Junior State Carnival #3 - Elwood (Event Date: 24/01/2016)

Final Results

Generated on 19/02/2019 1:32 pm


Under 12 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Payne, Matthew (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
2 Avian, Dante (M) Mount Martha LSC 5    
3 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 4    
4 Hofmann, Marlo (M) Black Rock LSC 3    
5 Burnell, Tom (M) Hampton LSC 2    
6 Magasanik, Samson (M) Fairhaven SLSC 1    


Under 12 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 6    
  > Bray, Samuel (M)        
  > Chun, Charlie (M)        
  > Crawford, Angus (M)        
  > Duncan, Oscar (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Davies, Eddie (M)        
  > Finnegan, Dan (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
  > King, Fraser (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Ambrosius, Xavier (M)        
  > Armstrong, Joesph (M)        
  > Duckett, Luke (M)        
  > Kirk, Hayden (M)        
4 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 3    
  > Avian, Dante (M)        
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
  > Quinn, Harrison (M)        
5 Mornington LSC Team A Mornington LSC 2    
  > Jones, Harrison (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
6 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 1    
  > Ball, Jack (M)        
  > Callaghan, Andrew (M)        
  > Enders, Charlie (M)        
  > Lovick, Riley (M)        


Under 12 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Payne, Matthew (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
2 Callaghan, Andrew (M) Point Leo SLSC 5    
3 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 4    
4 Goulding, Jack (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Hirth, Lachlan (M) Fairhaven SLSC 2    
6 Symons, Angus (M) Fairhaven SLSC 1    


Under 12 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 6    
2 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 5    
3 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 4    
4 Magasanik, Samson (M) Fairhaven SLSC 3    
5 Pawsey, Owen (M) Mentone LSC 2    
6 Mcconnell, Ben (M) Mornington LSC 1    


Under 12 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 6    
  > Bird, Marcus (M)        
  > Eales, Xavier (M)        
  > Freeman, Darcy (M)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Jones, Harrison (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
3 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 4    
  > Cornwell, Gabriel (M)        
4 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 3    
  > Enders, Charlie (M)        
  > Hoskins, Oscar (M)        
5 Mount Martha LSC Team A Mount Martha LSC 2    
  > Avian, Dante (M)        
  > Hopgood, Jet (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
6 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1    
  > Ambrosius, Xavier (M)        
  > Armstrong, Joesph (M)        
  > Duckett, Luke (M)        


Under 12 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 6    
2 Magasanik, Samson (M) Fairhaven SLSC 5    
3 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 4    
4 Pawsey, Owen (M) Mentone LSC 3    
5 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 2    
6 Mcconnell, Ben (M) Mornington LSC 1    


Under 12 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hipwell, Bridie (F) Point Leo SLSC 6    
2 Kogler, Amelia (F) Point Leo SLSC 5    
3 Harrison-Corney, Sapphire (F) Chelsea Longbeach SLSC 4    
4 Jones, Alexandra (F) Black Rock LSC 3    
5 Vains, Georgie (F) Mornington LSC 2    
6 Hamley, Olivia (F) Fairhaven SLSC 1    


Under 12 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Hipwell, Bridie (F)        
  > Jenkins, Rose (F)        
  > Kogler, Amelia (F)        
  > Lillywhite, Charlotte (F)        
2 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 5    
  > Angus, Elise (F)        
  > Doggett, Taylah (F)        
  > Hamley, Olivia (F)        
  > Jordan, Ella (F)        
3 Venus Bay SLSC Team A Venus Bay SLSC 4    
  > Bezzina, Caydence (F)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Degg, Maison (F)        
  > Djokic, Liliana (F)        
  > Linssen, Miranda (F)        
  > McAuley, Lauren (F)        
5 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 2    
  > Allan, Zayli (F)        
  > Costa, Chloe (F)        
  > Roberts, Millie (F)        


Under 12 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Lillywhite, Charlotte (F) Point Leo SLSC 6    
2 Hipwell, Bridie (F) Point Leo SLSC 5    
3 Kogler, Amelia (F) Point Leo SLSC 4    
4 Conlan, Sophie (F) Mentone LSC 3    
5 McCarroll, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Harrison-Corney, Sapphire (F) Chelsea Longbeach SLSC 1    


Under 12 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Costa, Chloe (F) Jan Juc SLSC 6    
2 O'Brien, Milla (F) Mentone LSC 5    
3 Roberts, Millie (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Degg, Maison (F) Mornington LSC 3    
5 McAuley, Lauren (F) Mornington LSC 2    
6 Cole, Zoe (F) Mentone LSC 1    


Under 12 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 6    
  > Allan, Zayli (F)        
  > Costa, Chloe (F)        
  > Roberts, Millie (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Degg, Maison (F)        
  > Djokic, Liliana (F)        
  > McAuley, Lauren (F)        
  > Vains, Georgie (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Cole, Zoe (F)        
5 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 2    
  > Asher, Jemima (F)        
  > Ball, Olivia (F)        
  > Ball, Ella (F)        
6 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 1    
  > Hamley, Olivia (F)        
  > Jordan, Ella (F)        
  > Lucas, Grace (F)        


Under 12 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 McAuley, Lauren (F) Mornington LSC 6    
2 Allan, Zayli (F) Jan Juc SLSC 5    
3 Jenkins, Rose (F) Point Leo SLSC 4    
4 Costa, Chloe (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Bezzina, Caydence (F) Venus Bay SLSC 2    
6 O'Brien, Milla (F) Mentone LSC 1    


Under 13 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hadaway, Sebastian (M) Lorne SLSC 6    
2 Chester, Archie (M) Mornington LSC 5    
3 Laussen, William (M) Point Leo SLSC 4    
4 Scanlon, Jack (M) Lorne SLSC 3    
5 Pfeiffer, William (M) Mentone LSC 2    
6 Boyd, Gavin (M) Mentone LSC 1    


Under 13 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Bourke, Lachlan (M)        
  > Boyd, Gavin (M)        
  > Boylan, Thomas (M)        
  > Brookes, Koby (M)        
2 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 5    
  > Bucknill, Oscar (M)        
3 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 4    
  > ABLINGER, Oscar (M)        
4 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Bolton, Harrison (M)        
  > Brennan, Malachy (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
5 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 2    
  > Davies, Harry (M)        
  > King, Scotlan (M)        
  > Laussen, William (M)        
  > Ogilvie, Connor (M)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
  > Davern, Finn (M)        
  > Fishley, John (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        


Under 13 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Boyd, Gavin (M) Mentone LSC 6    
2 Hadaway, Sebastian (M) Lorne SLSC 5    
3 King, Scotlan (M) Point Leo SLSC 4    
4 Laussen, William (M) Point Leo SLSC 3    
5 Butler, Andrew (M) Mentone LSC 2    
6 ABLINGER, Oscar (M) Fairhaven SLSC 1    


Under 13 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Vabec, Nathan (M) Lorne SLSC 6    
2 Bowden, William (M) Mornington LSC 5    
3 Fishley, John (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Bolton, Harrison (M) Mordialloc LSC 3    
5 Brennan, Malachy (M) Mordialloc LSC 2    
6 Hadaway, Sebastian (M) Lorne SLSC 1    


Under 13 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 6    
  > Bolton, Harrison (M)        
  > Brennan, Malachy (M)        
  > MacFarlane, Thomas (Tom) (M)        
  > McLean, Fynn (M)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Davern, Finn (M)        
  > Fishley, John (M)        
  > Satchell, Samuel (M)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Clarke, Nathaniel (M)        
  > Findlay, Edward (M)        
  > Laussen, William (M)        
4 Lorne SLSC Team A Lorne SLSC 3    
  > Hadaway, Sebastian (M)        
  > Vabec, Nathan (M)        
5 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 2    
  > ABLINGER, Oscar (M)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Bardolph, Cody (M)        
  > Bowden, William (M)        
  > Chester, Archie (M)        


Under 13 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Bowden, William (M) Mornington LSC 6    
2 Lewis, Thomas (M) Mentone LSC 5    
3 Fishley, John (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Vabec, Nathan (M) Lorne SLSC 3    
5 MacFarlane, Thomas (Tom) (M) Mordialloc LSC 2    
6 Hadaway, Sebastian (M) Lorne SLSC 1    


Under 13 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 De Nittis, Loretta (F) Hampton LSC 6    
2 Spencer, Mia (F) Hampton LSC 5    
3 McPhee, Molly (F) South Melbourne LSC 4    
4 Hoover, Chloe (F) Hampton LSC 3    
5 Close, Erin (F) Woolamai Beach SLSC 2    
6 Newey, Macayla (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 13 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Francis, Ebony (F)        
  > Hill, Sacha (F)        
  > Kratz, Sirena (F)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Egan, Madison (F)        
  > Garifalakis, Chloe (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        


Under 13 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Spencer, Mia (F) Hampton LSC 6    
2 Garifalakis, Chloe (F) Mentone LSC 5    
3 De Nittis, Loretta (F) Hampton LSC 4    
4 Byrne, Keely (F) Mornington LSC 3    
5 Kellock, Grace (F) Torquay SLSC 2    
6 Davey, Meg (F) Torquay SLSC 1    


Under 13 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 6    
2 Francis, Ebony (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Belleville, Millie (F) Mentone LSC 4    
4 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 3    
5 Hooley, Isabel (F) Torquay SLSC 2    
6 Johnson, Brayden (F) Mordialloc LSC 1    


Under 13 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 6    
  > Austin, Sophie (F)        
  > Gilling, Kimberley (F)        
  > Johnson, Brayden (F)        
  > Wale, Jenna (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Francis, Ebony (F)        
  > Hill, Sacha (F)        
  > Kratz, Sirena (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Belleville, Millie (F)        
  > Bowyer, Anna (F)        
  > Garifalakis, Chloe (F)        
4 Mornington LSC Team A Mornington LSC 3    
  > Anasis, Savannah (F)        
  > Byrne, Keely (F)        
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
5 Mordialloc LSC Team B Mordialloc LSC 2    
  > Gray, Ella (F)        
  > McKie, Stephanie (F)        
  > Mulcahy, Alyssa (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
6 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1    
  > Hooley, Isabel (F)        
  > Leith, Tayah (F)        
  > Schram, Zarli (F)        


Under 13 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Francis, Ebony (F) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Gilling, Kimberley (F) Mordialloc LSC 5    
3 Belleville, Millie (F) Mentone LSC 4    
4 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 3    
5 Byrne, Keely (F) Mornington LSC 2    
6 Pinkett, Jessica (F) Mornington LSC 1    


Under 14 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hipwell, Darby (M) Point Leo SLSC 6    
2 Greeves, Campbell (M) Venus Bay SLSC 5    
3 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 4    
4 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 3    
5 Doolan, Ben (M) Hampton LSC 2    
6 Snelling, William (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 14 Boys Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Ball, Sam (M)        
  > Blain-Bartle, Spencer (M)        
  > Collingwood, Sam (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        
2 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 5    
  > Aylward, Clark (M)        
  > Hende, Alec (M)        
  > Hogios, Xavier (M)        
  > Olivier, Jack (M)        
3 Hampton LSC Team A Hampton LSC 4    
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Thomas (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 3    
  > O'Sullivan, Myles (M)        
  > Roberts, Riley (M)        
  > Simondson, Carl (M)        
  > Uberti, Michael (M)        
5 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Duckett, Zac (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
  > Paranihi, Denzil (M)        
6 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1    
  > Jenkins, Lachlan (M)        
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Vernon, Archie (M)        


Under 14 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Avian, Gianluca (M) Mount Martha LSC 6    
2 Aylward, Clark (M) Black Rock LSC 5    
3 Hipwell, Darby (M) Point Leo SLSC 4    
4 Greeves, Campbell (M) Venus Bay SLSC 3    
5 Sanders, Craig (M) Mornington LSC 2    
6 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 1    


Under 14 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 6    
2 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 5    
3 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 4    
4 Roberts, Riley (M) Mentone LSC 3    
5 Simondson, Carl (M) Mentone LSC 2    
6 Blain-Bartle, Spencer (M) Point Leo SLSC 1    


Under 14 Boys Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 6    
  > Schram, Jayden (M)        
  > Tassiopoulos, Michael (M)        
  > Vernon, Archie (M)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Ball, Sam (M)        
  > Collingwood, Sam (M)        
  > Thornton, Liam (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Duckett, Zac (M)        
  > Hayes, Liam (M)        
  > Martin, Flynn (M)        
4 Hampton LSC Team A Hampton LSC 3    
  > Doolan, Ben (M)        
  > Garbelotto, Michael (M)        
  > Griffin, Thomas (M)        
  > Ziesing, Finnigan (M)        
5 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 2    
  > Costa, Tom (M)        
  > Downes, Cooper (M)        
  > Gray, Noah (M)        
6 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 1    
  > Blain-Bartle, Spencer (M)        
  > Doherty, Jesse (M)        
  > Hipwell, Darby (M)        


Under 14 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Garbelotto, Michael (M) Hampton LSC 6    
2 Vernon, Archie (M) Torquay SLSC 5    
3 Roberts, Riley (M) Mentone LSC 4    
4 Schram, Jayden (M) Torquay SLSC 3    
5 Ziesing, Finnigan (M) Hampton LSC 2    
6 Simondson, Carl (M) Mentone LSC 1    


Under 14 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 6    
2 Harvie, Ashleigh (F) Mentone LSC 5    
3 Munro, Anna (F) Mornington LSC 4    
4 Crofts, Ruby (F) Mentone LSC 3    
5 Simmons, Charlotte (F) Mornington LSC 2    
6 de Gleria Cade, Lucy (F) Fairhaven SLSC 1    


Under 14 Girls Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Aufmanis, Tatiana (F)        
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Crofts, Ruby (F)        
  > Gorringe, Lilyana (F)        
2 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 5    
  > de Gleria Cade, Lucy (F)        
  > Hamley, Mia (F)        
  > Holah, Mia (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
  > Wakeman, Remy (F)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Fraser-Smith, Georgia (F)        
  > Hoskins, Charlotte (F)        
  > Macaulay, Alexandra (F)        
  > Twentyman, Charlotte (F)        
4 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 3    
  > Evans, Amelia (F)        
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
5 Hampton LSC Team A Hampton LSC 2    
  > Anderson, Lucy (F)        
  > Dick, Georgia (F)        
  > Smith, Grace (F)        


Under 14 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 6    
2 Harvie, Ashleigh (F) Mentone LSC 5    
3 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 4    
4 Twentyman, Charlotte (F) Point Leo SLSC 3    
5 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 2    
6 Munro, Anna (F) Mornington LSC 1    


Under 14 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Magasanik, Hannah (F) Fairhaven SLSC 6    
2 Waata, Teiki (F) Mentone LSC 5    
3 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 4    
4 Simmons, Charlotte (F) Mornington LSC 3    
5 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 2    
6 McFarlane, Xiara (F) Mornington LSC 1    


Under 14 Girls Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Fairhaven SLSC Team A Fairhaven SLSC 6    
  > de Gleria Cade, Lucy (F)        
  > Hamley, Mia (F)        
  > Holah, Mia (F)        
  > Magasanik, Hannah (F)        
2 Jan Juc SLSC Team A Jan Juc SLSC 5    
  > Elsworth, Charlotte (F)        
  > Robinson, Bella (F)        
  > Swan, Keeley (F)        
3 Mornington LSC Team A Mornington LSC 4    
  > McFarlane, Xiara (F)        
  > Simmons, Charlotte (F)        
  > Van Raay, Lily (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 3    
  > Hendy, Clare (F)        
  > Lockhart-Meaney, Cassidy (F)        
  > Murdoch, Scarlet (F)        
5 Black Rock LSC Team A Black Rock LSC 2    
  > Wallis, Amy (F)        
  > Warmuz, Stephanie (F)        
  > Wyatt, Megan (F)        
6 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1    
  > Aufmanis, Tatiana (F)        
  > Barrow, Felicity (F)        
  > Crofts, Ruby (F)        


Under 14 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Magasanik, Hannah (F) Fairhaven SLSC 6    
2 Huell, Caitlin (F) Altona LSC 5    
3 Murdoch, Scarlet (F) Mornington LSC 4    
4 Schaap, Cleo (F) Torquay SLSC 3    
5 Backx, Tegan (F) Mornington LSC 2    
6 McFarlane, Xiara (F) Mornington LSC 1