Junior State Carnival #1 - Altona LSC (Event Date: 16/12/2017)

Final Results

Generated on 20/09/2019 5:22 pm





U14 - U15
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Logan, Brydie (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
2 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 5    
  > Madeley, Matthew (M)        
  > Walterfang, Isabelle (F)        
3 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 4    
  > Michaca, Lucy (F)        
  > Michael, MacKenzie (F)        
4 Bonbeach LSC Team B Bonbeach LSC 3    
  > Cousins, Audrey (F)        
5 Bonbeach LSC Team C Bonbeach LSC 2    
  > Zvara, Elsie (F)        


Under 11 Mixed 2 Person R&R
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 6    
  > Joyce, Emily (F)        
2 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 5    
  > Talbot, Julia (F)        
  > Walterfang, Jordan (M)        
3 Bonbeach LSC Team B Bonbeach LSC 4    
  > Zvara, Annabelle (F)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Donnelly, Eva (F)        
  > Martyn, Evelyn (F)        
5 Bonbeach LSC Team C Bonbeach LSC 2    
  > Brady, Shae (F)        
  > Hart, Amelia (F)        


Under 12 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 6    
  > Corry, Heath (M)        
  > Dalby, Jake (M)        
  > Graham, Hunter (M)        
  > Moustafa, Otif (M)        
  > Sheehan, Tadhg (M)        
2 Fairhaven SLSC Blue Fairhaven SLSC 5    
  > Cornwell, Charlie (M)        
  > Hirth, Kyle (M)        
  > Magasanik, Daniel (M)        
  > Reid, Murphy (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Asher, Campbell (M)        
  > Foord, Byron (M)        
  > MacDonald, Will (M)        
  > Perez Pages, Tomas (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Barnaville, Cillian (M)        
  > Caris, Luke (M)        
  > Lewis, Lachlan (M)        
  > Peacock, Alex (M)        
  > Taitoko, Dane (M)        
  > Wells, Xavier (M)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Charlesworth, Harry (M)        
  > Ibbetson, Edan (M)        
  > Mullen, Oscar (M)        
  > O'Toole, James (M)        
6 Mornington LSC Team A Mornington LSC 1    
  > Degg, Austin (M)        
  > Morrow, Coen (M)        
  > Parrish, Lucas (M)        
  > Rossetto, Hugo (M)        


Under 12 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Patterson, John (M) Mentone LSC 6    
2 Mooney, William (M) Mornington LSC 5    
3 Regan, Miles (M) Portsea SLSC 4    
4 Jenkins, Rory (M) Mentone LSC 3    
5 Quinn, Reeve (M) Mornington LSC 2    
6 Rolfs, Finlay (M) Ocean Grove SLSC 1    


Under 12 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Mooney, William (M) Mornington LSC 6    
2 Martin-Alcaide, Will (M) Torquay SLSC 5    
3 Corry, Heath (M) Altona LSC 4    
4 Uberti, Gabriel (M) Mentone LSC 3    
5 Cole, Adam (M) Torquay SLSC 2    
6 Wells, Xavier (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 12 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Magasanik, Daniel (M) Fairhaven SLSC 6    
2 Roberts, Ashton (M) Mentone LSC 5    
3 Charlesworth, Harry (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Leahy, James (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Peacock, Alex (M) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Whitfort, Samuel (M) Mornington LSC 1    


Under 12 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Roberts, Ashton (M) Mentone LSC 6    
2 Rossetto, Hugo (M) Mornington LSC 5    
3 Whitfort, Samuel (M) Mornington LSC 4    
4 Magasanik, Daniel (M) Fairhaven SLSC 3    
5 Lewis, Lachlan (M) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Asher, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 1    


Under 12 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Magasanik, Daniel (M) Fairhaven SLSC 6    
2 Roberts, Ashton (M) Mentone LSC 5    
3 Charlesworth, Harry (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Degg, Austin (M) Mornington LSC 3    
5 Leahy, James (M) Ocean Grove SLSC 2    
6 Grant, Lachlan (M) Mentone LSC 1    


Under 12 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 6    
  > Haintz, Jessica (F)        
  > Hunter, Mackenzie (F)        
  > Woolrich, Genevieve (F)        
  > Young, Emerson (F)        
2 Mentone LSC Team B Mentone LSC 5    
  > Moore, Sienna (F)        
  > Muser, Nichola (F)        
  > O'Brien, Fern (F)        
  > Schmidt, Eliza (F)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Bailey, Summer (F)        
  > Holt, Paige (F)        
  > McKie, Olivia (F)        
  > Stansby, Lulu (F)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 3    
  > Batties, Matilda (F)        
  > Draper, Claudia (F)        
  > Harris, Milli (F)        
  > O'Dwyer, Bella (F)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Brammer-Flores, Maya (F)        
  > Burton, Madeleine (F)        
  > Martyn, Alexia (F)        
  > Rourke, Natasha (F)        
6 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 1    
  > McKewan, Lulu (F)        
  > Paranavitana, Shani (F)        
  > Topolcsanyi, Helen (F)        
  > Young, Jorgia (F)        


Under 12 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Richard, Lila (F) Jan Juc SLSC 6    
2 Marcus, Madeline (F) Hampton LSC 5    
3 Clarkson, Matilda (F) Hampton LSC 4    
4 Hellier, Ruby (F) Mornington LSC 3    
5 Stacey, Annabelle (F) Bonbeach LSC 2    
6 Young, Jorgia (F) Ocean Grove SLSC 1    


Under 12 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Williams, Summer (F) Elwood LSC 6    
2 Williams, Mia (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
3 Hilford, Maya (F) Inverloch SLSC 4    


Under 12 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Brien, Fern (F) Mentone LSC 6    
2 Kappa, Lexi (F) Mentone LSC 5    
3 Brammer-Flores, Maya (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Rush, Tallulah (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Lewis, Megan (F) Mentone LSC 2    
6 Schmidt, Eliza (F) Mentone LSC 1    


Under 12 Girls Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 O'Brien, Fern (F) Mentone LSC 6    
2 McKie, Olivia (F) Mordialloc LSC 5    
3 Clarkson, Matilda (F) Hampton LSC 4    
4 Brammer-Flores, Maya (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
5 Francis, Amelia (F) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Topolcsanyi, Helen (F) Ocean Grove SLSC 1    


Under 12 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Holt, Paige (F) Mordialloc LSC 6    
2 Brammer-Flores, Maya (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
3 O'Brien, Fern (F) Mentone LSC 4    
4 Kappa, Lexi (F) Mentone LSC 3    
5 Lewis, Megan (F) Mentone LSC 2    
6 Rush, Tallulah (F) Jan Juc SLSC 1    


Under 13 Boys Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Cananzi, Heath (M)        
  > Davey, James (M)        
  > Eerhard, Charlie (M)        
  > Gorringe, Ethan (M)        
2 Jan Juc SLSC Blue Jan Juc SLSC 5    
  > Ellis, Jack (M)        
  > McKie, Jacob (M)        
  > Thompson, Sam (M)        
  > Watson, Archie (M)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Conway, Ned (M)        
  > Frisby, James (M)        
  > McCarroll, Ayden (M)        
  > Schuurmans, Harley (M)        
4 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 3    
  > Davern, Rafferty (M)        
  > Newey, Luke (M)        
  > Smith, Jake (M)        
  > Snelling, Xavier (M)        


Under 13 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Conway, Ned (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
2 Shaw, William (M) Black Rock LSC 5    
3 Cornwell, John (M) Fairhaven SLSC 4    
4 Pfister, Oliver (M) Mornington LSC 3    
5 Allan, Jonah (M) Torquay SLSC 2    
6 Keough, Liam (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 13 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarkson, Charlie (M) Hampton LSC 6    
2 Cornwell, John (M) Fairhaven SLSC 5    
3 Conway, Ned (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
4 Sharp, Oliver (M) Elwood LSC 3    
5 Smith, Jake (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
6 Frisby, James (M) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 13 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Pfister, Oliver (M) Mornington LSC 6    
2 Cornwell, Gabriel (M) Fairhaven SLSC 5    
3 Purcell, Xavier (M) Portsea SLSC 4    
4 Larke, Harvey (M) Portsea SLSC 3    
5 Bruce, Charlie (M) Mentone LSC 2    
6 Gorringe, Ethan (M) Mentone LSC 1    


Under 13 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Pfister, Oliver (M) Mornington LSC 6    
2 Purcell, Xavier (M) Portsea SLSC 5    
3 Bruce, Charlie (M) Mentone LSC 4    
4 Cornwell, Gabriel (M) Fairhaven SLSC 3    
5 Larke, Harvey (M) Portsea SLSC 2    
6 Salisbury, Henry (M) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 13 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Pfister, Oliver (M) Mornington LSC 6    
2 Cornwell, Gabriel (M) Fairhaven SLSC 5    
3 Larke, Harvey (M) Portsea SLSC 4    
4 Gorringe, Ethan (M) Mentone LSC 3    
5 Purcell, Xavier (M) Portsea SLSC 2    
6 Mathews, Joshua (M) Mentone LSC 1    


Under 13 Girls Aqua Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Becker, Alanah (F)        
  > Diez, Isabelle (F)        
  > Good, Millie (F)        
  > McLoughney, Ruby (F)        
  > Weddell, Anna (F)        
  > Zahra, Monique (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bowden, Sarah (F)        
  > Christensen, Emelia (F)        
  > Christensen, Ava (F)        
  > Jones, Olivia (F)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Hallam, Lily (F)        
  > Honey, Zoe (F)        
  > McNaughton, Tia (F)        
  > Paranavitana, Jessminda (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 3    
  > Bellette, Mia (F)        
  > Bellette, Georgia (F)        
  > Chamberlain, Aspen (F)        
  > Clarke, Lola (F)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Gregory, Hannah (F)        
  > Hamstead, Lily (F)        
  > Klages, Ella (F)        
  > Lineham, Isabella (F)        
6 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 1    
  > Altamura, Raani (F)        
  > Irwin, Abby (F)        
  > McCurdy, Zoe (F)        
  > Wale, Holly (F)        


Under 13 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jones, Olivia (F) Mornington LSC 6    
2 Vearing, Achina (F) Lorne SLSC 5    
3 Worthy, Margot (F) Mentone LSC 4    
4 Tedstone, Alice (F) Black Rock LSC 3    
5 Gregory, Hannah (F) Mentone LSC 2    
6 Bellette, Georgia (F) Mentone LSC 1    


Under 13 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Zahra, Monique (F) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Jones, Olivia (F) Mornington LSC 5    
3 Eddleston, Sharla (F) Altona LSC 4    
4 Worthy, Margot (F) Mentone LSC 3    
5 Vearing, Achina (F) Lorne SLSC 2    
6 Ferguson, Alyna (F) Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    


Under 13 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Altamura, Raani (F) Mordialloc LSC 6    
2 Watts, Ella (F) Mornington LSC 5    
3 Good, Millie (F) Half Moon Bay SLSC 4    
4 McNaughton, Tia (F) Ocean Grove SLSC 3    
5 Louey-Waring, Ella (F) Elwood LSC 2    
6 Zahra, Monique (F) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 13 Girls Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Altamura, Raani (F) Mordialloc LSC 6    
2 Good, Millie (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Watts, Ella (F) Mornington LSC 4    
4 Hallam, Lily (F) Ocean Grove SLSC 3    
5 Wale, Holly (F) Mordialloc LSC 2    
6 McNaughton, Tia (F) Ocean Grove SLSC 1    


Under 13 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Watts, Ella (F) Mornington LSC 6    
2 Reade, Stephanie (F) Jan Juc SLSC 5    
3 Altamura, Raani (F) Mordialloc LSC 4    
4 Zahra, Monique (F) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Good, Millie (F) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Mottram, Isla (F) Elwood LSC 1    


Under 13 Mixed 2 Person R&R
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 6    
  > Bull, Mackenzie (F)        
  > Dinham, Evei (F)        
2 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team B Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 5    
  > Rourke, Natasha (F)        
  > Sullivan, Sinead (F)        
3 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team C Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 4    
  > Burton, Madeleine (F)        
  > Martyn, Alexia (F)        
4 Bonbeach LSC Team A Bonbeach LSC 3    
  > Brady, Zara (F)        
  > Littler, Ruth (F)        
5 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team D Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 2    
  > Patrick, Tiffany (F)        
  > Phelan, Chloe (F)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team E Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 1    
  > Edwards-Simes, Genevieve (F)        
  > McMahon, Ellie (F)        


Under 14 Boys Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Goulding, Jack (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 5    
3 Tuffley, Jack (M) Hampton LSC 4    
4 Morel, Reagan (M) Mornington LSC 3    
5 Williams, James (M) Mentone LSC 2    
6 Marcus, Samuel (M) Hampton LSC 1    


Under 14 Boys Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Morel, Reagan (M) Mornington LSC 6    
2 Goulding, Jack (M) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Mathews, Nicholas (M) Mentone LSC 4    
4 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Curley, Finn (M) Mentone LSC 2    


Under 14 Boys Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Jones, Harrison (M)        
  > Mcconnell, Ben (M)        
  > Morel, Reagan (M)        
  > Morrow, Cadell (M)        
2 Mentone LSC Team A Mentone LSC 5    
  > Barnes, Finn (M)        
  > Doyle, Adam (M)        
  > Duckett, Luke (M)        
  > Kirk, Hayden (M)        
3 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Bird, Marcus (M)        
  > Fowler, Kayne (M)        
  > Freeman, Darcy (M)        
  > Goedemoed, Kruze (M)        
  > Gough, Finlay (M)        
  > Sunderland, Campbell (M)        
4 Altona LSC Team A Altona LSC 3    
  > Curran, James (M)        
5 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > Mathews, Nicholas (M)        
  > Pawsey, Owen (M)        
  > Wieringa, Boyd (M)        
6 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1    
  > Clarkson, Charlie (M)        
  > Duckinson, Jack (M)        
  > Marcus, Samuel (M)        
  > Schwerdt, Charlie (M)        
7 Mentone LSC Team C Mentone LSC 0    
  > Williams, James (M)        
8 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 0    
  > Davies, Eddie (M)        
  > Goulding, Jack (M)        
  > Landells, Jake (M)        
  > Salmon, Taylor (M)        


Under 14 Boys Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 5    
3 Mcconnell, Ben (M) Mornington LSC 4    
4 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 3    
5 Wieringa, Boyd (M) Mentone LSC 2    
6 Magasanik, Samson (M) Fairhaven SLSC 1    


Under 14 Boys Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Mcconnell, Ben (M) Mornington LSC 6    
2 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 5    
3 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 4    
4 Wieringa, Boyd (M) Mentone LSC 3    
5 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 2    
6 Morel, Reagan (M) Mornington LSC 1    


Under 14 Boys Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Mcconnell, Ben (M) Mornington LSC 6    
2 Bird, Marcus (M) Ocean Grove SLSC 5    
3 Regan, Thomas (M) Portsea SLSC 4    
4 Jones, Harrison (M) Mornington LSC 3    
5 Pawsey, Owen (M) Mentone LSC 2    
6 Wieringa, Boyd (M) Mentone LSC 1    


Under 14 Girls Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jones, Alexandra (F) Black Rock LSC 6    
2 Tregellis, Abbey (F) Chelsea Longbeach SLSC 5    
3 Rubino, Deanna (F) Altona LSC 4    
4 Backx, Hope (F) Mornington LSC 3    
5 Hamley, Olivia (F) Fairhaven SLSC 2    
6 Hem, Madison (F) South Melbourne LSC 1    


Under 14 Girls Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Conlan, Sophie (F) Mentone LSC 6    
2 Hamley, Olivia (F) Fairhaven SLSC 5    
3 Cole, Zoe (F) Mentone LSC 4    
4 Tregellis, Abbey (F) Chelsea Longbeach SLSC 3    
5 Linssen, Miranda (F) Mornington LSC 2    


Under 14 Girls Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mornington LSC Team A Mornington LSC 6    
  > Backx, Hope (F)        
  > Degg, Maison (F)        
  > Djokic, Liliana (F)        
  > Stone, Sienna (F)        
2 Portsea SLSC Team A Portsea SLSC 2.5    
  > Hunter, Stephanie (F)        
  > Stoupas, Mimi (F)        
2 South Melbourne LSC Team A South Melbourne LSC 2.5    
  > Hem, Madison (F)        
  > Michaca, Lucy (F)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Belleville, Lucy (F)        
  > Clucas, Lily (F)        
  > Conlan, Sophie (F)        
  > Milligan, Clare (F)        
4 Torquay SLSC Team A Torquay SLSC 1.5    
  > Tassiopoulos, Emily (F)        
4 Ocean Grove SLSC Team B Ocean Grove SLSC 1.5    
  > Ball, Olivia (F)        
5 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 2    
  > Asher, Jemima (F)        
  > Ball, Ella (F)        
  > McNaughton-King, Piper (F)        
  > Willson, Ella (F)        
6 Williamstown Swimming and LSC (Inc.) Team A Williamstown Swimming and LSC (Inc.) 0.5    
  > Donnelly, Alessandra (F)        
  > Logan, Brydie (F)        
  > McCarroll, Mia (F)        
  > Rourke, Lucinda (F)        
6 Ocean Grove SLSC Team C Ocean Grove SLSC 0.5    
  > Wake, Amelie (F)        


Under 14 Girls Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Hunter, Stephanie (F) Portsea SLSC 6    
2 Degg, Maison (F) Mornington LSC 5    
3 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Cole, Zoe (F) Mentone LSC 3    
5 Stone, Sienna (F) Mornington LSC 2    
6 Milligan, Clare (F) Mentone LSC 1    


Under 14 Girls Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Cole, Zoe (F) Mentone LSC 6    
2 Happ, Jasmine (F) Jan Juc SLSC 5    
3 O'Brien, Milla (F) Mentone LSC 4    
4 Degg, Maison (F) Mornington LSC 3    
5 Hunter, Stephanie (F) Portsea SLSC 2    
6 Stone, Sienna (F) Mornington LSC 0    


Under 14 Girls Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hunter, Stephanie (F) Portsea SLSC 6    
2 O'Brien, Milla (F) Mentone LSC 5    
3 McNaughton-King, Piper (F) Ocean Grove SLSC 4    
4 Degg, Maison (F) Mornington LSC 3    
5 James, Ella (F) Mentone LSC 2    
6 Mooney, Simone (F) Mornington LSC 1