Junior State Carnival #5 - Lorne (Event Date: 22/02/2015)

Final Results

Generated on 19/02/2019 1:33 pm


Under 11 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 6    
2 McKenna, Darcy (M) Jan Juc SLSC 5    
3 Magasanik, Samson (M) Fairhaven SLSC 4    
4 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Jacoby, Harry (M) Jan Juc SLSC 2    
6 Hack, Juna (M) Wye River SLSC 1    


Under 11 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Rourke, Lucinda (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
2 Costa, Chloe (F) Jan Juc SLSC 5    
3 O'Brien, Milla (F) Mentone LSC 4    
4 Suckling, Jade (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Roberts, Millie (F) Jan Juc SLSC 2    
6 Kerr, Molly (F) Mentone LSC 1    


Under 12 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Mauderer, Max (M) Anglesea SLSC 6    
2 Satchell, Samuel (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
3 Vabec, Nathan (M) Lorne SLSC 4    
4 Pfeiffer, William (M) Mentone LSC 3    
5 Van Til, Henry (M) Torquay SLSC 2    
6 Hadaway, Sebastian (M) Lorne SLSC 1    


Under 12 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Boyd, Gavin (M)        
  > Eerhard, Will (M)        
  > Howe, Milo (M)        
  > Skehan, Nic (M)        
2 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 5    
  > Bowden, Hamish (M)        
  > Bucknill, Oscar (M)        
  > Hadaway, Sebastian (M)        
  > Vabec, Nathan (M)        
3 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 4    
  > Dripps, Freddie (M)        
  > Duffy, Ethan (M)        
  > Murphy, Reuben (M)        
  > Scammell, Jason (M)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Freeman, Robert (M)        
  > Frisby, Nicholas (M)        
  > Munro, Max (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 12 Boys Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Bucknill, Oscar (M) Lorne SLSC 6    
2 Garbelotto, William (M) Hampton LSC 5    
3 Macnab, Luca (M) Fairhaven SLSC 4    
4 Turner, Henry (M) Venus Bay SLSC 3    
5 Eerhard, Will (M) Mentone LSC 2    
6 Duffy, Ethan (M) Jan Juc SLSC 1    


Under 12 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Mauderer, Max (M) Anglesea SLSC 5    
3 Knapp, Iestyn (M) Mornington LSC 4    
4 McKenna, William (M) Jan Juc SLSC 3    
5 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 2    
6 Suttle, Max (M) Anglesea SLSC 1    


Under 12 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 6    
  > Jacoby, Fergus (M)        
  > McKenna, William (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bardolph, Cody (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Devlin, Rhys (M)        
  > Hannan, Timothy (M)        
4 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 3    
  > Madigan, Ned (M)        
  > McCoy, Edward (M)        
5 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 2    
  > Mauderer, Max (M)        
  > Solly, Owen (M)        
  > Suttle, Max (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Brennan, Malachy (M)        


Under 12 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hannan, Timothy (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Knapp, Iestyn (M) Mornington LSC 5    
3 Walsh, Tyler (M) Ocean Grove SLSC 4    
4 Mauderer, Max (M) Anglesea SLSC 3    
6 McKenna, William (M) Jan Juc SLSC 1    


Under 12 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Freestone, Amalee (F) Ocean Grove SLSC 6    
2 Palazzolo, Jorja (F) Mordialloc LSC 5    
3 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Hegarty, Ashby (F) Lorne SLSC 3    
5 Fechner, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Dinham, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 12 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Danaher, Isabella (F)        
  > Dinham, Grace (F)        
  > Fechner, Grace (F)        
  > Smith, Emily (F)        
2 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 5    
  > Armstrong, Issey (F)        
  > Crawford, Erica (F)        
  > Freestone, Amalee (F)        
  > Gumley, Charlotte (F)        
  > McNaughton, Lexie (F)        
3 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 4    
  > Atkinson, Angelique (F)        
  > Hegarty, Ashby (F)        
  > Kenny, Elise (F)        
  > Proctor Parkin, Hannah (F)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 2    
  > Davey, Meg (F)        
  > Kellock, Grace (F)        
  > Leith, Tayah (F)        
  > Pierssene, Ariane (F)        
5 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 2    
  > Austin, Sophie (F)        
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Oxley, Emma (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
  > Smith, Zoe (F)        


Under 12 Girls Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Belleville, Millie (F) Mentone LSC 6    
2 Ellis, Skye (F) Jan Juc SLSC 5    
3 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 4    
4 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 3    
5 Fechner, Grace (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Davey, Meg (F) Torquay SLSC 1    


Under 12 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 6    
2 Francis, Ebony (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 3    
5 Nicol, Mollie (F) Half Moon Bay SLSC 2    
6 McNaughton, Lexie (F) Ocean Grove SLSC 1    


Under 12 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Francis, Ebony (F)        
  > Hill, Sacha (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Egan, Madison (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Nicol, Mollie (F)        
6 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 1    
  > Green, Molly (F)        
  > Suckling, Emily (F)        


Under 12 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Francis, Ebony (F) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 5    
3 Green, Molly (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 3    
5 Byrne, Keely (F) Mornington LSC 2    
6 Belleville, Millie (F) Mentone LSC 1    


Under 13 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Walton, Joel (M) Lorne SLSC 6    
2 Cole, Declan (M) Mount Martha LSC 5    
3 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 4    
4 Thompson, Jordan (M) Torquay SLSC 3    
5 Avian, Gianluca (M) Mount Martha LSC 2    
6 Higgins, Lachlan (M) Anglesea SLSC 1    


Under 13 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 6    
  > Bradley, Charles (M)        
  > Hayter, Jordan (M)        
  > Mooney, Sebastian (M)        
  > Walton, Joel (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Finnegan, Gabe (M)        
  > Forster, Beau (M)        
  > Girvan, Ryan (M)        
  > Taylor, Tighe (M)        
  > Ward, Max (M)        
3 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 4    
  > Devonish, Zachary (M)        
  > Masters, Toby (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
  > Voorhoeve, Matthew (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        
5 Torquay SLSC Team B Torquay SLSC 2    
  > Jenkins, Lachlan (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
6 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 1    
  > Chisholm, Sean (M)        
  > Higgins, Lachlan (M)        
  > Hume, Tom (M)        
  > Kay, Baxter (M)        


Under 13 Boys Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Bradley, Charles (M) Lorne SLSC 6    
2 Girvan, Ryan (M) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Close, Charlie (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Kingshott, Thomas (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Simondson, Carl (M) Mentone LSC 2    
6 Higgins, Lachlan (M) Anglesea SLSC 1    


Under 13 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 6    
2 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 5    
3 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 4    
4 Dale, Thomas (M) Mentone LSC 3    
5 Roberts, Riley (M) Mentone LSC 2    
6 Simondson, Carl (M) Mentone LSC 1    


Under 13 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Torquay SLSC Team B Torquay SLSC 6    
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Thompson, Jordan (M)        
2 Anglesea SLSC Team A Anglesea SLSC 5    
  > Chisholm, Sean (M)        
  > Hume, Tom (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Dale, Thomas (M)        
  > Duckett, Zac (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Costello, Lachlan (M)        
  > Doolan, Ben (M)        
5 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 2    
  > Costa, Tom (M)        
  > Sorensen, Will (M)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Cole, Declan (M)        
  > Romanin, Oliver (M)        


Under 13 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 6    
2 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 5    
3 Roberts, Riley (M) Mentone LSC 4    
4 Ziesing, Finnigan (M) Hampton LSC 3    
5 Hilditch, Julian (M) Wye River SLSC 2    
6 Kinsey, Flynn (M) Ocean Grove SLSC 1    


Under 13 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 6    
2 Wells, Chiara (F) Hampton LSC 5    
3 Harvie, Ashleigh (F) Mentone LSC 4    
4 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 3    
5 Munro, Anna (F) Mornington LSC 2    
6 Cameron, Isabella (F) Hampton LSC 1    


Under 13 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team B Mentone LSC 6    
  > Gorringe, Lilyana (F)        
  > Harvie, Ashleigh (F)        
  > Schneider, Lily (F)        
  > Waata, Teiki (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Cameron, Isabella (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Elliott, Rebecca (F)        
  > Smith, Grace (F)        
  > Wells, Chiara (F)        
3 Jan Juc SLSC red Jan Juc SLSC 4    
  > Evans, Claire (F)        
  > Happ, Kyalla (F)        
  > O'Hanlon, Julia (F)        
  > Thompson, Lucie (F)        
4 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 3    
  > Keane, Hannah (F)        
  > Kenny, Amy (F)        
  > Longley, Olivia (F)        
  > o'connor, Arabella (F)        
5 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 2    
  > de Gleria Cade, Lucy (F)        
  > Donnan, Penny (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
  > Wakeman, Remy (F)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Hendy, Clare (F)        
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Munro, Anna (F)        


Under 13 Girls Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Harvie, Ashleigh (F) Mentone LSC 6    
2 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 5    
3 Schmidt, Hannah (F) Mentone LSC 4    
4 Jenkins, Olivia (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 2    
6 Jungfer, Aimee (F) Altona LSC 1    


Under 13 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Schmidt, Hannah (F) Mentone LSC 6    
2 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 5    
3 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 3    
5 Magasanik, Hannah (F) Fairhaven SLSC 2    
6 Lockhart-Meaney, Cassidy (F) Mornington LSC 1    


Under 13 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Aufmanis, Tatiana (F)        
  > Barrow, Felicity (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Backx, Tegan (F)        
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
3 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 4    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Happ, Kyalla (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Austin, Isabella (F)        
  > Condon, Emily (F)        
5 Jan Juc SLSC blue Jan Juc SLSC 2    
  > Jenkins, Olivia (F)        
  > Potter, Georgia (F)        
6 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Munro, Anna (F)        


Under 13 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Magasanik, Hannah (F) Fairhaven SLSC 6    
2 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 5    
3 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 4    
4 Happ, Kyalla (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 2    
6 Lockhart-Meaney, Cassidy (F) Mornington LSC 1    


Under 14 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Randall, Mitchell (M) Mornington LSC 6    
2 Goulding, Cooper (M) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Cole, Bayley (M) Mount Martha LSC 4    
4 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 3    
5 Meyer, Lachlan (M) Mentone LSC 2    
6 Holmes, Matheu (M) Mount Martha LSC 1    


Under 14 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Bardolph, Finn (M)        
  > Berry, Kyle (M)        
  > Randall, Mitchell (M)        
  > Williams, Lachlan (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Goulding, Cooper (M)        
  > Lewis, Oscar (M)        
  > Talbot, Che (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > McCubbin, Sean (M)        
  > Scott, Matthew (M)        
  > Uehara, Kai (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
4 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 3    
  > Dripps, Finn (M)        
  > Kirk, Declan (M)        
  > Thompson, Luke (M)        
  > Toone, Ben (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 2    
  > Chetverikov, Lane (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
  > Michaelides, Ethan (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Bladen, Cameron (M)        
  > Green, Brendan (M)        
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Marshall, Ethan (M)        


Under 14 Boys Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Lewis, Oscar (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Cherubino, Joshua (M) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 4    
4 Fraser, Benjamin (M) Torquay SLSC 3    
5 Randall, Mitchell (M) Mornington LSC 2    
6 Talbot, Che (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 14 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 6    
2 Green, Drew (M) Jan Juc SLSC 5    
3 Vaughan, Max (M) Mentone LSC 4    
4 Chetverikov, Lane (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Fraser, Benjamin (M) Torquay SLSC 2    
6 Frisby, Thomas (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 14 Boys Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 6    
  > Green, Drew (M)        
  > Roberts, Ocean (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Uehara, Kai (M)        
  > Vaughan, Max (M)        
3 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 4    
  > Fraser, Benjamin (M)        
  > Tutty, Joe (M)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Cole, Bayley (M)        
  > Holmes, Matheu (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Cherubino, Joshua (M)        
  > Hewitt, Max (M)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Johnson, Trenton (M)        
  > Marshall, Ethan (M)        


Under 14 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Green, Drew (M) Jan Juc SLSC 6    
2 Vaughan, Max (M) Mentone LSC 5    
3 Roberts, Ocean (M) Jan Juc SLSC 4    
4 Butler-Bowdon, Conrad (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
5 Frisby, Thomas (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Johnson, Trenton (M) Mordialloc LSC 1    


Under 14 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Dare, Emily (F) Hampton LSC 6    
2 Templin, Emilie (F) Mentone LSC 5    
3 Mawkes, Jamie (F) Hampton LSC 4    
4 Foss, Kyra (F) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Harrison, Piper (F) Point Leo SLSC 2    
6 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 1    


Under 14 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Clucas, Natalie (F)        
  > Collinson, Sarah (F)        
  > Ewart-Mctigue, Jessica (F)        
  > Watson, Rachel (F)        
2 Hampton LSC Team A Hampton LSC 5    
  > Dare, Emily (F)        
  > Hagan, Lucy (F)        
  > Mawkes, Jamie (F)        
  > May, Olivia (F)        
  > Wells, Chloe (F)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Dimitrakas, Tegan (F)        
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Knapp, Seren (F)        
  > McAuley, Chiara (F)        
  > McFarlane, Zahli (F)        
  > Smith, Rebecca (F)        
5 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 2    
  > Burgess, Chloe (F)        
  > Elliott, Matilda (F)        
  > O'Brien, Ashley (F)        
  > Shanahan, Kiah (F)        
6 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 1    
  > Carter, Molly (F)        
  > McGill, Chloe (F)        
  > Spears, Alyssa (F)        
  > Taylor, Georgia (F)        


Under 14 Girls Beach Run (1km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Mawkes, Jamie (F) Hampton LSC 6    
2 Minns, Tiarah (F) Torquay SLSC 5    
3 Harrison, Piper (F) Point Leo SLSC 4    
4 May, Olivia (F) Hampton LSC 3    
5 Smith, Rebecca (F) Mornington LSC 2    
6 King, Opal (F) Lorne SLSC 1    


Under 14 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Harrison, Piper (F) Point Leo SLSC 6    
2 Foss, Kyra (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Harris, Grace (F) Torquay SLSC 4    
4 Costa, Sophie (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Fraser, Madison (F) Jan Juc SLSC 2    
6 Minns, Tiarah (F) Torquay SLSC 1    


Under 14 Girls Surf Board Rescue
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC red Jan Juc SLSC 6    
  > Elliott, Matilda (F)        
  > Papworth, Ruby (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Foss, Kyra (F)        
  > Reark, Bronte (F)        
3 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 4    
  > Athanatos, Ruby (F)        
  > Harris, Grace (F)        
  > Stacey, Emilia (F)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Harrison, Piper (F)        
  > Howe, Madison (F)        
5 Jan Juc SLSC yellow Jan Juc SLSC 2    
  > Costa, Sophie (F)        
  > Fraser, Madison (F)        
6 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 1    
  > Dimitrakas, Tegan (F)        
  > Tabain, Gabriella (F)