  > Hayter, Jordan (M)        
  > Mooney, Sebastian (M)        
  > Walton, Joel (M)        
2 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 5    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Clifford, Noah (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Hobbs, Jaron (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > Quinlan, Fletcher (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Spargo, Angus (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Van Til, Henry (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > O'Sullivan, Myles (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Ball, Samuel (M)        
  > Clark, Edward (M)        
  > Crosby, Jayden (M)        
  > Hellmann, Kasper (M)        
5 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 2    
  > Chisholm, Sean (M)        
  > Higgins, Lachlan (M)        
  > Howden, Max (M)        
  > Hume, Tom (M)        
  > Hume, SAMUEL (M)        
  > Kay, Baxter (M)        
  > Neo, Lachlan (M)        
  > Taylor, William (M)        
  > Weller, Nicholas (M)        
6 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 1    
  > Asquith, Fraser (M)        
  > Gleeson, Henry (M)        
  > Mackintosh, Lachlan (M)        
  > Symons, Benjamin (M)        


Under 13 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 6    
2 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 5    
3 Bowden, William (M) Lorne SLSC 4    
4 Dixon, Texas (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Thompson, Jordan (M) Torquay SLSC 2    
6 Kay, Baxter (M) Anglesea SLSC 1    


Under 13 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Bowden, William (M)        
  > Hay, Thomas (M)        
2 Mentone LSC Team C Mentone LSC 5    
  > Paranihi, Denzil (M)        
  > Reed, Tarli (M)        
3 Lorne SLSC Team B Lorne SLSC 4    
  > Oglethorpe, Charlie (M)        
  > Walton, Joel (M)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 3    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Clifford, Noah (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Hobbs, Jaron (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Jenkins, Lachlan (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > Quinlan, Fletcher (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Spargo, Angus (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Van Til, Henry (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Hayes, Liam (M)        


Under 13 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > O'Sullivan, Myles (M)        
2 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 5    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Clifford, Noah (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Hobbs, Jaron (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > Quinlan, Fletcher (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Spargo, Angus (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Van Til, Henry (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Collings, Tyler (M)        
  > Kingshott, Thomas (M)        
  > Kinsey, Flynn (M)        
  > Wheeldon, George (M)        
4 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 3    
  > Bowden, William (M)        
  > Bradley, Charles (M)        
  > Hay, Thomas (M)        
  > Walton, Joel (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Dixon, Texas (M)        
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
  > Ward, Max (M)        
6 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 1    
  > Chisholm, Sean (M)        
  > Higgins, Lachlan (M)        
  > Howden, Max (M)        
  > Kay, Baxter (M)        
  > Neo, Lachlan (M)        
  > Taylor, William (M)        
  > Weller, Nicholas (M)        


Under 13 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 6    
  > Donnan, Penny (F)        
  > Holah, Mia (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
  > Ricker, Phoebe (F)        
2 Jan Juc SLSC yellowe Jan Juc SLSC 5    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Happ, Kyalla (F)        
  > Robinson, Bella (F)        
  > Sandner, Zoe (F)        
3 Point Lonsdale SLSC Team A Point Lonsdale SLSC 4    
  > Agg, Zoe (F)        
  > Lazarus, Holly (F)        
  > Peiniger, Gabriella (F)        
  > Weine, Ashleigh (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Condon, Emily (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
  > Macaulay, Alexandra (F)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Gorringe, Lilyana (F)        
  > Harvie, Ashleigh (F)        
  > O'Sullivan, Amelia (F)        
  > Pfeiffer, Paige (F)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Munro, Anna (F)        


Under 13 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Laity, Eliza (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
  > Stubbings, Atlanta (F)        
  > Vernon, Brooke (F)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Potter, Georgia (F)        
  > Robinson, Bella (F)        
  > Wischer, Lucy (F)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Bolmat, Sophie (F)        
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Hoover, Chloe (F)        
  > Hunter, Jorja (F)        
  > James, Amelia (F)        
  > Johnson, Madeleine (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Spencer, Mia (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
4 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 3    
  > Halford, Melina (F)        
  > Keane, Hannah (F)        
  > Kenny, Amy (F)        
  > Longley, Olivia (F)        
5 Point Lonsdale SLSC Team A Point Lonsdale SLSC 2    
  > Agg, Zoe (F)        
  > Lazarus, Holly (F)        
  > Richardson, Olivia (F)        
  > Weine, Ashleigh (F)        
6 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 1    
  > Jenkins, Olivia (F)        
  > Murphy, Trinity (F)        
  > Sandner, Zoe (F)        
  > Swan, Keeley-Sheldon (F)        


Under 13 Girls Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 6    
2 Schmidt, Hannah (F) Mentone LSC 5    
3 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Lockhart-Meaney, Cassidy (F) Mornington LSC 3    
5 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 2    
6 Cavanagh, Tarni (F) Mentone LSC 1    


Under 13 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team F Mentone LSC 6    
  > Schneider, Lily (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Fairhaven SLSC Team B Fairhaven SLSC 5    
  > Holah, Mia (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Condon, Emily (F)        
4 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 3    
  > Happ, Kyalla (F)        
  > Jenkins, Olivia (F)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Backx, Tegan (F)        
  > McFarlane, Xiara (F)        
6 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 1    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Robinson, Bella (F)        


Under 13 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Munro, Anna (F)        
2 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 5    
  > Donnan, Penny (F)        
  > Holah, Mia (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
  > Ricker, Phoebe (F)        
3 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 4    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Happ, Kyalla (F)        
  > Potter, Georgia (F)        
  > Sandner, Zoe (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Clarke, Brynee (F)        
  > Laity, Eliza (F)        
  > Russell, Mietta (F)        
5 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 2    
  > Bishop, Emika (F)        
  > Kenny, Amy (F)        
  > McMaster, Ruby (F)        
  > Moloney, Georgia (F)        
6 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 1    
  > Beales, Rose (F)        
  > Bohan, Ashlee (F)        
  > Coulson, Chelsea (F)        
  > Greer, Jacqueline (F)        
  > Occhipinti, Olivia (F)        


Under 14 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Warrnambool SLSC Team A Warrnambool SLSC 6    
  > Bridgewater, Oliver (M)        
  > Carr, Hayden (M)        
  > Casamento, Brayden (M)        
  > O'Brien, Paddy (M)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Bell, Riley (M)        
  > Green, Drew (M)        
  > Roberts, Ocean (M)        
  > Toone, Ben (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 4    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
4 Point Lonsdale SLSC Team A Point Lonsdale SLSC 3    
  > Brien, Joshua (M)        
  > Davis, Samuel (M)        
  > Harper, Charles (M)        
  > McPhail, Tom (M)        
  > Peiniger, Joshua (M)        
5 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 2    
  > Johnston, William (M)        
  > Mourney, Max (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
  > Warner, Sam (M)        
6 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Fraser, Benjamin (M)        
  > Harris, Ben (M)        
  > Harte, James (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > May, Jonathan (M)        
  > Muschamp, Luca (M)        
  > Preston, Angus (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Tutty, Joe (M)        
  > Vernon, Archie (M)        


Under 14 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Berry, Kyle (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
  > Reay, Thomas (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Johnston, William (M)        
  > Mourney, Max (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
  > Warner, Sam (M)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Scott, Matthew (M)        
  > Todd, Sachi (M)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Baker, Walter (M)        
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        


Under 14 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Brien, Paddy (M) Warrnambool SLSC 6    
2 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 5    
3 Lewis, Oscar (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Casamento, Brayden (M) Warrnambool SLSC 3    
5 Fraser, Benjamin (M) Torquay SLSC 2    
6 Randall, Mitchell (M) Mornington LSC 1    


Under 14 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 6    
  > Green, Drew (M)        
  > Roberts, Ocean (M)        
2 Warrnambool SLSC Team A Warrnambool SLSC 5    
  > Carr, Hayden (M)        
  > Casamento, Brayden (M)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Mourney, Max (M)        
  > Ross, Hudson (M)        
5 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 2    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Fraser, Benjamin (M)        
  > Harris, Ben (M)        
  > Harte, James (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > May, Jonathan (M)        
  > Muschamp, Luca (M)        
  > Preston, Angus (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Tutty, Joe (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
6 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        


Under 14 Boys Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Georgiou, Alexander (M)        
  > Meyer, Lachlan (M)        
  > Scott, Matthew (M)        
  > Todd, Sachi (M)        
2 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 5    
  > Buckley, Finn (M)        
  > Crameri, Mackenzie (M)        
  > Fraser, Benjamin (M)        
  > Harris, Ben (M)        
  > Harte, James (M)        
  > Ireland, Joseph (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > May, Jonathan (M)        
  > Muschamp, Luca (M)        
  > Preston, Angus (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
  > Tutty, Joe (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Baker, Walter (M)        
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
4 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 3    
  > Green, Drew (M)        
  > McLeod, Fynn (M)        
  > Roberts, Ocean (M)        
  > Thompson, Luke (M)        
5 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 2    
  > Hegarty, Hamish (M)        
  > Hood, Harrison (M)        
  > Hood, Benjamin (M)        
  > Ireland, Jake (M)        
6 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 1    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        


Under 14 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Allsopp, Abby (F)        
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Dimitrakas, Tegan (F)        
  > Doherty, Ellie (F)        
2 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 5    
  > Costa, Sophie (F)        
  > Elliott, Matilda (F)        
  > Fraser, Madison (F)        
  > Papworth, Ruby (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 3    
  > Athanatos, Ruby (F)        
  > Croker, Lana (F)        
  > Day, Martha (F)        
  > Dezelak, Sophie (F)        
  > Harris, Grace (F)        
  > Hobbs, Olivia (F)        
  > Kefalas, Angelique (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Schaap, Cleo (F)        
  > Sorbara, Renee (F)        
  > Stacey, Emilia (F)        
  > Wight, Briely (F)        
5 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 2    
  > Ebeyer, Laura (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
  > Howell, Kate (F)        
6 Warrnambool SLSC Team A Warrnambool SLSC 1    
  > Bartlett, Emily (F)        
  > Flaherty, Sarah (F)        
  > Hardiman, Jessica (F)        
  > Owen, Hannah (F)        
  > Varley, Naticia (F)        
  > Wood, Wren (F)        


Under 14 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Allsopp, Abby (F)        
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Dimitrakas, Tegan (F)        
  > Doherty, Ellie (F)        
3 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 4    
  > Burrows, Elise (F)        
  > Carter, Molly (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
  > Mowat, Lucy (F)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Dare, Emily (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Hinds, Caitlin (F)        
  > Phillips, Grace (F)        
  > Reark, Bronte (F)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Ebeyer, Laura (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
  > Howell, Kate (F)        


Under 14 Girls Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Harrison, Piper (F) Point Leo SLSC 6    
2 Harris, Grace (F) Torquay SLSC 5    
3 Fraser, Madison (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Wight, Briely (F) Torquay SLSC 3    
5 Shanahan, Kiah (F) Jan Juc SLSC 2    
6 Tabain, Gabriella (F) Point Leo SLSC 1    


Under 14 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 6    
  > Costa, Sophie (F)        
  > Fraser, Madison (F)        
2 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 5    
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
3 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 4    
  > Darcy, Charlotte (F)        
  > Shanahan, Kiah (F)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 2    
  > Athanatos, Ruby (F)        
  > Wight, Briely (F)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Wearne, Phoebe (F)        
6 Torquay SLSC Team B Torquay SLSC 1    
  > Harris, Grace (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        


Under 14 Girls Surf Teams
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 6    
  > Costa, Sophie (F)        
  > Fraser, Madison (F)        
  > Papworth, Ruby (F)        
  > Shanahan, Kiah (F)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Ebeyer, Laura (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
  > Howell, Kate (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Kerr, Tiffany (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 2    
  > Allsopp, Abby (F)        
  > Bennett, Sacha (F)        
  > Dimitrakas, Tegan (F)        
  > Doherty, Ellie (F)        
5 Warrnambool SLSC Team A Warrnambool SLSC 2    
  > Bartlett, Emily (F)        
  > Flaherty, Sarah (F)        
  > Hardiman, Jessica (F)        
  > Owen, Hannah (F)        
  > Varley, Naticia (F)        
  > Wood, Wren (F)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Desanto, Ella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Doyle, Juliette (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > Reed, Erin (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
6 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1    
  > Athanatos, Ruby (F)        
  > Croker, Lana (F)        
  > Day, Martha (F)        
  > Dezelak, Sophie (F)        
  > Harris, Grace (F)        
  > Hobbs, Olivia (F)        
  > Kefalas, Angelique (F)        
  > Minns, Tiarah (F)        
  > Schaap, Cleo (F)        
  > Sorbara, Renee (F)        
  > Stacey, Emilia (F)        
  > Wight, Briely (F)