Swim/Board/Ski/Beach Carnival - Seaspray SLSC (Event Date: 18/02/2018)

Final Results

Generated on 20/09/2019 5:48 pm


Open Mens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 6    
2 Day, Samuel (M) Waratah Beach SLSC 5    
3 Davidson, Saxon (M) Altona LSC 4    
4 Wolff, Jack (M) Altona LSC 3    


Open Mens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Waratah Beach SLSC Team A Waratah Beach SLSC 6    
  > Day, Samuel (M)        
  > Farrell, Aaron (M)        
  > Moriarty, Aidan (M)        


Open Mens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Fleming, Thomas (M) Seaspray SLSC 6    


Open Mens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Wolff, Jack (M) Altona LSC 6    
2 Davidson, Saxon (M) Altona LSC 5    
3 Lopez, Daniel (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Greeves, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 3    
5 Asher, Sebastian (M) Ocean Grove SLSC 2    
6 Goss, Alexander (M) Wonthaggi LSC 0    


Open Mens Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 6    
  > Mathews, Ben (M)        
  > Simondson, Joel (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 5    
  > Creed, Benjamin (M)        
  > Fox, Cary (M)        
3 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 4    
  > Centra, Rodney (M)        
  > Ronchi, Ernest (M)        
4 Seaspray SLSC Team C Seaspray SLSC 3    
  > Greenwood, Benjamin (M)        
  > Lazzaro, Neil (M)        
5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
  > Brown, Loughlin (M)        
  > McGrath, Joshua (M)        


Open Mens Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Doherty, Joshua (M) Point Leo SLSC 6    
2 Graves, Matthew (M) Point Leo SLSC 5    
3 Lopez, Daniel (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Murphy, Callum (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Greeves, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 2    


Open Mens Single Ski Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Cole, Rhys (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Goulding, Russ (M)        
  > Heatley, Joshua (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Mathews, Ben (M)        
  > Saunders, Joel (M)        
  > Simondson, Joel (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Anderton, Bryce (M)        
  > Fox, Cary (M)        
5 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 2    
  > Lopez, Daniel (M)        
  > Martin, Christopher (M)        
  > Murphy, Callum (M)        
6 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 1    
  > Fleming, Thomas (M)        


Open Mens Sprint Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Simondson, Joel (M) Mentone LSC 6    
2 Hough, Patrick (M) Point Leo SLSC 5    
3 Doherty, Joshua (M) Point Leo SLSC 4    
4 Lopez, Daniel (M) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Murphy, Callum (M) Half Moon Bay SLSC 2    
6 Sampson, James (M) Mornington LSC 1    


Open Mens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Doherty, Joshua (M) Point Leo SLSC 6    
2 Cole, Rhys (M) Point Leo SLSC 5    
3 Robinson, Lachlan (M) Point Leo SLSC 4    
4 Mathews, Ben (M) Mentone LSC 3    
5 Simondson, Joel (M) Mentone LSC 2    
6 Graves, Matthew (M) Point Leo SLSC 1    


Open Mens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Joshua (M)        
2 Point Leo SLSC Team B Point Leo SLSC 5    
  > Doherty, Jesse (M)        
3 Mentone LSC Team A Mentone LSC 4    
  > Mathews, Ben (M)        
  > Saunders, Joel (M)        
  > Simondson, Joel (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 3    
  > Goulding, Russ (M)        
  > Heatley, Joshua (M)        
  > McCrindle, Kes (M)        
5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
  > Fleming, Thomas (M)        
6 Point Leo SLSC Team C Point Leo SLSC 1    
  > Cole, Rhys (M)        


Open Mens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Hough, Patrick (M) Point Leo SLSC 6    
2 Graves, Matthew (M) Point Leo SLSC 5    
3 Murphy, Callum (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Salmon, Joshua (M) Half Moon Bay SLSC 3    


Open Mens Taplin Relay - 3 man
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Cole, Rhys (M)        
  > Doherty, Joshua (M)        
  > Robinson, Lachlan (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Anderton, Bryce (M)        
  > Goulding, Russ (M)        
  > Heatley, Joshua (M)        
  > Lopez, Daniel (M)        
  > Martin, Christopher (M)        
  > McCrindle, Kes (M)        
3 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 4    
  > Fleming, Thomas (M)        
4 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 3    
  > Murphy, Callum (M)        
5 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 2    
  > Griffioen, Tyler (M)        


Open Mixed Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 6    
  > Gibbins, Elisha (F)        
  > Goulding, Russ (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Bray, Sarah (F)        
  > Fox, Cary (M)        
3 Half Moon Bay SLSC Team D Half Moon Bay SLSC 4    
  > Armstrong, Emma (F)        
  > Heatley, Joshua (M)        
4 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 3    
  > Ronchi, Ernest (M)        
  > Ronchi, Ella (F)        
5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
  > Fleming, Amy (F)        
  > Greenwood, Benjamin (M)        
6 Seaspray SLSC Team C Seaspray SLSC 1    
  > Centra, Rodney (M)        
  > Lazzaro, Emma (F)        


Open Womens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Carty, Emily (F) Mordialloc LSC 6    
2 Waugh, Alyssa (F) Seaspray SLSC 5    
3 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 4    
4 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 3    
5 Kochanski, Natalia (F) Altona LSC 2    
6 Veenendaal, Amy (F) Wonthaggi LSC 1    


Open Womens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 2    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Kochanski, Natalia (F)        
1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
  > Allman, Abi (F)        
  > Jackson, Jessica (F)        
  > Waugh, Alyssa (F)        
1 Wonthaggi LSC Team A Wonthaggi LSC 2    
  > Veenendaal, Amy (F)        


Open Womens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Ronchi, Ella (F) Seaspray SLSC 6    


Open Womens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Carty, Emily (F) Mordialloc LSC 6    
2 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 5    
3 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 4    
4 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 3    
5 Kochanski, Natalia (F) Altona LSC 2    
6 Veenendaal, Amy (F) Wonthaggi LSC 1    


Open Womens Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Hurst, Madeleine (F)        
  > Walkington, Nathalie (F)        
2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 5    
  > Fleming, Amy (F)        
  > Ronchi, Ella (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Conroy, Sophie (F)        
  > Hill, Hannah (F)        


Open Womens Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 6    
2 Armstrong, Emma (F) Half Moon Bay SLSC 5    


Open Womens Single Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Hurst, Madeleine (F) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Armstrong, Emma (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Walkington, Nathalie (F) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Bray, Sarah (F) Half Moon Bay SLSC 3    
5 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 2    
6 Ronchi, Ella (F) Seaspray SLSC 1    


Open Womens Single Ski Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Bray, Sarah (F)        
  > Hurst, Madeleine (F)        
  > Walkington, Nathalie (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Armstrong, Emma (F)        
  > Gibbins, Elisha (F)        
  > Hill, Hannah (F)        
3 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2.66    
  > Ronchi, Ella (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 1.33    
  > Conroy, Sophie (F)        


Open Womens Sprint Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
2 Armstrong, Emma (F) Half Moon Bay SLSC 5    
3 Newson, Briana (F) Half Moon Bay SLSC 4    
5 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 2    
6 Clarke, Georgina (F) Altona LSC 1    


Open Womens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Kirk, Marianne (F) Mentone LSC 6    
2 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 5    
3 Armstrong, Emma (F) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Lazzaro, Emma (F) Seaspray SLSC 3    
5 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 2    
6 Glover, Kristy (F) Seaspray SLSC 1    


Open Womens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Armstrong, Emma (F)        
  > Bray, Sarah (F)        
  > Walkington, Nathalie (F)        
2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 5    
  > Glover, Kristy (F)        
  > Lazzaro, Emma (F)        
  > Ronchi, Ella (F)        
3 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 4    
  > Hurst, Madeleine (F)        


Open Womens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Armstrong, Emma (F) Half Moon Bay SLSC 6    


Open Womens Taplin Relay - 3 man
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Armstrong, Emma (F)        
  > Bray, Sarah (F)        
  > Conroy, Sophie (F)        
  > Gibbins, Elisha (F)        
  > Hurst, Madeleine (F)        
2 Half Moon Bay SLSC Team B Half Moon Bay SLSC 5    
  > Hill, Hannah (F)        
3 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 4    
  > Austin, Isabella (F)        
4 Half Moon Bay SLSC Team C Half Moon Bay SLSC 3    
  > Walkington, Nathalie (F)        
5 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2    
  > Glover, Kristy (F)        


Under 15 Mens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 6    
2 Reindel, Max (M) Bonbeach LSC 5    


Under 15 Mens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 6    


Under 15 Mens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Luxford, Angus (M) Seaspray SLSC 6    
2 Reindel, Max (M) Bonbeach LSC 5    


Under 15 Mens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Thomson, Anthony (M) Lakes Entrance SLSC 6    
2 Nash, Wayd (M) Mentone LSC 5    
3 Nash, Max (M) Mentone LSC 4    


Under 15 Mens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Thomson, Anthony (M) Lakes Entrance SLSC 6    


Under 15 Womens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Garifalakis, Chloe (F) Mentone LSC 6    
1 McPhee, Molly (F) South Melbourne LSC 6    
2 De Nittis, Loretta (F) Hampton LSC 5    
4 Boulton, Elyse (F) Seaspray SLSC 3    
5 Borkowski, Eliza (F) Chelsea Longbeach SLSC 2    
6 Currie, Alyssa (F) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Womens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Chelsea Longbeach SLSC Team A Chelsea Longbeach SLSC 1.5    
  > Borkowski, Eliza (F)        
1 Hampton LSC Team A Hampton LSC 1.5    
  > De Nittis, Loretta (F)        
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1.5    
  > Garifalakis, Chloe (F)        
1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 1.5    
  > Boulton, Elyse (F)        
  > Brown, Bridget (F)        
  > Currie, Alyssa (F)        
  > McDonough, Courtney (F)        


Under 15 Womens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 McDonough, Courtney (F) Seaspray SLSC 6    


Under 15 Womens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Garifalakis, Chloe (F) Mentone LSC 6    
2 Brown, Bridget (F) Seaspray SLSC 5    
3 De Nittis, Loretta (F) Hampton LSC 4    
4 Currie, Alyssa (F) Seaspray SLSC 3    
5 Fleming, Poppi (F) Seaspray SLSC 2    
6 McDonough, Courtney (F) Seaspray SLSC 1    


Under 15 Womens Cameron Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 1.5    
  > Hamstead, Ella (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4.5    
  > Gilling, Kimberley (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Bentley, Rose (F)        
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Lycett, Charlee (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 3    
  > Gray, Ella (F)        
  > Mulcahy, Alyssa (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
3 Mentone LSC Team B Mentone LSC 1    
  > Conlan, Sophie (F)        


Under 15 Womens Iron Woman
Place Name Club Points Time Comments
1 Gilling, Kimberley (F) Ocean Grove SLSC 6    
2 Hooper, Mackenzie (F) Ocean Grove SLSC 5    
3 Asher, Jemima (F) Ocean Grove SLSC 4    
4 Palazzolo, Jorja (F) Mordialloc LSC 3    
5 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 2    
6 Hill, Sacha (F) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 15 Womens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Asher, Jemima (F) Ocean Grove SLSC 6    
2 Gilling, Kimberley (F) Ocean Grove SLSC 5    
3 Meyer, Natalie (F) Mentone LSC 4    
4 Palazzolo, Jorja (F) Mordialloc LSC 3    
5 Hooper, Mackenzie (F) Ocean Grove SLSC 2    
6 Hill, Sacha (F) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 15 Womens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 6    
  > Hooper, Mackenzie (F)        
2 Mornington LSC Team A Mornington LSC 5    
  > Linssen, Jemima (F)        
  > Lycett, Charlee (F)        
  > Pinkett, Jessica (F)        
3 Mordialloc LSC Team A Mordialloc LSC 4    
  > Gray, Ella (F)        
  > Mulcahy, Alyssa (F)        
  > Palazzolo, Jorja (F)        
4 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Hamstead, Ella (F)        
  > Meyer, Natalie (F)        
4 Mornington LSC Team B Mornington LSC 1    
  > Bentley, Rose (F)        
5 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 2    
  > Egan, Madison (F)        
  > Hill, Sacha (F)        
  > Ward, Poppy (F)        


Under 15 Womens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Gilling, Kimberley (F) Ocean Grove SLSC 6    
2 Asher, Jemima (F) Ocean Grove SLSC 5    
3 Bentley, Rose (F) Mornington LSC 4    
4 Palazzolo, Jorja (F) Mordialloc LSC 3    
5 Lycett, Charlee (F) Mornington LSC 2    
6 Hill, Sacha (F) Half Moon Bay SLSC 1    


Under 17 Mens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 6    
2 Griffioen, Tyler (M) Seaspray SLSC 5    


Under 17 Mens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 6    


Under 17 Mens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Greeves, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 5    
3 Asher, Sebastian (M) Ocean Grove SLSC 4    


Under 17 Mens Iron Man
Place Name Club Points Time Comments
1 Asher, Sebastian (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 5    
3 Waters, Cameron (M) Mentone LSC 4    
4 Ball, Sam (M) Point Leo SLSC 3    


Under 17 Mens Single Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Greeves, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Fleming, Ari (M) Seaspray SLSC 5    
3 Richardson, Ben (M) Lakes Entrance SLSC 4    
4 Griffioen, Tyler (M) Seaspray SLSC 3    
5 Wisely, Beau (M) Seaspray SLSC 2    


Under 17 Mens Single Ski Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Lakes Entrance SLSC Team A Lakes Entrance SLSC 2    
  > Richardson, Ben (M)        
1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 4    
  > Fleming, Ari (M)        
  > Griffioen, Tyler (M)        


Under 17 Mens Surf Board
Place Name Club Points Time Comments
1 Asher, Sebastian (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Greeves, Campbell (M) Ocean Grove SLSC 5    
3 Goulding, Cooper (M) Half Moon Bay SLSC 4    
4 Griffioen, Tyler (M) Seaspray SLSC 3    
5 Waters, Cameron (M) Mentone LSC 2    
6 Fleming, Thomas (M) Seaspray SLSC 1    


Under 17 Mens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Waters, Cameron (M)        
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Greeves, Campbell (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Morris, Cameron (M)        
  > Ward, Max (M)        
3 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 4    
  > Fleming, Thomas (M)        
  > Fleming, Ari (M)        
4 Lakes Entrance SLSC Team A Lakes Entrance SLSC 1    
  > Richardson, Ben (M)        
4 Mentone LSC Team B Mentone LSC 2    
  > O'Brien, Joshua (M)        


Under 17 Mens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Asher, Sebastian (M) Ocean Grove SLSC 6    
2 Doherty, Jesse (M) Point Leo SLSC 5    
3 Ball, Sam (M) Point Leo SLSC 4    


Under 17 Mens Taplin Relay - 3 man
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Mentone LSC Team A Mentone LSC 2    
  > Waters, Cameron (M)        
1 Ocean Grove SLSC Team A Ocean Grove SLSC 4    
  > Sampson, James (M)        
2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 5    
  > Fleming, Thomas (M)        


Under 17 Womens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Jackson, Jessica (F) Seaspray SLSC 6    
2 Hamley, Mia (F) Fairhaven SLSC 5    
3 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 4    
4 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 3    
6 Allman, Abi (F) Seaspray SLSC 1    


Under 17 Womens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Allman, Abi (F) Seaspray SLSC 6    


Under 17 Womens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Robinson, Bella (F) Jan Juc SLSC 6    
2 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 5    
3 Jackson, Jessica (F) Seaspray SLSC 4    
4 Allman, Abi (F) Seaspray SLSC 3    


Under 17 Womens Single Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Ross, Amelia (F) Point Leo SLSC 6    
2 Ronchi, Ella (F) Seaspray SLSC 5    
3 Austin, Isabella (F) Point Leo SLSC 4    


Under 17 Womens Surf Board Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Austin, Isabella (F)        


Under 17 Womens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Doherty, Ellie (F) Point Leo SLSC 6    


Under 17 Womens Taplin Relay - 3 man
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Austin, Isabella (F)        


Under 19 Mens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Davidson, Saxon (M) Altona LSC 6    
2 Wolff, Jack (M) Altona LSC 5    
3 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 4    


Under 19 Mens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 6    
  > Davidson, Saxon (M)        
  > Wolff, Jack (M)        
2 Lakes Entrance SLSC Team A Lakes Entrance SLSC 2.5    
  > Baxter, Aaron (M)        
2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 2.5    
  > Fleming, Ari (M)        


Under 19 Mens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Farrell, Aaron (M) Waratah Beach SLSC 6    


Under 19 Mens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Wolff, Jack (M) Altona LSC 6    
2 Davidson, Saxon (M) Altona LSC 5    


Under 19 Mens Double Ski
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 6    
  > Morris, William (M)        
  > Morris, Cameron (M)        
2 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 5    
  > Fleming, Ari (M)        
  > Griffioen, Tyler (M)        
3 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 4    
  > Fleming, Thomas (M)        
  > Wisely, Beau (M)        


Under 19 Mens Single Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Morris, William (M) Half Moon Bay SLSC 6    
2 Sampson, James (M) Mornington LSC 5    


Under 19 Mens Single Ski Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Joshua (M)        


Under 19 Mens Taplin Relay - 3 man
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Point Leo SLSC Team A Point Leo SLSC 6    
  > Doherty, Joshua (M)        
2 Half Moon Bay SLSC Team A Half Moon Bay SLSC 5    
  > Morris, William (M)        


Under 19 Womens Beach Flags
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarke, Hannah (F) Altona LSC 6    
2 Clarke, Georgina (F) Altona LSC 5    
3 Veenendaal, Amy (F) Wonthaggi LSC 4    


Under 19 Womens Beach Relay
Place Team / Name Club Points Time Comments
1 Altona LSC Team A Altona LSC 3    
  > Clarke, Hannah (F)        
  > Kochanski, Natalia (F)        
1 Seaspray SLSC Team A Seaspray SLSC 3    
  > Jackson, Jessica (F)        
2 Wonthaggi LSC Team A Wonthaggi LSC 2.5    
  > Veenendaal, Amy (F)        
2 Seaspray SLSC Team B Seaspray SLSC 2.5    
  > Allman, Abi (F)        


Under 19 Womens Beach Run (2km)
Place Name Club Points Time Comments
1 Veenendaal, Amy (F) Wonthaggi LSC 6    


Under 19 Womens Beach Sprint
Place Name Club Points Time Comments
1 Veenendaal, Amy (F) Wonthaggi LSC 6    
2 Kochanski, Natalia (F) Altona LSC 5    


Under 19 Womens Single Ski
Place Name Club Points Time Comments
1 Fleming, Amy (F) Seaspray SLSC 6    
2 Hill, Hannah (F) Half Moon Bay SLSC 5    


Under 19 Womens Surf Race
Place Name Club Points Time Comments
1 Clarke, Georgina (F) Altona LSC 6